Състояние на Дърт Парк Борисова Градинс София

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Състояние на Дърт Парк Борисова Градинс София

Мнениеот КоlЮ » Чет Яну 11, 2018 8:43 pm

Привет, колеги и колежки . Имам едно чудене , какво е състоянието на въпросните кални бабуни , наречени "дърт парк Борисова градина" , все още ли се плаща символична сума за да бъде обществено достъпен или охраната гони ?

П.П Ако някой знае Цуцу къде си крие лопатата там да посне ено Л.С.
Bin Big Mag , mag mich kein.
Аватар
КоlЮ
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1658
Регистриран на: Пон Дек 25, 2017 3:19 am
Местоположение: с.София

Re: Състояние на Дърт Парк Борисова Градинс София

Мнениеот Pulse » Пет Яну 19, 2018 2:01 pm

КоlЮ написа:Привет, колеги и колежки . Имам едно чудене , какво е състоянието на въпросните кални бабуни , наречени "дърт парк Борисова градина" , все още ли се плаща символична сума за да бъде обществено достъпен или охраната гони ?

П.П Ако някой знае Цуцу къде си крие лопатата там да посне ено Л.С.


В момента и двете ми лопати са скрити в гаража :-) Няма да ти кажа адреса, че знае ли човек :-)
А ако става въпрос за "калните бабуни" на колодрума, не стават за каране и според мен не е до лопата проблема. Трябва много повече работа.
Ако става въпрос за тези до София ленд са в отлично състояние ( поне преди около месец бяха) и настойчиво моля да не се копае точно там.
Ако имаш позив за копане, земя много!
Pulse
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Апр 07, 2016 8:27 am

Re: Състояние на Дърт Парк Борисова Градинс София

Мнениеот mrdaka » Пет Яну 19, 2018 5:40 pm

По едно време охраната почна да ме гони от калните бабуни. Мисля, че започна някъде през лятото на 2016, но може да се бъркам.

Спомням си, че се случи покрай трансфера на собственост на ЦСКА. Охраната, ме гонише с "Частна собствост", да се махам. Като ги питах кой е собсвеника, не можеха да ми отговорят :rofl:
Изображение
Аватар
mrdaka
 
Мнения: 632
Рейтинг: 1865
Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:45 pm
Местоположение: София

Re: Състояние на Дърт Парк Борисова Градинс София

Мнениеот Jumpup » Пет Яну 19, 2018 7:24 pm

Този отбор вече официално не съществува, явно микревското джудже Г.Г. е сложил ръка и на колодрума, може би ще започнат да зглабят ,,Грейт Лоу''? :rofl: Отвъд майтапа състоянието е плачевно. :bawling: Като мина и се сетя какви спомени имам от там с DJ твърдачето преди години. :crap:
Аватар
Jumpup
 
Мнения: 1094
Рейтинг: 1671
Регистриран на: Вто Яну 26, 2010 12:51 pm
Местоположение: София

Re: Състояние на Дърт Парк Борисова Градинс София

Мнениеот КоlЮ » Пет Яну 19, 2018 9:01 pm

Pulse написа: В момента и двете ми лопати са скрити в гаража :-) Няма да ти кажа адреса, че знае ли човек :-)
А ако става въпрос за "калните бабуни" на колодрума, не стават за каране и според мен не е до лопата проблема. Трябва много повече работа.
Ако става въпрос за тези до София ленд са в отлично състояние ( поне преди около месец бяха) и настойчиво моля да не се копае точно там.
Ако имаш позив за копане, земя много!


Бъдете спокоен имам си лопати,а и живеете далеч от ме ;) .
Обръщението ми към вас бе по-скоро, шеговита провокация да дадете становище по-въпроса г-н Иванов,защото все пак сте един от главните виновници за създаването на въпросните "кални бабунки". Питането ми произхожда от желанието да карам , но знам че без да се положи труд ,няма как да станат нещата. Жалко , че нещата не опират само до въпросното "копаньЕ" и реставриране на отвесното съоръжение за придобиване на скорост. Относно София ленд отново Ви уверявам ,че можете да бъдете спокоен (комарите достатъчно добре си охраняват и не позволяват) , спонтанна нужда да "копАм" не съм имал от последния път когато ме оставиха в пясъчника като малък.
Bin Big Mag , mag mich kein.
Аватар
КоlЮ
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1658
Регистриран на: Пон Дек 25, 2017 3:19 am
Местоположение: с.София

Re: Състояние на Дърт Парк Борисова Градинс София

Мнениеот protiven » Пет Яну 19, 2018 9:36 pm

Jumpup написа:Този отбор вече официално не съществува, явно микревското джудже Г.Г. е сложил ръка и на колодрума, може би ще започнат да зглабят ,,Грейт Лоу''? :rofl: Отвъд майтапа състоянието е плачевно. :bawling: Като мина и се сетя какви спомени имам от там с DJ твърдачето преди години. :crap:


Ти първо се погрижи за грамотността си, пък после коментирай кой отбор съществувал и кой - не.
Аватар
protiven
 
Мнения: 350
Рейтинг: 1427
Регистриран на: Вто Апр 01, 2014 7:57 am


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 4 госта