Нова рамка?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Нова рамка?

Мнениеот KHE » Вто Юни 16, 2015 10:06 am

Здравейте, начинаещ съм в сверата на колелата и от скоро съм решил да си взема една рамка (c1 май ще е) като за начален клас DJ. В момента имам Cross Gravito и се чудя, ако си купя рамката ще може ли да паснат всички части и какво ще се наложи да купувам. Отделно от това, по-натам ще почна да го ъпгрейдвам.
KHE
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Юли 14, 2010 9:43 pm

Re: Нова рамка?

Мнениеот NoLimits » Сря Юни 17, 2015 8:45 pm

Аз имах Cross Grip и реших, че искам да карам Dirt Jump (DJ) и си купих 2-ра ръка рамка (Specialized P3) паснаха ми частите, но преди това се допитах до веломеханик.Та съвета ми към теб е преди да копуваш нещо се допитай до някой веломеханик ! ;)
Изображение
Аватар
NoLimits
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юни 15, 2015 9:55 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Нова рамка?

Мнениеот KHE » Сря Юни 17, 2015 10:40 pm

NoLimits написа:Аз имах Cross Grip и реших, че искам да карам Dirt Jump (DJ) и си купих 2-ра ръка рамка (Specialized P3) паснаха ми частите, но преди това се допитах до веломеханик.Та съвета ми към теб е преди да копуваш нещо се допитай до някой веломеханик ! ;)

Мерси ! Най-накрая получих отговор :) :smash:
KHE
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1198
Регистриран на: Сря Юли 14, 2010 9:43 pm


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 89 госта