Полусерио3но 3а во3енето...

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Полусерио3но 3а во3енето...

Мнениеот flatko » Чет Дек 13, 2007 4:59 pm

Бе имам си някакав Drag Climber.... и се питам ся, какво мога да правя с него? НеЩо раЗли4но от стрийт (Шот не го владея), urban assault...? За дЬлги преходи примерно важи ли да се движа с такова неЩо? Вариант е и да го пробвам, ама си мисля че ще ми е по_гот, ако ме посъветвате вие, а не ходя да се бъхтам 100км, zа да установя, че някак си не ми понася... А едно бавно и внимателно спускане от Витоша дали би могло да се получи? Говоря zа наистина бавно и внимателно, повече zа техника, от колкото адреналин? Просто се чудя.... :dunno:

П.П. Прощавайте zа кьопавата полу_кирилица, ама си нямате на представа тоя инструмент zа фонетиката как се усира на немска клавиатура...
flatko
 
Мнения: 77
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 8:19 pm

Мнениеот Мъро » Чет Дек 13, 2007 5:20 pm

Карал съм с човек, който с Climber си върти 100км. без особен проблем.
За спускането - ке стане, ке стане.

Вече друг е въпросът, че туй коуиуо не е особено предназначено и за двете нещица. Ама с мерак става.
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
Мъро
 
Мнения: 1259
Рейтинг: 1635
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 1:07 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот MeTyYyY » Чет Дек 13, 2007 8:04 pm

Еми с дълго колче става, ако не целиш да си шампион на XC-AM и на DH . Аз карам C2 което си е почти същото, на черно правя преходи от порядъка на 60-70 км, на асвалт съм стигал и до 100 (Севлиево - връх Шипка - Севлиево), а иначе и на спускане не го щадя(Сопот... :D). Всичко е въпрос на окомплектовка и задкормилно устройство :D :D :D
MeTyYyY
 
Мнения: 158
Рейтинг: 1647
Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 8:09 pm
Местоположение: Sevlievo

Re: Полусерио3но 3а во3енето...

Мнениеот assgiver » Чет Дек 13, 2007 9:19 pm

flatko написа:Бе имам си някакав Drag Climber.... и се питам ся, какво мога да правя с него? НеЩо раЗли4но от стрийт (Шот не го владея), urban assault...? За дЬлги преходи примерно важи ли да се движа с такова неЩо? Вариант е и да го пробвам, ама си мисля че ще ми е по_гот, ако ме посъветвате вие, а не ходя да се бъхтам 100км, zа да установя, че някак си не ми понася... А едно бавно и внимателно спускане от Витоша дали би могло да се получи? Говоря zа наистина бавно и внимателно, повече zа техника, от колкото адреналин? Просто се чудя.... :dunno:

П.П. Прощавайте zа кьопавата полу_кирилица, ама си нямате на представа тоя инструмент zа фонетиката как се усира на немска клавиатура...



Принципно става за всичко. Зависи от начина по който го караш. Предполагам знаеш слабите места на калймъра. Ако изобщо не го "насилваш" става за всичко. Успех :agree:
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот flatko » Пет Дек 14, 2007 10:58 am

Бе то и аz съм някъф смотан, че не го полzвам по преднаzначение... на дърт_ове си строших zъб, фиzиономия и топки та... да, мерак да има само :) Ми хуу де, благодарен, пък евентуално ще ви пиша какво се е случило после, ако има беzжичен в Пирогов :)
flatko
 
Мнения: 77
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 8:19 pm

с

Мнениеот UVEX » Пет Дек 14, 2007 11:25 am

Успешно възстановяване :)
For every day you don`t train there is somebody who trains to become better than you...
Аватар
UVEX
 
Мнения: 382
Рейтинг: 965
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 8:38 pm

Мнениеот assgiver » Пет Дек 14, 2007 7:32 pm

flatko написа:Бе то и аz съм някъф смотан, че не го полzвам по преднаzначение... на дърт_ове си строших zъб, фиzиономия и топки та... да, мерак да има само :) Ми хуу де, благодарен, пък евентуално ще ви пиша какво се е случило после, ако има беzжичен в Пирогов :)



Желание да има :agree: И малко трезва мисъл де ;) :D
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот Teodor40 » Пет Дек 14, 2007 7:57 pm

Батка, с тази рамка съм печелил медал по ДХ. Какво да коментираме повече, дали става за спускане? Както вече някой казаха страшно точно-с мерак всичко става. Само трябва да откриеш какво те влече, а с времето при достатъчно хъс и упорство ще напреднеш и згобиш по-добра машина :) За тези пари по-добра твърда рамка, според мен поне, няма в БГ.
Клуб и вело училище http://gravity-bike.com/
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот assgiver » Съб Дек 15, 2007 2:58 pm

Teodor40 написа:Батка, с тази рамка съм печелил медал по ДХ. Какво да коментираме повече, дали става за спускане? Както вече някой казаха страшно точно-с мерак всичко става. Само трябва да откриеш какво те влече, а с времето при достатъчно хъс и упорство ще напреднеш и згобиш по-добра машина :) За тези пари по-добра твърда рамка, според мен поне, няма в БГ.


Това какво ти си печелил, не го интересува. Изказването ти е повече от смешно "Какво да коментираме повече, дали става за спускане?" Да няма какво да коментираме - Не става! Незнам ти защо си мислиш, че става за ДХ, а това всъщност е рамка за ХС :idea: . И да не говорим, че от 2 180та челото се кърти, пък не ми се мисли ако му сложиш няква мека вилка с 160мм ход и направиш "дроБ" от поне 50см. Така че не заблуждавай човека.
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Re: Полусерио3но 3а во3енето...

Мнениеот HepBeH_XaMcTep » Съб Дек 15, 2007 3:54 pm

flatko написа: За дЬлги преходи примерно важи ли да се движа с такова неЩо? Вариант е и да го пробвам, ама си мисля че ще ми е по_гот, ако ме посъветвате вие, а не ходя да се бъхтам 100км, zа да установя, че някак си не ми понася... А едно бавно и внимателно спускане от Витоша дали би могло да се получи? Говоря zа наистина бавно и внимателно, повече zа техника, от колкото адреналин? Просто се чудя.... :dunno:


Кажи само колко си висок! :)
Защото ръста също е определящ в тази работа....

Спускането от теб си зависи - ако има желание, има и начин ;)
Изображение
Nikon d300 +Nikon 50mm f1.4, Tamron 17-50 2.8 +SB600 +Minolta 5400hs +RF-602
Аватар
HepBeH_XaMcTep
 
Мнения: 7592
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 01, 2004 12:51 pm
Местоположение: 42.697556 N, 23.323638 E

Мнениеот flatko » Нед Дек 16, 2007 10:58 am

Най-после в България и с фонетика :)
Та... 177см съм, вейка съм, т.е. близо 70 кила, та няма да се тормози колелцето с мене. Напоследък, т.е. преди да се беше развалило времето, го движех на идиот-градско, ам си се нахъсвам да катерене/спускане на Витоша. То катеренето ще бъде бая бутане, но и не съм от тия дето бързо им пада батерията :) Пък като му намеря призванието на туй животно, верно ще си разправям, та да кротнете и вий със споровете :D Много благодаря за многото отговори всъщност :)
flatko
 
Мнения: 77
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 8:19 pm


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта