Новак в Dirt Jumpa ?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Новак в Dirt Jumpa ?

Мнениеот Tino » Пон Окт 05, 2015 2:01 am

Имам въпроси относно Dirt jump колелата. Например 1000-1500лв ще ми стигнат ли за да си направя bike, от къде мога да намеря частите и също така да ми дадете някакви съвети. Мерси предварително сори за тъпите въпроси надявам се този бюджет да ми стигне де :D
Tino
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Сря Апр 02, 2014 2:45 pm

Re: Новак в Dirt Jumpa ?

Мнениеот Hardtail_BG » Съб Окт 17, 2015 3:51 pm

Стигат ти! Взимай рамка Octane One Void или Zircus за 300 лв, че са са намалени! Взимай едно дуро Sr Sunturn Duro DJ 100 mm. И другите части квот ти хареса! Най-важна е задната главина и шините да не са някви боклуци да се чупят и криват къде им скимне! Така че са сумата 1200-1500 ще стане изрод дори и по тънко може да минеш, ако някоя част е втора рака! Ако се интересуваш продавам професионални части (имам 2 капли с гуми останали). Ако имаш интерес или въпроси за да си сглобиш колело skype : dr.jekyll47 Успех :beer: :agree:
КЗТ ! КАРАМ-ЗДРАВ-ТВЪРДАК
Аватар
Hardtail_BG
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1002
Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 7:19 pm


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта