Ram ht1 за дърт джъмп

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Ram ht1 за дърт джъмп

Мнениеот tasmana96 » Пет Дек 26, 2014 9:50 pm

Здравейте, от много време искам да си сглобя колело за дърт. От няколко дена се опитвам да оправя проблемите около рам-а. Сложих му капли с тейбъл топ гуми, кормилце дартмоор. Днес ходих да му взимам нови курбели. Та имам няколко въпроса. :) Веригата отзад трябва да се опъне и се чудя дали не е по-лесно да се манхнат няколко звена или ще е по-добре да взема сингалатор/оптегач ? Знам също, че вилката, с която е сега (Zoom) не е от най-добрите и въобще не е за този стил на каране. Имам XCR, която е с една идея по-добра. Не мисля че ще е голям проблем ако карам с XCR-а, но все пак да се допитам до вас. :praying: Като цяло не мисля да я карам агресивно, все пак съм начинаещ, така че не се притеснявайте за рамката. :P
Мерси предварително!
tasmana96
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:18 am

Re: Ram ht1 за дърт джъмп

Мнениеот XCR120 » Пет Дек 26, 2014 10:11 pm

с две думи купи си нова рамка !!!!!!!!
XCR120
 
Мнения: 77
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 6:55 pm

Re: Ram ht1 за дърт джъмп

Мнениеот tasmana96 » Пет Дек 26, 2014 10:20 pm

Това имам засега. :^: Със сигурност ще си потърся нещо по-хубаво, но все отнякъде трябва да се тръгне.
tasmana96
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Сря Юли 17, 2013 10:18 am


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 90 госта