4getcredo написа:Както стана дума и в една друга тема, по направеното вече има и щети. Преди 20-ина дена, когато минавах по веломаршрута над Бояна и Драгалевци (горната част), забелязах на няколко места как табелите бяха изкривени. Това не е толкова плод на злонамереност, а на недоразумение - най-вече от страна на пешеходците. Междинните табели по трасето носят малко подвеждаща информация. На тях е изписано името на целия маршрут, например "Бояна.. - Драгалевци -..." и съглъсете се, човек като върви от Бояна към Драгалевци и прочете, че отива към Бояна е малко объркващо в първия момент (особено ако не е прочел информационната табела в началото и не схване кръговата логика на веломаршрута). Точно и затова "добронамерен" турист беше "оправил" посоката на няколко табели.
Това е малък кусур, но го казвам, за да се види, че много често неуместните "намеси" всъщност искат да изправят нещата
Admin написа:Ами това е една карта, която съм я виждал в дирекцията на парка - имат ги там навити на руло.
Ще се обособят и десет веломаршрута...
Admin написа:Иначе, за всички, които питаха за картата (по-точно цялото табло), благодарение на Concept Creative можете вече да я свалите тук: https://www.dropbox.com/s/r0s59xyv43cc4sm/_MAP.jpg
^_WhitE_DeMoN_^ написа:Според мен, трябва да се слагат на прилична височина, та да им трябва стълба на вандалите.
capola написа:... още по-спешно вкарването на маршрутите в OSM. При липса на табели това остава единствената ориентация....
Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта