Може ли да помоля...

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Може ли да помоля...

Мнениеот MIKEY MOUSE » Сря Дек 27, 2017 11:32 am

Знам, че не е здравословно да коментираш началника си /минусите съм ги прежалил отдавна , шутирането от Форума намаля напоследък - та за тва /, но...
Следя новостите ,които ни предлага Админът , облизвам се като гледам показаните ни велосипеди и днес реших да разгледам цените им /Админът, кой знае защо ни ги спестява/. Та за Канйоните -цени от 7500 до 9000 български лева- това хубаво, ама в главата ми изникнаха два въпроса :
1. Колко са съфорумниците ,които карат велосипеди на тази цена ?
2. Може ли да помоля Админа , от време на време да ни представя и велосипеди с по-достъпен ценови клас /на ясно съм че бедни не е......, ама само питам/
Благодаря за вниманието. :wavey:
PRO ARIS ET FOCIS / ЗА ОЛТАРИТЕ И ДОМАШНИТЕ ОГНИЩА/- ЗА ОТЕЧЕСТВОТО!

Ако искаш да разсмееш Господ, разкажи Му за плановете си !
Аватар
MIKEY MOUSE
 
Мнения: 933
Рейтинг: 1637
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2012 7:55 pm
Местоположение: В един измислен свят-само за усмихнати и без модератори

Re: Може ли да помоля...

Мнениеот Boyan1984 » Сря Дек 27, 2017 12:08 pm

Има немалко хора, които изкарват добри пари, тук в България, или са синове и дъщери на богати хора, бизнесмени и т.н. и случайно са запалени по колоезденето.
Едва ли са голям процент, но ги има.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Може ли да помоля...

Мнениеот Любо » Сря Дек 27, 2017 12:37 pm

Не знам кой какви пари изкарва, ама лятото, по байкпарковете, само скъпи велосипеди виждам. Т.е. който има желание, намира и начин.
Nicolai Ion 16
Аватар
Любо
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1357
Регистриран на: Вто Дек 10, 2013 10:44 am
Местоположение: София

Re: Може ли да помоля...

Мнениеот Alpina » Сря Дек 27, 2017 1:47 pm

Може ли да помоля... да се замислиш?

Първо, в почти всички статии виждам цени, като ако визираш следната такава - http://www.mtb-bg.com/index.php/product ... alu-sender - отново са посочени такива. Нещо повече - публикуването на цени за мен е малко излишно, защото те може да станат неактуални дори седмица след като статията излезе на бял свят.

Така че не знам къде и какво точно четеш, но може би е през ред или е доста избирателно.

Относно "достъпните" цени - не знам какво влиза в тази категория, но не малко от изпробваните колела, за които има представяне в пълния смисъл на думата, а не публикуване на общодостъпна информация, то цените са доста "народни".
Като твърдаците са били с цени между 700 и 2000 лв и то няколко за последните 2 години, а при "мекиците" е имало от 2500 до 8000+
Навсякъде е имало посочени цени и общо взето се обхващат от възможно най-евтините "ставащи" до доста прилични колела.

Любо написа:Не знам кой какви пари изкарва, ама лятото, по байкпарковете, само скъпи велосипеди виждам. Т.е. който има желание, намира и начин.

Разбира се, че ще видиш предимно скъпи велосипеди. Какво точно ще прави евтин велосипед там? Ще доставя удоволствие на каращият го или ще подпира някоя ограда? Нали не очакваш да видиш Драг Хакер в байкпарк?
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Може ли да помоля...

Мнениеот Yash » Сря Дек 27, 2017 2:09 pm

Alpina написа:Какво точно ще прави евтин велосипед там?

Ааа, моля, моля! Преди две години в Пампорово имаше един РАМ НТ-1. ;)
И се представи доста добре.
:peace:
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm

Re: Може ли да помоля...

Мнениеот Alexi » Сря Дек 27, 2017 7:57 pm

Alpina написа: Нали не очакваш да видиш Драг Хакер в байкпарк?

напролет .. на щерката и събирам хакерче ,ще е 1х9 с вилка рекон голд :D
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Може ли да помоля...

Мнениеот Admin » Чет Дек 28, 2017 10:35 am

За цените в статиите вече ти дадоха доста примери. Отделно от тези примери, ето и допълнително пояснение - публикувам цени винаги, когато те са обявени в източника, който ползвам. За статиите в рубриката „Представяне“ най-често ползвам два вида източници: прес-изявления (информация, изпратена от производителя) или уеб-сайта на производителя. И в двата случая понякога има посочени цени, понякога няма. Ако има, посочвам ги и аз.
Другият ти въпрос е защо в рубриката „Представяне" се занимавам основно с продукти от висок клас. Защото тази рубрика е представяне на новости, а пък те идват първо във високия клас. Затова в рамките на всяка статия обикновено най-много информация има за топ-модела, а останалите са споменати по-накратко.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Може ли да помоля...

Мнениеот LiveByTheCode » Съб Дек 30, 2017 2:54 pm

Същия въпрос може да го зададеш на хора които карат автомобили за 40-50-60 хиляди лева ? :dontknow:
LiveByTheCode
 
Мнения: 169
Рейтинг: 1508
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 2:47 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: themaddog и 33 госта