Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Пет Яну 26, 2018 4:44 pm

Намерих го в един сайт за скромната цена
890.-€
https://shop.zweirad-stadler.de/Fahrrad ... 46-cm.html
Някой карал ли го е как е, впечатления?
Покарах го на тестовото трасе в магазина и ми се видя доста добре и супер леко. Загледах се в характеристиките и с учудване видях, че наистина е супер леко само 11,3 kg. Като перце е направо. Завъртам 2 пъти педалите и направо литва. Гледам, че и почти всичките неща по него са Shimano XT. За тази цена, такова колело не съм виждал. Има ли някакви скрити проблеми, кофти рамка или друго, защото нещо не ми се вързва да е толкова евтино? Вярно, че е модел 2016, но все пак...
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Alexi » Пет Яну 26, 2018 4:50 pm

Стига да има твоя размер рамка е ок ( ниската цена е поради липса на най популярните размери като гледам ) .
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Пет Яну 26, 2018 4:56 pm

Има ги размерите!
Всички ги има! Тези в жълто 41 и 46 см ги доставят за 3-7 дни, а останалите 51 и 56 см са в наличност.
Друга е причината за ниската цена. :)
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Alexi » Пет Яну 26, 2018 5:10 pm

като друга причина може да се изтъкне отпадането на 27.5 при ХС велосипедите .. стандарта остана популярен и се развива предимно при меките рамки ,при ХС се разви 29 последните години и тая тенденция ми се види необратима за момента
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Пет Яну 26, 2018 5:47 pm

Втора година карам Trek X-Caliber 8 29 Zoll и честно да ти кажа, като се качих на BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5 разбрах, че до сега съм карал тежко и тромаво колело. Просто коренно различни, като бързина, ускорение, динамика, управляемост. Трека е мега зле с тези 29 цола, които си нямам на идея защо толкова ги налагат последните години и 2 кг отгоре в теглото. За състезания може би са ок 29 цола, но според мен 27,5 е най-оптималното за любителска употреба и не само.
Та на въпроса за съответното колело, то не е за професионалисти и е начален клас мисля и едва ли размерът на колелетата са основна причина за ниската цена, която явно е с много неясна причина за мен.
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Boyan1984 » Пет Яну 26, 2018 6:07 pm

Не е начален клас, с перфеткни компоненти е - Shimano XT 2x11 и Rock Shox Reba вилка. Само спирачките са по-долен клас, но те са лесна работа.
Като гледам друго за сменяване освен педалите няма, може би седалката, ако не ти е удобна.
И аз съм с 27.5 твърдак вече, днес му направи сефтето по гората. Ми като човек който е карал само 26-ци мога да кажа че много ми харесва.
Обаче усещам че ще ми липсва и 26-ката. ХУбавото е че изпадат перфектни 26-ци на идеални цени :D
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Alexi » Пет Яну 26, 2018 6:33 pm

2danger написа:Втора година карам Trek X-Caliber 8 29 Zoll и честно да ти кажа, като се качих на BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5 разбрах, че до сега съм карал тежко и тромаво колело. Просто коренно различни, като бързина, ускорение, динамика, управляемост. Трека е мега зле с тези 29 цола, които си нямам на идея защо толкова ги налагат последните години и 2 кг отгоре в теглото. За състезания може би са ок 29 цола, но според мен 27,5 е най-оптималното за любителска употреба и не само.
Та на въпроса за съответното колело, то не е за професионалисти и е начален клас мисля и едва ли размерът на колелетата са основна причина за ниската цена, която явно е с много неясна причина за мен.

не могат да се сравняват круши с ябълки .. 29ки има и по 9 кила .. всичко е до избор на компоненти и цена .. конкретно мисля ,че ти вече си си го харесал тоя велосипед - взимай го ,за тая цена си заслужава
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Пет Яну 26, 2018 6:54 pm

Boyan1984 написа:Не е начален клас, с перфеткни компоненти е - Shimano XT 2x11 и Rock Shox Reba вилка. Само спирачките са по-долен клас, но те са лесна работа.
Като гледам друго за сменяване освен педалите няма, може би седалката, ако не ти е удобна.
И аз съм с 27.5 твърдак вече, днес му направи сефтето по гората. Ми като човек който е карал само 26-ци мога да кажа че много ми харесва.
Обаче усещам че ще ми липсва и 26-ката. ХУбавото е че изпадат перфектни 26-ци на идеални цени :D

Спирачките наистина са по-долен клас, което ме учуди малко. Всичко ХТ, а спирачките DEORE. Компенсират обаче с дискове, които са 180 и отпред и отзад. Спира много добре и дори човек несвикнал може да се пребие, защото много яко коват. На теста и аз щях да го направя. Просто трябва да им се свикне и по-премерено да се натискат лостчетата. Въпрос на свикване.
За 26 не си мисли и изобщо ще забравиш този размер според мен. Дълги години карах само 26. То преди и нямаше други, а когато излязоха по-големите размери, цените бяха космически. Та аз от 26 се метнах на 29. разлика от земята до небето. Малко кофти в началото, но се свиква. При теб нещата ще са по-лесни, защото разликата е по-малка. Определено смятам, че 27,5 е много по-добре от 26.
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Пет Яну 26, 2018 7:03 pm

Alexi написа:
2danger написа:Втора година карам Trek X-Caliber 8 29 Zoll и честно да ти кажа, като се качих на BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5 разбрах, че до сега съм карал тежко и тромаво колело. Просто коренно различни, като бързина, ускорение, динамика, управляемост. Трека е мега зле с тези 29 цола, които си нямам на идея защо толкова ги налагат последните години и 2 кг отгоре в теглото. За състезания може би са ок 29 цола, но според мен 27,5 е най-оптималното за любителска употреба и не само.
Та на въпроса за съответното колело, то не е за професионалисти и е начален клас мисля и едва ли размерът на колелетата са основна причина за ниската цена, която явно е с много неясна причина за мен.

не могат да се сравняват круши с ябълки .. 29ки има и по 9 кила .. всичко е до избор на компоненти и цена .. конкретно мисля ,че ти вече си си го харесал тоя велосипед - взимай го ,за тая цена си заслужава

Естествено, че съм го харесал!
В противен случай изобщо тази тема нямаше да е има. Нещата обаче ги премислям и и предпочитам да питам предварително. Искам да знам за слаби страни, ако има такива. Иначе цената е повече от перфектна за точно този модел и ме устройва напълно.
А 29-ки, че има по 9 кила е друга бира. Там вече говорим за карбони и цени в пъти по-високи. Каквото обаче да си говорим 2 кг. разлика са си 2 кг. и се усещат и то много в конкретния случай за двете колелета. А и няма начин да ме убедиш, че 29 ще набира по-бързо от 27,5 или пък, че е по маневрено. За други неща не споря, но специално за тези съм се убедил, че са така. ;)
п.с. Ще премисля още някой ден. Ще изчакам да се включат и други хора с мнение и евентуално, които имат личен опит с този модел и вероятно другата седмица ще пазарувам.
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Boyan1984 » Пет Яну 26, 2018 7:08 pm

Вярно е, още не съм свикнал. Направи ми добро впечатление как леко върти нагоре по асфалта и как набира. Гумите са тюблес, предполагам и това си оказва влияние.
Вилицата на FOX много ме радва - нищо общо с Ребата с която карах досега. МНого по-плюшена е и даже на съвсем малки неравности си се сгъва без усилие.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Alexi » Пет Яну 26, 2018 8:15 pm

2danger написа:...

като е с 2 кила по лек естествено ,че ще набира по леко .. но това не е ,защото е 27.5 :) това се опитвам да ти кажа .. а ако си на друго мнение ,можеш да огледаш и 26ците ,там пък има съвсем без пари велосипеди с топ монтажи и със сигурност ще набират още по леко :D
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Съб Яну 27, 2018 10:50 am

Alexi написа:
2danger написа:...

като е с 2 кила по лек естествено ,че ще набира по леко .. но това не е ,защото е 27.5 :) това се опитвам да ти кажа .. а ако си на друго мнение ,можеш да огледаш и 26ците ,там пък има съвсем без пари велосипеди с топ монтажи и със сигурност ще набират още по леко :D

Питах за нещо, а темата започва да се превръща в спор, който не желая.
Само ще ти кажа, че физиката си е физика и няма как да е промениш, каквито и теории да развиваш. При едно и също тегло с една и съща сила, няма как да завъртиш колело с по-голям радиус по-бързо от колело с по-малък. Физиката и механиката го казват, но ти твърдиш обратното... :D
Формулки има по въпроса. Предполагам сам ще успееш да ги намериш и ще се убедиш, че не си прав.
Също така колелото с 29 цола с една и съща рамка и компоненти тежи повече от 27,5. Ако успееш да постигнеш поне еднакво тегло на двете съм сигурен, че ще получиш Нобелова награда. Така, че при 2 едни и същи байка 29-ката е ВИНАГИ по-тежкият и от това следват останалите неща. Няма нужда да ти обяснявам как влияе теглото. :)
Отиваме на въпроса с триенето и следата на 29-ката. При нея следата е по-голяма, триенето и съпротивлението по-големи. Знаеш и те как влияят на ускорението!
Има и още неща, но ще стане дълго да ти ги ооообяснявам. Това са основните. :deal:
Другото нещо е, че 27,5 е златната среда и съчетава положителните качества на 26 и 29. Отделно за моят среден ръст 27,5 е най-оптималният вариант установен от дългогодишен опит с 26 и 29.
Да се върнем на темата! Интересувам се в случая дали BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5 е добър МТБ за парите си и дали си заслужава покупката? Размерът вече го уточнихме. Компонентите за тази цена са ОК. Остава рамката. Дали не е слаб елемент в цялата конфигурация?
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Boyan1984 » Съб Яну 27, 2018 11:17 am

Какво разбираш под слаб елемент? Кофти геометрия или нещо друго?
Ако не ти допадне рамката, винаги можеш да я смениш с друга. Просто тези компоненти за тези пари са много добри, дори и да ги вземеш само тях :D
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот iL Diavolo » Съб Яну 27, 2018 11:38 am

Сега остава само да се разнищи въпроса - Карбон или Алуминий , Кое е по-здраво и качествено ?
Майтапа настрана ;)
При мен се получава почти същата дилема . Аз от известно време се заглеждам по марката Nakita . Доста намалени велосипеди от 2017 г. със среден към висок клас части . Обаче няма как да ги тествам с моя стил на каране , а и почти никакви ревюта или мнения не намирам за въпросните два твърдака харесани от мен и леко по-леко почвам да се отказвам от тях . Хубави части хвърлени в/у една рамка не правят добър велосипед .
!!! със скотовете съм !!!
Аватар
iL Diavolo
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Съб Сеп 10, 2011 5:55 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Boyan1984 » Съб Яну 27, 2018 11:59 am

Така е, рамката е основата върху която се гради. И двете марки имат голям стаж във велостроенето, макар и да не са толкова известни тук. Айде, Булс сме ги чували, ама Накита е доста апокрифна като марка.
Аз уцелих с рамката от Nox Cycles (www.noxcycles.com) - супер удобна ми е, идеалната крос кънтри геометрия, поне за мен.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Torero » Съб Яну 27, 2018 4:05 pm

Добре де,като гледам Алекси и Боян как говорят за Reba ми стана интересно чак толкова ли е зле на малки неравности?
Torero
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Пет Апр 22, 2016 6:28 am

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Boyan1984 » Съб Яну 27, 2018 4:12 pm

Е чак толкова зле не е, ама просто сравнявах сегашната ми вилка с Реба-та. :D
Иначе си е супер вилка Реба, а и цената й не е малка.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Alexi » Съб Яну 27, 2018 4:13 pm

2danger написа:..

пак казвам по твоята логика най добрия велосипед е 26цата ,а цялата велосипедна индустрия последните 4-5г са лауреати за Нобелова награда .. един МТБ велосипед не е само леко педалиране ,това не е шосейка .. последните години всички в световните ХСО серии карат тежки и тромави 29ки ,до преди 1-2 години тук там се мяркаше 27.5 .. а от тая година половината поне са и с мекици ,очаквам догодина да са около 80% .. имаш ли обяснение на тоя феномен :D
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Yash » Съб Яну 27, 2018 4:33 pm

Alexi написа: имаш ли обяснение на тоя феномен :D

Маркетинг. ;)
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Съб Яну 27, 2018 6:39 pm

Alexi написа:
2danger написа:..

пак казвам по твоята логика най добрия велосипед е 26цата

Ако си пил нещо, рязко спри, защото вземаш съвсем големи глупости да пишеш! Никъде не съм и намекнал дори кой е най-добрият велосипед. Дори напротив.
2danger написа: ,а цялата велосипедна индустрия последните 4-5г са лауреати за Нобелова награда ..

Нобеловата награда беше във връзка с друго твое необмислено изказване. Прочети, преди да пишеш, защото заприличваш на чукча!
Alexi написа: един МТБ велосипед не е само леко педалиране ,това не е шосейка .. последните години всички в световните ХСО серии карат тежки и тромави 29ки ,до преди 1-2 години тук там се мяркаше 27.5 .. а от тая година половината поне са и с мекици ,очаквам догодина да са около 80% .. имаш ли обяснение на тоя феномен :D

Изришно съм предупредил, че не става дума за състезания. Пак го повтарям специално за теб, защото или не четеш и пишеш или не можеш да запомниш прочетеното и отговаряш наизуст.
Alexi написа:
2danger написа:...

като е с 2 кила по лек естествено ,че ще набира по леко .. но това не е ,защото е 27.5 :) това се опитвам да ти кажа .. .... :D

Не ти нищо не се опитваш да кажеш, а само разтягаш локуми. Хайде кажи сега конкретно защо 27.5 е по-бързо или продължаваш да си на друго мнение? Аз съм го обяснил по-горе. Прочете ли го? Схвана ли за какво става на въпрос или повече обяснения ти трябват?
Спирам до тук, защото явно няма смисъл да ти се обяснява и повтаря по няколко пъти.
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Съб Яну 27, 2018 6:56 pm

Купих го колелото.
Покарах го малко. Вкарах го в калта, изкачване и спускане по едни стръмни горски пътеки в подножието на Алпите. За сега се представя добре. В калта 29-ката е една идея по-добре, както и в изкачването. При спускането определено 27,5 има преимущество. В гората между дърветата и тесните криволичещи пътеки е много по-добро също. Направих и малко градско. В града с 27,5 е доста по-леко за каране, по-бързо ускорява и не се изморяваш толкова. 29-ката има обаче повече инерция и като засилиш можеш да си почиваш, като не въртиш толкова педалите.
Единствен недостатък, който забелязвам е твърдата вилка. И колегите споменаха за тази Реба, че не е от най-добрите вилки и май си е точно така. Твърда и неотзивчива. Дори на моменти имам чувството, че е заключена, а не е. Определено ще трябва да си поиграя с нея, за да видя защо е така и ако няма оправия ще я продам и ще си взема нещо по-добро. А дали не е заради студеното време да е така твърда? Карал съм други колелета на доста по-студено и не са били така. Странна работа... :crazy:
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Съб Яну 27, 2018 7:08 pm

.jpg
(262.3 KiB) 173 пъти
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот emo_gp » Съб Яну 27, 2018 7:39 pm

Колега, ако имаш помпа за вилки ( шокове) заиграй се с налягането. Моя съвет е да не гледаш препоръчителното налягане за килограмите които дават. Имал съм Реба dual air 26, сега съм със solo air 29 и смея да твърдя, че е добра вилка ! Честито, безпроблемни и безаварийни километри !
:beer:
Boardman Fs Pro 27.5
Аватар
emo_gp
 
Мнения: 392
Рейтинг: 1430
Регистриран на: Вто Май 29, 2012 5:58 pm
Местоположение: Гр. Стара Загора

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот iL Diavolo » Съб Яну 27, 2018 9:21 pm

2danger написа:
.jpg


Айди чистито и със здраве да се возиш . :beer:
!!! със скотовете съм !!!
Аватар
iL Diavolo
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Съб Сеп 10, 2011 5:55 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Нед Яну 28, 2018 11:24 am

emo_gp написа:Колега, ако имаш помпа за вилки ( шокове) заиграй се с налягането. Моя съвет е да не гледаш препоръчителното налягане за килограмите които дават. Имал съм Реба dual air 26, сега съм със solo air 29 и смея да твърдя, че е добра вилка ! Честито, безпроблемни и безаварийни километри !
:beer:

Благодаря! :beer:
Нямам помпа за вилки, но май е време да си купя вече. Все пак ще отида до магазина там да ми настроят вилката безплатно и ще видя дали има ефект и дали изобщо си струва да се дават пари за такива неща, които до сега не са ми трябвали. :agree:
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Нед Яну 28, 2018 11:25 am

iL Diavolo написа:
2danger написа:
.jpg


Айди чистито и със здраве да се возиш . :beer:

Благодаря колега! Живи и здрави! :beer:
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот Boyan1984 » Нед Яну 28, 2018 11:58 am

Ай честито и много километри да му навъртиш!
Ще видиш, че колелцето е перфектно. :beer:
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Нед Яну 28, 2018 6:23 pm

Boyan1984 написа:Ай честито и много километри да му навъртиш!
Ще видиш, че колелцето е перфектно. :beer:

Благодаря, дано! :beer:
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот HHristov » Пон Яну 29, 2018 12:31 pm

2danger написа:
emo_gp написа:Колега, ако имаш помпа за вилки ( шокове) заиграй се с налягането. Моя съвет е да не гледаш препоръчителното налягане за килограмите които дават. Имал съм Реба dual air 26, сега съм със solo air 29 и смея да твърдя, че е добра вилка ! Честито, безпроблемни и безаварийни километри !
:beer:

Благодаря! :beer:
Нямам помпа за вилки, но май е време да си купя вече. Все пак ще отида до магазина там да ми настроят вилката безплатно и ще видя дали има ефект и дали изобщо си струва да се дават пари за такива неща, които до сега не са ми трябвали. :agree:

Ако просто отидеш в магазина да ти настроят вилката, и те я напомпят до препоручителното за теглото ти налягане, все едно нищи не си направил. Както и emo_gr е писал препоръчителното налягане не е оптималното. Аз моята Reba при препоръчително налягане 115 psi я карам на 90psi. При някои лежерни карания дори съм падал под 80psi.
HHristov
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1460
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2014 7:18 am
Местоположение: Шумен

Re: Питане за BULLS COPPERHEAD 3 RS 27,5

Мнениеот 2danger » Пон Яну 29, 2018 1:54 pm

[quote="HHristov"][/quote]
Като го купувах ми е напомпиха според теглото ми и според спецификациите на вилката. Ще им кажа да смъкнат от налягането 10–15% и ще видя как е. Все пак помпа ще си взема при всички случай. Нещо да препоръчаш? Марка, вид на помпата? Цените как са?
Коя от двете е за предпочитане?
https://www.amazon.de/Beto-470275-BETO- ... mpferpumpe
https://www.amazon.de/RockShox-00-4315- ... s_sp_1_vtp
2danger
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 1:43 pm

Следваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта