Избиране на части за колело 'street" начинаещ

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Избиране на части за колело 'street" начинаещ

Мнениеот ioan arabov » Сря Авг 26, 2015 1:44 pm

Здравейте от доста време карам Имах доста различни рамки и части все съм се стремял към стилът DH но последно време осъзнах че моят стиил е стреет но понеже нямам и грам представа точно за какъв вариант съм се обръщам към вас .Така в момента карам Драгомир ц2 мисля че тази рамка става горе долу за стреет но по скорко ми се иска да продам колелото и да си взема някоя NSBIKES .
Как си представям колелото
Рамка за стреет
Вилка (тук идва голямото чудене винаги съм бил с вилка най малко 130 ход и от пред съм свикнал да е меко но ако искам да сложа хубава вилка няма да стигне бюджета който в прочем е около 600 лв като частите ще са 2-ра ръка) Мека ако има пари ако не твърда !
Капли : нямам си и напредстава какви в момента на драгомира са мад и магма бели
Кормило :колко горе долу е дължината на кормилото за стреет аз съм със 788 на fireeye
Спирачки : Най важната част за мен иска ми се да са хидравлики но идва и един въпрос когато имаш предна спирачка примерно при едни бар спиин какво се случва със маркуча ? През някъде минава ли какво става с него
Това е за сега което се сещам .Помагайте !!!
ioan arabov
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Вто Юни 25, 2013 10:46 pm

Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта