помогнете да избера СКОТ

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

помогнете да избера СКОТ

Мнениеот vazkiller » Пет Сеп 11, 2009 9:21 pm

Здравейте
може ли да ми помогнете да избера да избера новия си байк задалжително СКОТ.
Неразбирам нищо от колела и за това ви моля за помощ.
Кара SCOTT VOLTAGE YZ-0

Не е важно какво караш а как го караш.
vazkiller
 
Мнения: 6
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Нед Юни 15, 2008 11:00 pm

Re: помогнете да избера СКОТ

Мнениеот Bolverk » Съб Сеп 12, 2009 9:51 am

Накратко vazkiller

Аз съм по-толерантният от хората тук даващи съвети. Но аз също няма да ти препоръчам колело. Защо:
1. Защото незнаеш какво искаш ако ти незнаеш какво искаш няма как някой от нас да знае.
а. Нямаш представа какво искаш да караш - планинско колоездене просто не е отговор.
б. Не си се занимавал с този спорт/хоби.
2. Не даваш отговори на въпросите ни. Без ориентир никой не може да ти помогне. Стрелба в тъмното не е вариант.

Виждаш ли писал си в раздел АМ и Ендуро без да знаеш какво означават тези стилове. Това допълнително не говори добре за теб. Колегите го казаха и към момента едва ли ще кажат нещо повече, ще го кажа и аз - Отиди в сайтът към форума и прочети няколко от статиите в него. По възможност тези свързани с устройство на велосипеда и стиловете в планинското колоездене. След като почерпиш тази така достъпна информация се върни тук в форума. Не отваряй нова тема ! Просто продължи тази тема и напиши всъщност какво си представяш че ще е твоето каране. А още по-добре, което те и съветвам да направиш, вземи си настоящото колело и бягай в планината. Установи какво ти харесва и изобщо харесва ли ти това хоби/спорт. И тогава си избери колелото. Ще можеш да го направиш тогава до голяма степен и сам. Не мисля че някой ще откаже да помогне на човек който знае какво иска но към момента ти си неспасяем случай.

Поздрави.
Времето убива !
Надеждата умира последна - заедно с теб !
Аватар
Bolverk
 
Мнения: 879
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 10:43 am
Местоположение: Там при Реката

Re: помогнете да избера СКОТ

Мнениеот Admin » Пон Сеп 14, 2009 8:37 pm

Само заради търпеливото обяснение на Bolverk темата не е изтрита. vazkiller, прочети го внимателно, след което започвай да четеш в сайта и форума, за да не пускаш теми, които са директно за триене.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта