ИНЦИДЕНТИ !- ВАЖНА ТЕМА -!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: ИНЦИДЕНТИ !- ВАЖНА ТЕМА -!

Мнениеот AviMC » Чет Ное 12, 2015 3:05 pm

Аватар
AviMC
 
Мнения: 54
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 4:23 pm
Местоположение: София

Re: ИНЦИДЕНТИ !- ВАЖНА ТЕМА -!

Мнениеот papinu » Чет Ное 12, 2015 9:13 pm

DragZone - една инициатива в помощ на Пацо :agree:
В превъзходството ти над другите няма нищо благородно. Истинското благородството се състои в това да превъзхождаш предишния си аз.
Аватар
papinu
 
Мнения: 393
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 12:51 pm
Местоположение: София

Re: ИНЦИДЕНТИ !- ВАЖНА ТЕМА -!

Мнениеот Slimy » Сря Яну 27, 2016 7:17 pm

Днес докато се движех с колелото, такси с номер CA 8451 CM, ме удари в задната гума и дори не спря!
За щастие ми няма нищо и колелото е здраво. Колата беше баничарка, но не мога да кажа на 100% дали всъщност беше VW на "OK" такси.
Първо внимавайте, второ ако някой го мерне, моля да каже къде :)
Иска ми се да го превъзпитам.
Slimy
 
Мнения: 50
Рейтинг: 1228
Регистриран на: Чет Апр 02, 2009 2:27 pm

Re: ИНЦИДЕНТИ !- ВАЖНА ТЕМА -!

Мнениеот konopr » Чет Яну 28, 2016 1:36 pm

подай сигнал в КАТ, токувиж разбереш повече за него, а може да му създадеш малко главоболие. Най-правилно според мен щеше да е да викнеш и изчакаш кат на самото местопроизшествие - тогава 100% щеше да има ядове за бакша
Аватар
konopr
 
Мнения: 434
Рейтинг: 1475
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 12:06 pm

Re: ИНЦИДЕНТИ !- ВАЖНА ТЕМА -!

Мнениеот THEZOGGO » Пон Фев 27, 2017 10:09 pm

Случайно попаднах на това https://nova.bg/news/view/2017/02/27/17 ... %B0%D1%87/

много съжалявам за колегата велосипедист. Моите най-искрени съболезнования към семейството му.

Инцидентът се е случил на пътя за КПП Калотина, който според мен е доста натоварен от към трафик на моторни превозни средства. Бих искал да попитам, има ли някакви законови разпоредби в България за това по какви извънградски пътища е разрешено на един велосипедист да кара колело? Доколкото знам в България е забранено да се кара велосипед по магистралите, но по първокласните пътища какъвто е и Е80 (към Калотина) не е забранено. Но пътя към Калотина е опасен не по-малко от "магистралите" в България.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: ИНЦИДЕНТИ !- ВАЖНА ТЕМА -!

Мнениеот светльо-toxin34 » Вто Фев 28, 2017 2:45 pm

Внимавайте много като карате по бул Евлоги Георгиев ... малко след Орлов мост в посока националния стадион. Най в дясно, асфалта е на гърбици...та една такава гърбица ми захапа предната гума и имаше зрелищно падане ... . резултата ; ожулена каска ( винаги с каска), дясното ми коляно прилича на грейпфрут в момента ....и малко трудно го сгъвам ...по търкалото демидж няма ...ама да си знаете .
Аватар
светльо-toxin34
 
Мнения: 54
Рейтинг: 1320
Регистриран на: Пет Мар 18, 2016 8:17 pm

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: emo_gp, themaddog и 97 госта