Съвет за маршрути във Велинград.

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Съвет за маршрути във Велинград.

Мнениеот va9 » Съб Авг 18, 2018 3:53 am

Здравейте, понеже ми предстои пътуване до Велинград и обмислих варианта да си взема колелцето със мен малко да разведря обстановката хаха. Бихте ли ме посъветвали някакви маршрути с дължина около 15-20км. Бих искал малко да повъртя нагоре хаха, ако знаете някакви пътечки за катерене нагоре и не много стръмно и технично спускане ще съм ви много благодарен да ме ориентирате малко повече. :D
va9
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 17, 2018 1:07 am

Re: Съвет за маршрути във Велинград.

Мнениеот Любо » Съб Авг 18, 2018 6:16 am

Nicolai Ion 16
Аватар
Любо
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1357
Регистриран на: Вто Дек 10, 2013 10:44 am
Местоположение: София

Re: Съвет за маршрути във Велинград.

Мнениеот Lucky Loser » Съб Авг 18, 2018 7:28 am

За дадените километри най-лесно можеш да стигнеш до Елин Връх и от там да се спуснеш към града през Самоводица и Стария Чарк.
За Елин Връх специално трудно би объркал пътя, има само едно шосе, което води към него, а то излиза от кв. Каменица. Съответно от върха надолу ти е черен път, като можеш да пердашиш и по него и така да стигнеш до х. Самоводица(от нея има много хубава пътека към Стария Чарк, изчистена е пролетта или си продължаваш по черния си път). Като техничност не е нищо особено. Общото спускане е към 10 км в зависимост къде ще излезеш накрая
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта