Marzocchi 55 ATA 2 '08

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Marzocchi 55 ATA 2 '08

Мнениеот TeDo_BaPHa » Чет Май 07, 2009 11:10 am

Понеже в бъдеще се очертава покупка на нова вилка, и започнах да търся и мисля. Ще се кара малко по-агресивно и затова е добре е да е здравичка. Харесал съм си горепосочената вилка, имате ли някакви впечатления от нея? :peace:
Ето и малко спецификации:
Ход 120-160
Въздушна пружина
АТА 2
TST 2
35 mm алуминиеви горни тръби
Алуминиев стержен

Изображение

:). Предлагайте и други подобни вилки в съответния ценови клас :).
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Re: Marzocchi 55 ATA 2 '08

Мнениеот GreenTeam » Пет Май 08, 2009 10:22 am

Точно от този модел нямам впечатления,но имам приятел който разполага с 55r - най евтината.Той взе най-евтината,защото го беше страх,че ако има повече екстри ще дава повече дефекти(нали се носи слава че новите марзочита не са хубави)Ами найстина е така,работата на вилката е перфектна,но след известно време и стана нещо и отказа да вади целия си ход,остана само на 100мм.Гаранционно му я поправиха,след това вилката започна да пука лекичко,но там от където я купи му казаха че това не могат да го оправят.Това мога да ти кажа за 55Р,незнам дали ще е така и при тази.Дано съм бил полезен. :beer:
Пловдив-Градът под тепетата
Аватар
GreenTeam
 
Мнения: 128
Рейтинг: 1054
Регистриран на: Нед Мар 08, 2009 9:58 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: Marzocchi 55 ATA 2 '08

Мнениеот Sp0nG » Пет Май 08, 2009 10:51 am

Четох доста отзиви в чейн риакшън, че се чупели патроните на АТА-та (или нещо от сорта, не съм запознат с устройството). Затова аз избрах същия модел, но ЕТА и се надявам да не съм сбъркал. Вчера пристигна, още не съм я монтирал и пробвал, скоро ще споделя отзиви :evil:
Аватар
Sp0nG
 
Мнения: 896
Рейтинг: 1912
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 6:40 pm
Местоположение: София, България

Re: Marzocchi 55 ATA 2 '08

Мнениеот outfaced » Пет Май 08, 2009 2:24 pm

http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=25542

или за патриоти с по дълбок джоб
http://www.bikescenter-bg.com/index.php ... 276&lang=2

алтернативите на рокшок са известни
на фокс също ... но те пък са повече $$$

ако марцоки са имали лоши години, то 2008-ма е може би една от най трагичните им (съдейки по километричните теми по всички форуми)
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Marzocchi 55 ATA 2 '08

Мнениеот TeDo_BaPHa » Пет Май 08, 2009 3:45 pm

Благодаря на включилите се тук, и разни приятели в скайп. Отказах се от системата АТА и си насочих вниманието към RS Domаin :blush:
@outfaced
Офертата ти е приемлива, но джоба ми не е толкова дълбок. Другите вилки излизаха опколо 700 лв +/- малко. Така или иначе чилката ще се взима някъде след лятото когато ще съм събрал пари :).
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна


Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 106 госта