ОК супертранс Велотакси

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

ОК супертранс Велотакси

Мнениеот Xares » Съб Юли 08, 2017 2:31 pm

Здравейте Колеги ,

Искам да споделя опит от услугата. Фирма ОК Супертранс са изключително некоректни. Навсякъде рекламират, че няма да има оскъпяване и след като се качите и кажете съответния курс моят беше от Стадион Васил Левски до Златните Мостове ми беше обявено, че ще трябва да платя допълнително 50% към крайната цена защото се връщали празни после от там. Като попитах защо отговора беше "след околовръстното е така" ?!?!?! Да ама не до Бояна не ме таксуват 50% а Витоша е в предлите на София поне според мен тъй като върви Градски транспорт до там и освен това господата от КАТ не изискват винетка.

Така, че преди да поръчате имайте това в предвид.

Предварително Благодаря.
Xares
 
Мнения: 108
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2016 11:34 am

Re: ОК супертранс Велотакси

Мнениеот Pr3d4t0R » Съб Юли 08, 2017 2:58 pm

На диспечер ли се обаждаш или директно на такси?
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: ОК супертранс Велотакси

Мнениеот Katana » Съб Юли 08, 2017 3:02 pm

Ти с велосипед ли си бил или не?Аз ползвах услугите на велотакси което ме закара до Алеко на тарифата която си кара в града.В моя случай бяхме двама с два велосипеда и си разделихме по 12 лв.
А има едни Кадита , които качват също до Витоша. Самите коли са по-широки и побират един велосипед, но рядко се навиват...трябва някaква уговорка за фиксирана цена, обикновенно е 25 лв.
Последна промяна Katana на Съб Юли 08, 2017 3:13 pm, променена общо 3 пъти
Аватар
Katana
 
Мнения: 409
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Юли 12, 2016 10:22 pm

Re: ОК супертранс Велотакси

Мнениеот Xares » Съб Юли 08, 2017 3:04 pm

Бяхме 2ма с велосипеди и искахме от стадиона до Златните още на диспечера като се обадих почнаха циганиите, а преди 2 седмици ползвах пак един ама там всичко си беше ок на нормална цена ме закара. Днеска обаче ми иска 50% отгоре щот се връщал празен обадих се на диспечера и там почнаха същите цигании.
Xares
 
Мнения: 108
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2016 11:34 am

Re: ОК супертранс Велотакси

Мнениеот moridinbg » Съб Юли 08, 2017 10:16 pm

Техен проблем, че се връщат празни. Цената на курса е до дестинацията. Интересно какъв документ ще ти издадат за допълнителните 50%. Надали касова бележка (:
Аватар
moridinbg
 
Мнения: 1162
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 06, 2012 11:59 pm
Местоположение: София

Re: ОК супертранс Велотакси

Мнениеот Xares » Пон Юли 10, 2017 5:29 am

И ти си прав, сега ме накара да се зачудя ще си поръчам нарочно пак следващия път и ще им искам касова бележка на тарикатите да видим какво ще ми изкарат аман от цигании ..... Ако не ми даде му плащам колкото е на апарата ако се прави на отворен данъчни и т'ва е ....
Xares
 
Мнения: 108
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2016 11:34 am

Re: ОК супертранс Велотакси

Мнениеот protiven » Вто Юли 11, 2017 12:30 pm

Страшна цигания е при тия бакшиши. Диспечерката казва за "правило", според което след околовръстното се плащало двойно. Пълен смяс. Никъде на сайта им не фигурира подобна "тарифа": https://www.oktaxi.net. Наистина, как ще издадат касова бележка за двойна сума? Според мен трябва да дадем гласност най-малко във ФБ. Това е поста им за велотакситата: https://www.facebook.com/oktaxisofia/ph ... =3&theater

П.П. Тия симпатяги трият коментарите във ФБ
Аватар
protiven
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1427
Регистриран на: Вто Апр 01, 2014 7:57 am

Re: ОК супертранс Велотакси

Мнениеот Insight » Сря Юли 19, 2017 7:50 pm

protiven написа:Страшна цигания е при тия бакшиши. Диспечерката казва за "правило", според което след околовръстното се плащало двойно. Пълен смяс. Никъде на сайта им не фигурира подобна "тарифа": https://www.oktaxi.net. Наистина, как ще издадат касова бележка за двойна сума? Според мен трябва да дадем гласност най-малко във ФБ. Това е поста им за велотакситата: https://www.facebook.com/oktaxisofia/ph ... =3&theater

П.П. Тия симпатяги трият коментарите във ФБ


Сетихте се за mtb-bg, за ФБ, но не и за КЗП?!

Имат добре работеща система за жалби ОНЛАЙН, ако някой има проблем как се подава жалба към КЗП онлайн - да пише на лични!
To call each thing
by its right name..
Аватар
Insight
 
Мнения: 526
Рейтинг: 1737
Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:19 pm
Местоположение: София

Re: ОК супертранс Велотакси

Мнениеот Xares » Пет Юли 21, 2017 11:23 pm

Жалбата я пуснах още преди темата уви обратна, връзка никаква
Xares
 
Мнения: 108
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2016 11:34 am


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта