Сервиз във Велико Търново

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Сервиз във Велико Търново

Мнениеот plamengatev » Нед Мар 05, 2017 4:34 pm

Здравейте, от няколко месеца съм във Велико Търново студент и наскоро донесох и колелото си, но преди няколко дни си взех мека рамка и ми трябва сервиз за някои дребни глупости, за които нямам нужните инструменти ( втулките на шока който си взех са по-широки и ми трябват други + болтове, смяна на средното и монтаж на курбели, набиване на чашки и монтаж на верига). Единствените които видях из интернет са Велозона и Горгона (за която не съм сигурен имат ли специализиран сервиз). Въпроса ми е: Има ли някой от града или наблизо, който е ходил в тези сервизи и знае горе-долу цена за всичко това или знаете ли други сервизи, където могат да ми свършат работата? Благодаря предварително :-)
Е да, то и на бисквитите "Катеричка" пише Катеричка, ама като ги отвориш има ли катеричка?(ебаси изречението). Да не говорим, че Сътур в 99% от случаите имат фабричен луфт, та по-скоро е странно да нямат, а не да имат.[/quote]
plamengatev
 
Мнения: 88
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 9:51 pm
Местоположение: Ruse

Re: Сервиз във Велико Търново

Мнениеот InStInCt » Вто Мар 07, 2017 9:37 pm

Ми горгоната са пекани момчетата и си му разбират , но какви пари ти вземат не знам.Аз ходя при един майстор близо до Мола се намира.Емо се казва, то му е като хоби,ходят доста хора при него обикновено е там след 17:00-18:00 часа.Предполагам той ще ти излезе по-евтино отколкото в сервиза ,а и може да ти го оправи пред очите хем бързо хем да го виждаш :D ,а и може да си поговорите на дълго и на широко и да ти даде съвети или мнение за нещо ако те интересува ,няма да тръгне да те баламосва и т.н.Но за това което искаш не знам дали ги има тези неща. За горгоната би трябвало да могат да ти помогнат. :beer:
InStInCt
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 3:51 pm
Местоположение: Велико Търново *ЕТЪР* е любов,*ЕТЪР* е живот.

Re: Сервиз във Велико Търново

Мнениеот lord_chuldarkar » Пет Мар 10, 2017 4:52 pm

Горгоната са официален сервиз на Максбайк във ВТ доколкото знам, така че имат всичко необходимо.
Аватар
lord_chuldarkar
 
Мнения: 94
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 10:08 pm
Местоположение: Велико Търново


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 69 госта