Помощ при избор на налакътници

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Помощ при избор на налакътници

Мнениеот bybyboys » Сря Апр 11, 2018 6:58 pm

Здравейте пичаги, колебая се при избора си и ще е страхотно ако някой сподели мнение. Основно карам ендуро и съм се спрял на scott grenade pro 2 и scott grenade evo. И двата модела са с D3O гел и изглеждат удобни но не знам нищо повече са тях. Основното което търся е ефективност, лекота е прибран дизайн та се питам някой може ли да ми каже какви са разликите между двата модела? Също така може да ми предложите и нещо различно от scott но да е компактно и леко. Ще се радвам да споделите мнението си. :beer:
Аватар
bybyboys
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 05, 2014 3:53 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Помощ при избор на налакътници

Мнениеот I.nfraR.ed » Сря Апр 11, 2018 7:33 pm

Аз също търсих наскоро и си взех Fox Launch Pro D3O на някаква промоция. Но пак са си скъпички, просто не си харесах други, а и след четене на много ревюта се спрях на тях.
Освен 3DO-то имат и пластмасова капачка, която може да се махне.
Търсих такива, които не са само със силиконови ленти, ами имат и каишка за пристягане, защото другите се разместват и свличат.
Не са от най-компактните. Имаше някакви на TLD само с D3O, които заглеждах.
Тези на Scott като гледам са подобни на Фокса без капачката.
Аватар
I.nfraR.ed
 
Мнения: 256
Рейтинг: 1645
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 10:48 am

Re: Помощ при избор на налакътници

Мнениеот bybyboys » Сря Апр 11, 2018 8:34 pm

точно този модел на фокс имам наколенки но нещо ми се сториха прихвалени и ми се свличаха но може би е защото не ги стягам добре но иначе от към удари си предпазват перфектно.
Аватар
bybyboys
 
Мнения: 89
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 05, 2014 3:53 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Помощ при избор на налакътници

Мнениеот Slade » Пет Апр 13, 2018 10:42 pm

Имам впечатления от TLD модел EGL 5550 - с твърди вътрешни капачки, пазят лактите и предмишниците, но нямат гел от сорта на D3O. Нямат и каишки за пристягане - като ръкави са.
Аз лично ги харесвам много, защото са изключително леки и удобни, пазят доста добре ръцете при падане.
Изображение
Аватар
Slade
 
Мнения: 434
Рейтинг: 1348
Регистриран на: Пон Юни 18, 2012 8:12 am
Местоположение: София


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта