Проблем със средното движение. СПЕШНО!

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Проблем със средното движение. СПЕШНО!

Мнениеот Hardtail_BG » Вто Авг 25, 2015 1:14 am

Здравейте, приятели желая да сменя цялото си средно, защото оста на средното движение е изпилена със флекс или пила от предишния собственик на рамката. Рамката вървеше със средното и си казах, защо да взимам ново, но заради този проблем смених 2 комплекта курбели(разбит ляв курбел). Как мога да премеря оста и чашките за да закупя нови такива, защото са по-специфични от останалите. Ако трябва ще кача снимка. Блягодаря :beer:

П.С. Ходиш на 2 места. При градските "Веломеханици", който казаха, че не можели да намерят подобни и да ги поръчам от интернет.
КЗТ ! КАРАМ-ЗДРАВ-ТВЪРДАК
Аватар
Hardtail_BG
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1002
Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 7:19 pm

Re: Проблем със средното движение. СПЕШНО!

Мнениеот did » Вто Авг 25, 2015 7:39 am

Ти си в България! Потърси си ново средно в някоя кофа и карай!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Проблем със средното движение. СПЕШНО!

Мнениеот Hardtail_BG » Вто Авг 25, 2015 6:21 pm

Много си забавен бе лешпер. Аз съм сериозен колелото ми е разглобено и си търся спешно средно, а ти комплексиран помяр върлуващ пред компютъра. Ходил ли си в Германия бе, защото аз съм.Много българи, сърби и румънци ходът с бусове там товарят си по 30 колелета (оставени от собствениците си). В повечето пъти колелетата са без проблеми в движение и имат малки козметични забележки. И ги продават тук, на цени от 70-400 лв. Взависимост от велосипеда, много отворени боклуци има в този форум само знаете да нагрубявате другите майка ви м*рса, а на живо сте някакви тумбаци.Аз питам като човек той ми се дърви пробвай ми се на живо бе таборетка умрела 191 съм 85 кила един тупаник и си долу. Бих ***** майка ти, но повече твой копия не искам да се раждат.
КЗТ ! КАРАМ-ЗДРАВ-ТВЪРДАК
Аватар
Hardtail_BG
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1002
Регистриран на: Вто Окт 08, 2013 7:19 pm

Re: Проблем със средното движение. СПЕШНО!

Мнениеот did » Вто Авг 25, 2015 6:25 pm

Въй въй въй :D
Hardtail_BG написа:Много си забавен бе лешпер. Аз съм сериозен колелото ми е разглобено и си търся спешно средно, а ти комплексиран помяр върлуващ пред компютъра. Ходил ли си в Германия бе Бих ебал майка ти

Ходеил съм в Германия, да :D :D :D
Hardtail_BG написа: повече твой копия не искам да се раждат.

И аз не искам. Разбахме се значи!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта