Въпрос за рамка "Prodigy Johnny Bravo"

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Въпрос за рамка "Prodigy Johnny Bravo"

Мнениеот NewGravity » Пет Май 15, 2009 9:03 pm

Здравейте търся си твърда рамка , ниска (около 14 инча) и ще се ползва за АМ/ФР.
И въпросът ми е за ето тази рамка http://screambikes.eu/product_info.php? ... ts_id=1477
никой не съм виждал с нея и не знам за какво става въпрос а ще се кара с Marzocchi All Moutain 2 (15 см. ход).
50 кила съм.
Знам че рамката НЕ е предизначена за този стил каране но дали ще ме издържи ?
Благодаря ви предварително !
NewGravity
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 8:55 pm

Re: Въпрос за рамка "Prodigy Johnny Bravo"

Мнениеот Bikersteam » Съб Май 16, 2009 12:09 pm

Ами в интерес на истината гледам я и особено в задната част ми се струва слабичка. По скоро може да погледеш някой Scott YZ или при българските варианти драг С2 щом си се засилил да си сглабяш агресивен твърдак с тази вилка.Въпреки че с твоето тегло и тази едва ли ще ти създава ядове...Въпреки, че няма как да ти бъде даден еднозначен и компетентен отговор при положение че ти самия си го казваш!Тази рамка не е предназначена за този стил.

Има цяла тема тук

viewtopic.php?f=31&t=47526

Току виж си си харесал нещо....
Седят си две бълхи, мечтаят си:
- А като забогатеeм, ще се купим куче!
Аватар
Bikersteam
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1405
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:30 pm
Местоположение: Sofia City

Re: Въпрос за рамка "Prodigy Johnny Bravo"

Мнениеот Bolverk » Съб Май 16, 2009 11:17 pm

Хммм значи не съм сигурен как точно стоят нещата, но лесно може да се провери ако си заинтересуван. При Нахи трябва да има една рамка : http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=23281 - това е цялото колело. А това е темата viewtopic.php?f=30&t=51824 от която идва рамката. По твоето описание това е добро предложение.
Времето убива !
Надеждата умира последна - заедно с теб !
Аватар
Bolverk
 
Мнения: 879
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 03, 2008 10:43 am
Местоположение: Там при Реката

Re: Въпрос за рамка "Prodigy Johnny Bravo"

Мнениеот MauiWowie » Вто Май 19, 2009 12:56 pm

Джони Бравото е рамка която има максимален допустим ход на вилката 160мм.От което можеш да си направиш извода че ще бъде екстра за твоята вилка.Рамката е добра за "фр" и "ам", щях преди да пазарувам такава и бях попроучил нещата.Ако не разполагаш с повече средства съветът ми е въобще да не се чудиш.Рамката е добра за начинаещ(пък и не чак толкова :) ) в тези стилове и според мен ще ти бъде идеална.Успех :)
MauiWowie
 
Мнения: 1103
Рейтинг: 1216
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 9:36 am


Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 109 госта