ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот axelmax » Сря Апр 26, 2006 10:10 am

Тъй като се случва доста често да се изгуби нещо по някоя пътека - я някоя врътка,наполовина водач... ;)
Та ако случайно някой намери нещо, да слага снимка на намеренето и кординати за връзка.
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот TeDo_BaPHa » Сря Апр 14, 2010 9:34 pm

Aз ако може с малко закъснение, въпреки, че съобщих в темата за мероприятието но все пак...
По време на велорали Средна гора '09 изгубих по пътя очила Полароид. Някой беше казал на Хамстера, че е намерил очила но в последстие се покри :dontknow: .
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот Plamen_EM » Нед Ное 07, 2010 7:03 pm

Здравейте, днес в Ловния парк намерих капачка за обектив, понеже беше на едно от преминаванията през релсите, предполагам е на някой колега.
Vivitar.JPG
Vivitar.JPG (29.62 KiB) Прегледано 69092 пъти
Не е важно какъв велосипед караш, а с кого.
Аватар
Plamen_EM
 
Мнения: 353
Рейтинг: 1762
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 9:19 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот Sartor » Съб Яну 01, 2011 3:10 pm

Вчера е намерих ръкавица с къси пръсти при пребирането ми през Южния Парк (близо до Bike Center-a на Богатица). Ръкавицата е голям размер, Shamp.
Аватар
Sartor
 
Мнения: 1548
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Чет Фев 25, 2010 5:30 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот V.Rossi » Пон Май 09, 2011 11:47 am

Здравейте изгубен е часовник casio на състезанието в Сопот при моето падане на каменна река надявам се някой да го е намерил и да ми го върне ще има почерпка :beer:
Аватар
V.Rossi
 
Мнения: 185
Рейтинг: 1229
Регистриран на: Нед Авг 23, 2009 7:36 am

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот spaj » Пон Май 16, 2011 7:08 pm

Здравейте, вчера 15.05.10 на Витоша/Южен парк е изгубена предна плоча FSA 36T чисто нова!Беше ми в раницата и е паднала някъде там :crap: Моля ако някой я е намерил да ми пише на ЛС! Ще има Почерпка!!! :beer:
spaj
 
Мнения: 42
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 06, 2008 7:00 pm
Местоположение: Казанлък

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот DonDanito » Вто Май 31, 2011 9:11 am

Видях темата и реших и тук да пиша... На 29 май (на Мърдагаскар-а), в Желява, си забравих седалката и колчето. Седалката е WTB (черна), колчето е TIOGA (черно). Последно ги оставих при колите, до първото пресичане на рекичката. Днес ходих до там, обходих терена и не ги намерих. Някой ги е взел и дано да иска да ги върне... Ще почерпя... :praying:
Дани, тел. 0878 808 991 :)
Аватар
DonDanito
 
Мнения: 470
Рейтинг: 1518
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 6:09 pm
Местоположение: София, ж.к. Левски Г

намерена каска

Мнениеот katy_abra » Вто Май 31, 2011 7:32 pm

каската е намерена на Витоша под драгалевски лифт вчера - понеделник, който я опише си я взима .... ;)
0896 66 54 30 Катерина или скайп katy_abra
katy_abra
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 30, 2011 8:16 pm

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот eternal_cycle » Вто Май 31, 2011 8:05 pm

Изгубих си чантичка с комплект лимбуси, резервна гума, помпичка и комбинирано ножче,
някъде по маршрута Яврово- х.Здравец - Бяла черква :D
Ако някой я намери и пожелае да ми я върне - бира на корем :beer:
Аватар
eternal_cycle
 
Мнения: 249
Рейтинг: 1315
Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 8:17 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот royalracing » Нед Юни 19, 2011 9:04 pm

Здравейте,искам да съобщя,че днес на площада на Драгалевци на чешмите е загубен зелен FullFace Drag Neat към 14;30-15;00..В 15;10 ми казаха,че момче с червена мекица се е въртяло там.В 15;30 се върнах,но каската я нямаше.. Съмнявам се "крадеца"да я върне,но все пак..Има "пукнатина" на козирката и е поодрана.Ще пусна мнение и в "Откраднати Велосипеди" ако смятате,че е ненужно махнете го.
Eто снимка:
Изображение
I am SPECIALIZED
Аватар
royalracing
 
Мнения: 1161
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Фев 12, 2011 5:15 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот azoic » Нед Юли 03, 2011 9:19 am

Ако някой е намирал едни слънчеви очила Dragomir на Обиколката вчера след поста на Владая, ще съм благодарен ако ми ги върне може на ЛС или на тел.: 0898602130?
Като тези: http://screambikes.eu/bg/slanchevi-ochila/2588-slanchevi-ochila-dragomir-speed-09.html
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот Admin » Пон Авг 08, 2011 1:56 pm

ripai написа:здравей любо не мога да пища в общия форум да пусна ето тази обява Забравих си ръкавиците на 6 август събота ,ако някой знае нещо да пише Изображение

защото си забравих ръкавиците ще може ли да я пусна ако някой ги е взел


Както виждате, става дума за ripai, така че ако някой е намерил тези ръкавици, моля да се свърже с него чрез ЛС. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот TeDo_BaPHa » Пон Авг 08, 2011 7:47 pm

По време на Националния в Боровец си изгубих туулчето. Синьо е и от едната страна пише Drag а от другата Icetoolz. Има стандартните 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, Т-25, права и крива отверка. Не е нещо скъпо, но ако се намери... :)
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

изгубени ръкавици specialized

Мнениеот konopr » Пет Сеп 02, 2011 12:36 pm

не знам за кой раздел е темата, но вчера намерих изгубени полу-ръкавици - specialized в района на кв. Изток, София, ако някой си е губил ръкавици в района да пише :beer:
Аватар
konopr
 
Мнения: 434
Рейтинг: 1475
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 12:06 pm

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот subritual » Съб Сеп 10, 2011 8:25 pm

Намерено е стопче (задна светлина) на обиколната алея (100км) днес следобяд между Мърчаево и Кладница.
Аватар
subritual
 
Мнения: 1362
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 01, 2008 2:02 pm
Местоположение: Джебел

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот hop » Съб Сеп 17, 2011 9:29 pm

Ето, че след като в една друга тема споделих преди време как съм връщал и връщам разни намерени телефони, дойде ред да съм от другата страна. "Направи добро, за да изядеш лайно."

Загубен е фотоапарат CАNON IXUS 60 на лифтстанция Голи връх днес, следобяд около 16 часа. Предлагам възнаграждение по споразумение!

Телефонният ми номер е записан на листче, под капачето на батерията на фотоапарата - няма как да не е видяно, важното за мен е да разбере късметлията, че ще получи адекватна парична награда, стига да го върне!

По невнимание съм изтърсил фотото КОНКРЕТНО И КАТЕГОРИЧНО покрай дървените пейки, слязох с лифта, качих се пак от Бай Кръстьо след около 20 минути, но всеки свиваше рамене при обявената награда от 50 лева за този, който признае и го върне. Лифтаджиите също отрекоха да са го виждали. Фотоапаратът е на 7 години, с посредствени към днешна дата параметри, с оригинална (доста стара и тормозена) батерия и без специалното зарядно, поради което стойността му едва ли е по-висока от наградата, която предлагам. Горчиво съжалявам за изгубените снимки от двудневното ми палаткуване на Витоша, както и за фотоапарата - не като такъв, а като вещ, която емоционално свързвам с мои преживявания.
Слизайки към Бай Кръстьо с лифта, в обратната посока се качваха няколко спускачи с колела. Горе имаше доста народ, но може пък и някой от тези момчета с колелата да го е намерил. Наградата остава!
hop
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1325
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 9:19 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот Satriani » Нед Окт 02, 2011 7:07 pm

Днес 02.10.2011 в София на ъгъла на бул. "Ситняково" и "Цар Иван Асен 2-ри" сутринта, на път за Бухово забравих ръкавици troy lee desighn в едно кафене. След 30 минути когато се върнах вече ги нямаше... Ако някой от Вас ги е намерил ще съм много благодарен ако ми ги върне .... чисто нови са. :thanks:

Изглеждат така...

Изображение
RMB Altitude 70 RSL White http://kameri.bg
Аватар
Satriani
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Съб Апр 17, 2010 2:57 pm

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот Shady™ » Нед Окт 02, 2011 10:43 pm

Mисля че съм си изгубил ръкавицата..ДЯСНА на Боровец на закриването на 24-25.09.11 ако някой я е намерил - моля да ми я върне. Ето как изглежда:

Изображение


088 33 44 129 Влади или ПМ
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот hop » Чет Ное 17, 2011 5:58 am

Намери се фотото, което изгубих на Витоша преди два месеца и за което по-горе в темата писах. Обади се човекът, извини се, че след толкова време (бил в чужбина), уговорихме се, но не дойде, а се обади да каже къде го е скрил наблизо. С пръст не личеше да е пипнат - настройки, карта памет, снимките, калъфче, всичко! Евала! Не пролича и да е някакъв капан. Не искал да се срещаме - от страх или и аз не зная?! Ако се намери из форума - за Иван Стефанов се представи, наистина искам да го почерпя! Добрината трябва да се толерира! Отдавна бях пил една студена вода, а то наистина се оказа, че доброто се връща! Безкрайни благодарности!!! :beer:
hop
 
Мнения: 53
Рейтинг: 1325
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 9:19 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот kaliopo » Чет Ное 17, 2011 1:18 pm

Град Варна, намерена е ръкавица PRO-BIKER. Не знам дали е ползвана за колело или за мотор, но ако на някого му липсва, да пише :agree:
Аватар
kaliopo
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1664
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 4:26 pm
Местоположение: Варна

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот Admin » Пет Дек 30, 2011 9:30 pm

Днес в София е изгубен мобилен телефон в Борисовата градина. Човекът, който го е намерил, се свърза с мен. Номерът на картата в телефона не е ясен, т.е. аз не знам кой е собственикът, но може би е колоездач, защото съм записан в паметта като Любо от МТБ-БГ.
Моля, ако някой се припознае като собственик, да ми се обади на телефон 0887 321695 и да ми даде 1-2 подробности за изгубения апарат, за да го свържа с човека, който го е намерил.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот motomarzel » Пет Дек 30, 2011 10:47 pm

Въпросният човек се свърза и с мен, като ми каза, че предполага, че изгубилият телефона си е колоездач, както и че номера е на Виваком. Тази информация ми беше достатъчна за да започна щателно разследване :). Прерових телефонният си оказател и се обадих на всичките си приятели, колоездачи, които имат Вивакомски телефонни номера. Оказа се, че само на един от тях телефонът е изключен - на Емо @emoonthemove. До тук добре, явно той беше собственика на телефона, но как да се свържа с него :dontknow: ? Писах му лично съобщение във форума с надеждата да се свържа с него, по-късно се сетих, че някога бяхме водили кореспонденция по e-mail и му изпратих съобщение и там. Помъчих се да се сетя за името на приятелката му, с надеждата телефонният и номер да е записан в указателя на телефона, но уви не успях, за което се обадих на Йоско @Reactor, който по един или друг начин успя да открие името на гаджето на Емо. За щастие междувременно Емо отговори на е-маил-а ми. И така явявайки се посредник - говорейки по телефона с човека намерил телефона и пишейки на Емо, успях да го упътя от къде и как да си вземе апарата...в момента пътува към мястото :)
Аватар
motomarzel
 
Мнения: 633
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 11:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот emoonthemove » Съб Дек 31, 2011 11:58 am

За мен членството в този форум е изключителна привилегия. Страхотна акция сте организирали :) Васко пое почти изключително върху себе си преговорите с човека, за което му благодаря.

Мисля си, всичко започва и тръгва от колоезденето, явно... самият телефон не е скъп, но ми е даден за ползване от Жоро, edinmilion от форума :lol: Всичко вече е наред :agree:
Аватар
emoonthemove
 
Мнения: 458
Рейтинг: 1911
Регистриран на: Пет Юни 25, 2010 11:42 pm

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот bobivg » Пет Яну 27, 2012 11:26 pm

Едни очила от Практикер затрих днес в отсечката между Белята вода и Княжево.
Изображение
Аватар
bobivg
 
Мнения: 509
Рейтинг: 1710
Регистриран на: Съб Мар 27, 2010 12:37 pm

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот Exorcist » Съб Апр 28, 2012 9:58 pm

Днес на х. Момина скала ме привика една жена от персонала "че тука вие нали често идвате и сте редовни клиенти и сте забравили нещо тези дни, ама не знам какво е, ела да видиш знаеш ли на кой са?" :D
Ако някой разпознава нещата на снимката и ги е забравил на хижата скоро (не е ясно кога, но максимум няколко дни назад), да си ги потърси в кафе-сладкарницата, пазят ги.
Изображение
Аватар
Exorcist
 
Мнения: 275
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Май 03, 2011 9:08 pm
Местоположение: София

София- изгубена ръкавица

Мнениеот bormachine » Вто Май 01, 2012 12:44 am

Здравейте,

Вчера, 29Април вечерта си изгубих лявата ръкавица PRO Gravity. Ако на някой му се мерне, моля ви ми пишете (skype: bseriouz)
МЕстоположение - София градинката Мадара, Витошка, Народен Театър, Заимов.

Мерси

http://www.mtbshop.be/39-115-large/pro- ... -black.jpg
bormachine
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:30 am

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот dob111 » Вто Май 01, 2012 10:09 am

Вчера, с приятел карахме гара Бов-Тръстеная, като на връщане решихме да отбием наляво по път, който върви по западния склон на връх Издримец, като отдолу остава един огромен дол. Не бях отбивал по този път, но изглежда хванахме "неправилния" път, защото храсталясахме доста и в крайна сметка се върнахме - все пак приятеля е женен човек...
Та идеята ми е, че на пътя намерих едно сиво шише Isostar - любопитно ми е, кой е минавал точно от там, няма начин да не е от нашите... :D
Изображение
Аватар
dob111
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1900
Регистриран на: Нед Юни 20, 2010 3:32 pm

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот cne » Нед Юни 10, 2012 3:20 pm

Днес на пътеката между Бялата вода и Тихия кът намерих ръкавичка - Nike Dri Fit без пръсти, ако някой си я познае да драсне едно ЛС.
chin up
Аватар
cne
 
Мнения: 103
Рейтинг: 1556
Регистриран на: Съб Май 23, 2009 1:35 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот nofear921 » Вто Юни 12, 2012 9:33 pm

Днес в Южния парк си изгубих портмонето с личните документи в него. Портмонето е малко черно сгъващо се на две на фирма ART93. Моля ако някой чуе или го намери да ми пише или да се обади на 0877108869.
Antares написа:Клаймъра е Голф двойката на планинското колоездене.
Аватар
nofear921
 
Мнения: 384
Рейтинг: 1376
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 12:55 pm
Местоположение: София

Re: ИЗГУБЕНИ ВЕЩИ

Мнениеот Hell_Man » Сря Юни 13, 2012 5:07 pm

nofear921 написа:Днес в Южния парк си изгубих портмонето с личните документи в него. Портмонето е малко черно сгъващо се на две на фирма ART93. Моля ако някой чуе или го намери да ми пише или да се обади на 0877108869.

Всеки ден минавам от там напред и назад към офиса - имаш ли идея откъде си минавал, за да се оглеждам?
did написа:А аз да питам, щото си омазах каплата с пръжки, трябва ли освен да си полирам калодките и да си шкуртаковам шината?

uCkPeH написа:Пръжки не беше ли джумерки ? Меглио-то и тях ще махне :agree:

Hell_Man
 
Мнения: 285
Рейтинг: 1563
Регистриран на: Пет Апр 13, 2012 11:56 am

Следваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта