Велопромоции в Лидл

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Da Nail » Пет Дек 09, 2016 11:25 pm

Jacket написа:Днес направо заврях с тия чорапи :D хем обувките ми са бая летни. За тези пари са екстра, даже прекалено топли за мен.


:bigeyes: Измръзнаха ми пръстите на около нулата с тези чорапи. Термо бельото го взех само заради цената, без никакви очаквания. Супер доволен съм от него, но реално нямам база за сравнение с истинско такова, защото не съм имал.
Аватар
Da Nail
 
Мнения: 217
Рейтинг: 1409
Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 6:40 pm
Местоположение: Шумен

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот joroblob » Съб Дек 10, 2016 4:34 am

subritual написа:В олх трябва да има баофенг 666 за около 30лв бройката.Фабрично вървят програмирани на PMR,иначе през компютър може да програмират допълнително.Вадят около 1.2-1,5 вата ,което не е чактолкова над разрешените 0.5

Сега я загледах и нея (интересно в сайта на бао я няма), но си е чиста UHF еднобандовка (400-470MHz), за мощност и дават 3W или 5W според модификацията. През компютър може да се програмират да работят на PMR каналите (446MHz) с намалена мощност - може да се намали макс. до 1W - та така да е полулегална, но пак не отговаря на 3 основни изисквания, които се сещам на първо време: Мощността на излъчване да е както спомена макс. 0,5W; да работи само и единствено на 8-те PMR канала (допълнителните подтонове не ги броим) и последно антената да е фиксирана! Инак е чудесна идея за тези пари!
joroblob
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1320
Регистриран на: Съб Авг 22, 2009 12:55 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Kobeto » Чет Мар 09, 2017 12:22 pm

Велопромоции на 13.03.2017 http://www.lidl.bg/bg/513.htm?id=1405
The moon is full... the night is cold... the stars are bright... the wind so moans...
A fire burns... within our forest... the blood is thick... and only black
Аватар
Kobeto
 
Мнения: 386
Рейтинг: 1580
Регистриран на: Чет Юни 09, 2016 9:11 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Boyan1984 » Чет Мар 09, 2017 1:01 pm

Ако на някой му се занимава да ми купи една такава стойка и да ми я прати по Еконт ще ми направи огромна услуга.
От Кюстендил съм и нямам възможност да пътувам, а имам огромна нужда от такава стойка.

П.С. Въпросът е решен :)
Последна промяна Boyan1984 на Чет Мар 09, 2017 1:26 pm, променена общо 1 път
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Lucky Loser » Чет Мар 09, 2017 1:05 pm

Boyan1984 написа:Ако на някой му се занимава да ми купи една такава стойка и да ми я прати по Еконт ще ми направи огромна услуга.
От Кюстендил съм и нямам възможност да пътувам, а имам огромна нужда от такава стойка.

ЛС :smash:
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Kobeto » Чет Мар 09, 2017 4:25 pm

Хубави ли са тези стойки? И аз имам нужда, но гледам, че по принцип са доста скъпи, а тази е 60 лева - съмнително качество
The moon is full... the night is cold... the stars are bright... the wind so moans...
A fire burns... within our forest... the blood is thick... and only black
Аватар
Kobeto
 
Мнения: 386
Рейтинг: 1580
Регистриран на: Чет Юни 09, 2016 9:11 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Lepichi » Чет Мар 09, 2017 4:31 pm

Kobeto написа:Хубави ли са тези стойки? И аз имам нужда, но гледам, че по принцип са доста скъпи, а тази е 60 лева - съмнително качество

Ползвам такава вече година и нямам оплаквания. Има си една пръчка, която държи кормилото да не се лашка във всички посоки. Има и магнитна тавичка за винтчета и т.н. Като недостатък мога да кажа само, че е с доста широк разкрач, но за сметка на това е стабилна. Разбира се, може и да не се разкрачва толкова, но стабилността намалява.
Lepichi
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1264
Регистриран на: Вто Юни 09, 2015 8:21 am

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Sartor » Чет Мар 09, 2017 5:12 pm

Kobeto написа:Хубави ли са тези стойки? И аз имам нужда, но гледам, че по принцип са доста скъпи, а тази е 60 лева - съмнително качество


Както пишеше по-рано в темата, най-добрите похарчени 60лв. :)

Стойката е стабилна, прътовете са дебели, не са от кашкавал, има пръчка за да държиш кормилото да не ти се размята (особено полезни при обезвъздушаване на спирачки), и панерчето за дреболийки също е доста полезно (има и магнит за дребните метални чаркове).
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Vel0-Mania » Чет Мар 09, 2017 5:19 pm

Да ви кажа честно, тука много се коментира тази "стойка" откакто ги пуснаха, но като мине промоцията и малко след седмица (да кажем) в магазина на лидл, поне от миналата година като ходих бяха останали 7 бр. тогава си помислих, че ще свършат бързо.
Vel0-Mania
 
Мнения: 183
Рейтинг: 1218
Регистриран на: Чет Мар 14, 2013 9:16 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот sakrayaami » Чет Мар 09, 2017 6:54 pm

Още едно мнение за стойката да изкажа.
Купих си такава миналата година и съм супер доволен. Глезотийка си е от една страна, но от друга е голямо удоволствие да можеш да работиш свободно над велосипеда си.
Също така има и малка тавичка към нея на която можеш да си сложиш най-използвани ключове и шестограми.
sakrayaami
 
Мнения: 62
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Сря Юли 14, 2010 11:40 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Boyan1984 » Чет Мар 09, 2017 6:57 pm

Абе как че е глезотийка, много си е необходима даже, удобство което е незаменимо при реглаж на скорости и куп други дреболии на пръв поглед, ама като тръгнеш да ги правиш почваш да кълнеш и да мечтаеш за една такава стойка.
Аз мислех да си направя по-груба сам, но така и не стигнах да я направя.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2420
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот stoyancha » Чет Мар 09, 2017 6:58 pm

Идната седмица, от 13ти, ще има стойки.
Аватар
stoyancha
 
Мнения: 774
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Съб Ное 21, 2015 4:31 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот donpeev » Чет Мар 09, 2017 7:28 pm

Не само стойки. Ще има седалки, крачна помпа с манометър, сгъваема помпа, вътрешни гуми, мултитулове, чанти за под седалката, светлини, каски, километраж, термо бидони и др.
Любовта на хората прави един отбор голям!
Аватар
donpeev
 
Мнения: 166
Рейтинг: 1234
Регистриран на: Чет Апр 30, 2015 2:51 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот zoltek » Чет Мар 09, 2017 10:40 pm

Първоначално като навлязоха Лидл в БГ никак не им харесвах стоките.С течение на времето все повече пазаря от там всякакви продукти.Не мога да се сетя за нещо за което да съм останал разочарован с изключение на един смесител който излезе дефектен и капеше.Върнах го и си взех парите без никакви проблеми,макар да исках да ми го сменят и да ми дадат друг,но нямаха налични.Миналата година не и се наканих на стойката,но сега няма да я изтърва,а пък и като гледам има само позитивни отзиви за нея.Използвам крачна помпа с манометъра вече почти година.За 16лв. си е направо бижу.
zoltek
 
Мнения: 99
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Нед Апр 01, 2012 9:32 am

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Katana » Чет Мар 09, 2017 11:44 pm

Извинявам се предварително за глупавия въпрос....тази прословута стойка лесно ли се демонтира или е препоръчително да си стои сглобена? :D Като гледам в брошурата ми се вижда доста обемна, дали може да се държи в гардероб или като цяло да се прибира да не пречи, а при нужда да се сглобява? :beer:
Аватар
Katana
 
Мнения: 409
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Юли 12, 2016 10:22 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот THEZOGGO » Пет Мар 10, 2017 1:23 am

Sartor написа:
Kobeto написа:Хубави ли са тези стойки? И аз имам нужда, но гледам, че по принцип са доста скъпи, а тази е 60 лева - съмнително качество


Както пишеше по-рано в темата, най-добрите похарчени 60лв. :)

Стойката е стабилна, прътовете са дебели, не са от кашкавал, има пръчка за да държиш кормилото да не ти се размята (особено полезни при обезвъздушаване на спирачки), и панерчето за дреболийки също е доста полезно (има и магнит за дребните метални чаркове).


За 32 евро бих го взел тоя стенд принципно. Дано да издържа повече от 15 кг.

Иначе ползвам Park Tool PCS-9, но той струва три пъти и половина повече. Закачвал съм барутник произведен буквално по време на втората световна война, който тежеше 18 кг и нямаше проблеми.

Едит: Тия са написали, че Crivit стенда издържа до 30 кг :bigeyes: Браво, много добре. Според мен си заслужава инвестицията. Имаше един колега по-горе, който искаше някой, да му го прати до Кюстендил. А аз да попитам, някой да го прати до Париж?! :D

Katana написа:дали може да се държи в гардероб или като цяло да се прибира да не пречи, а при нужда да се сглобява? :beer:

Абе ти да не си ми съсед и да живееш в някой от съседните апартаменти по 10 кв.м от които най-евтините са по 800 евро на месец без включени сметки? :eyebrow:
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Katana » Пет Мар 10, 2017 10:31 am

Katana написа:дали може да се държи в гардероб или като цяло да се прибира да не пречи, а при нужда да се сглобява? :beer:

Абе ти да не си ми съсед и да живееш в някой от съседните апартаменти по 10 кв.м от които най-евтините са по 800 евро на месец без включени сметки? :eyebrow:[/quote]
:rofl: :rofl: :rofl: Мани мяйтап ама тази стойка изглежда доста обемна...иначе при теб е тетрис положението явно :D
Аватар
Katana
 
Мнения: 409
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Юли 12, 2016 10:22 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Lepichi » Пет Мар 10, 2017 10:34 am

Katana написа:Извинявам се предварително за глупавия въпрос....тази прословута стойка лесно ли се демонтира или е препоръчително да си стои сглобена? :D Като гледам в брошурата ми се вижда доста обемна, дали може да се държи в гардероб или като цяло да се прибира да не пречи, а при нужда да се сглобява? :beer:

Да, може да се държи в гардероб. Тя не се разглобява и сглобява, а по-скоро се разпъва и свива. И цялата работа става доста лесно, като стягането се осъществява със скоба, подобна на тази за седалката на колело. Само разтваряш скобата и разпъваш стойката. Като разпънеш, затваряш скобата и си работиш. Снимах ти я сгъната за да придобиеш представа.
Прикачени файлове
stoika.jpg
(492.21 KiB) 179 пъти
Lepichi
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1264
Регистриран на: Вто Юни 09, 2015 8:21 am

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Katana » Пет Мар 10, 2017 11:10 am

Ooooo супер! Перфрктна е! Благодаря колега, мисля да се възползвам другата седмица. :beer:
Аватар
Katana
 
Мнения: 409
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Юли 12, 2016 10:22 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Sartor » Пет Мар 10, 2017 11:22 am

THEZOGGO написа:За 32 евро бих го взел тоя стенд принципно. Дано да издържа повече от 15 кг.

Иначе ползвам Park Tool PCS-9, но той струва три пъти и половина повече. Закачвал съм барутник произведен буквално по време на втората световна война, който тежеше 18 кг и нямаше проблеми.

Едит: Тия са написали, че Crivit стенда издържа до 30 кг :bigeyes: Браво, много добре. Според мен си заслужава инвестицията. Имаше един колега по-горе, който искаше някой, да му го прати до Кюстендил. А аз да попитам, някой да го прати до Париж?! :D


Издържа до 30кг и става за е-байкове - тествано не само от мен. :)
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот skulboy » Пет Мар 10, 2017 4:15 pm

Помпата с манометър от 15.99лв на Crivit как ви се струва, някой има ли таква? Помпи ли добре и струва ли си като цяло?
Нещо ме дърпа пак назад,
трудно ми е да се отскубна.
Ще го преборя щом съм млад
и държа съвестта си будна!
Аватар
skulboy
 
Мнения: 387
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 2:43 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот lord_chuldarkar » Пет Мар 10, 2017 4:53 pm

skulboy написа:Помпата с манометър от 15.99лв на Crivit как ви се струва, някой има ли таква? Помпи ли добре и струва ли си като цяло?


Аз имам след година и нещо ползване се появи малък проблем маркуча се изкубва откъм помпата (това като помпя шосейката на 7-8 атмосфери) за МТБ и кола няма проблем.
Аватар
lord_chuldarkar
 
Мнения: 94
Рейтинг: 1230
Регистриран на: Пон Апр 06, 2015 10:08 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот vencil » Пет Мар 10, 2017 5:48 pm

Помпата си е идеална с изключение на накрайника за вентила, моя беше много стегнат и супер неудобен за работа. Смених го с един от стара помпа и съм доволен вече ;) .
Миналата година не си взех стойката въпреки че доста се чудих, ама тая година май няма да пропусна да си я взема.
Аватар
vencil
 
Мнения: 186
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Чет Май 28, 2015 6:05 am

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Alexi » Пет Мар 10, 2017 5:52 pm

а помпата става ли за преста вентили без преходник
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Lucky Loser » Пет Мар 10, 2017 6:00 pm

Sartor написа:
THEZOGGO написа:За 32 евро бих го взел тоя стенд принципно. Дано да издържа повече от 15 кг.

Иначе ползвам Park Tool PCS-9, но той струва три пъти и половина повече. Закачвал съм барутник произведен буквално по време на втората световна война, който тежеше 18 кг и нямаше проблеми.

Едит: Тия са написали, че Crivit стенда издържа до 30 кг :bigeyes: Браво, много добре. Според мен си заслужава инвестицията. Имаше един колега по-горе, който искаше някой, да му го прати до Кюстендил. А аз да попитам, някой да го прати до Париж?! :D


Издържа до 30кг и става за е-байкове - тествано не само от мен. :)

Днес се обадих на мой познат, който беше закупил такава. Велосипедът му е около 16 кг по спомени.. Само добри неща ми каза за стенда. Чак и аз се навих да си взема :smash:
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Alpina » Пет Мар 10, 2017 10:51 pm

Хъм - тъкмо влизам да попитам за някаква обратна връзка за стенда... Явно ще се взима...
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот zoltek » Пет Мар 10, 2017 11:19 pm

Alexi написа:а помпата става ли за преста вентили без преходник


Накрайника на помпата има отвори и за 2та вида винтили.Няма нужда от преходник.
zoltek
 
Мнения: 99
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Нед Апр 01, 2012 9:32 am

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот p00 » Съб Мар 11, 2017 10:35 am

Гледам тази година, че стенда е на марката Crivit , а минали години беше на Powerfix. Дали ще има разлика в качеството?
p00
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Май 01, 2014 9:15 pm

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот Lepichi » Съб Мар 11, 2017 11:13 am

p00 написа:Гледам тази година, че стенда е на марката Crivit , а минали години беше на Powerfix. Дали ще има разлика в качеството?

На снимката в брошурата изглежда едно кък едно с моята, която купих миналата година. И двете марки са марки на LIDL, така, че мисля, че си е една и съща стойка.
Lepichi
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1264
Регистриран на: Вто Юни 09, 2015 8:21 am

Re: Велопромоции в Лидл

Мнениеот ivaylod » Нед Мар 12, 2017 3:42 pm

Някой има ли отзиви за велокомпютъра, ако са го пускали на предишни промоции ? От клипчето към брошурата става ясно, че има основните функции, което на мен ми е достатъчно.
Чудя се обаче дали измерва вярно скоростта и изминатия път, защото в момента имам един велокомпютър, който определено не е точен, а и много трудно се превключва между отделните функции?
ivaylod
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Апр 30, 2016 8:30 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: milen_40, themaddog, to4kata и 38 госта