Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот Bikersteam » Съб Апр 11, 2009 12:27 pm

Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?! Имам няколко фланелки от полиестерна материя, но не са предназначени за колоездене и малко странно стоят като кройка. Памучните материи са хубави но не държат толкова хладно като полиестера.Като се напоят с пот им трябва доста време да изсъхнат а през това време особено при кръста ,гърба не е приятно усещането.От сега да кажа,че карам АМ и клинчета и т.н. не ми допадат.По скоро търся предложение за готина блузка(JERSEY) може и фланелка.

Хвърлил съм око на

http://www.ridespot.net/product_info.ph ... ts_id=1022

също на

http://www.ridespot.net/product_info.ph ... ts_id=3085

както и на

http://www.ridespot.net/product_info.ph ... ts_id=1023


Първото RING JERSEY бих казал, че най ми допада, но немога да добия реална педстава за дължината на ръкавите от снимката?А и незнам откъм материя и кройка как са?! Някои ако си е купувал подобен продукт ще се радвам да сподели впечатления.Дали има място където да могат да се видят и евентуално пробват?
Също ме е налегнал и проблема с късите панталонки.Гледам в интернет но все се предлагат по прилепнали панталонки които повече спадат към клиновете а аз търся нещо малко по широчко незапарващо като материя с дължина до към коляното.Може и по късички разбира се!

Благодаря на всички за помоща!
Седят си две бълхи, мечтаят си:
- А като забогатеeм, ще се купим куче!
Аватар
Bikersteam
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1405
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:30 pm
Местоположение: Sofia City

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот URNEST » Съб Апр 11, 2009 2:03 pm

Айде дано Геко не се сърди ама ето как изглежда Dakine Rng Jersey. Ръкавите не са точно дълги, а по-скоро 3/4. На мен също ми е личния фаворит.
За панталонки прегледай в http://www.chainreactioncycles.com има голям избор.
Аватар
URNEST
 
Мнения: 1998
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 9:04 pm
Местоположение: София

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот Krismars » Съб Апр 11, 2009 2:14 pm

Аз карам с това http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=17801 в синьо, ръкавите са си нормална дължина, не са като на Дакайна, супер е, не изпотява, кажи-речи не се усеща, само малко от разни тръни се попрецакаха ръкавите, но по-добре така отколкото целия да съм надран аз. :agree:
Аватар
Krismars
 
Мнения: 1654
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 5:47 pm
Местоположение: Варна

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот XTR » Съб Апр 11, 2009 5:50 pm

Аз карам с един Adidas climalite материя, и ми е перфектно с нея. Просто за секунди като спра изсъхва.
Инъче можеш да пробваш нещо с GTX материя. :agree:
Изображение
Аватар
XTR
 
Мнения: 540
Рейтинг: 1395
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 8:42 pm
Местоположение: neverland...

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот sherpite » Съб Апр 11, 2009 9:23 pm

За мен по-добро от дрехите на troyleedesigns няма, измислени за максимален комфорт, по време на каране и след каране и не само това...

http://catalog.troyleedesigns.com/catal ... ts_blk.jpg
http://catalog.troyleedesigns.com/catal ... ey_gry.jpg
http://catalog.troyleedesigns.com/catal ... es_blk.jpg

@Harka, интересно включване, нещо по темата да имаш да кажеш?
Последна промяна sherpite на Съб Апр 11, 2009 9:56 pm, променена общо 8 пъти
Аватар
sherpite
 
Мнения: 722
Рейтинг: 1623
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 9:35 am
Местоположение: София

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот Harka » Съб Апр 11, 2009 9:36 pm

Аллах, Аллах... :bowdown:
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот GECKO » Съб Апр 11, 2009 10:23 pm

URNEST написа:Айде дано Геко не се сърди ама ето как изглежда Dakine Rng Jersey....


Хехе, мама винаги ми е казвала, че ставам за модел :nuts:

Иначе Ring-а е доста доволен и въпреки че имам второ (отново Dakine, но не помня модела) охлаждането на Ring-а е наистина на по-високо ниво, и в момента често прибягвам към него... е това и до известна степен защото зеленото има също нестандартни ръкави (доста длги).

От друга страна ако сега трябваше да си взема, сигурно щях да се насоча към нещо различно - Адидас, Сомбрио и т.н. и т.н....

В крайна сметка всички са доста приятни, и човек трябва да го избира според вкуса и нуждите си и може би най-вече външният им вид :) . Лично аз не обичам да карам без нещо да ми покрива лактите, и като цяло го избягвам, та за мен избора е ограничен до 3/4 или цял ръкав, от там на сетне всичко става.
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот PtD » Съб Апр 11, 2009 11:28 pm

sherpite написа:За мен по-добро от дрехите на troyleedesigns няма


Имам и дрешки, и панталонки, и ръкавички TLD. Че са готини - готини са. Ама чак пък да са най- най-... :nono:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот codename47 » Нед Апр 12, 2009 9:15 am

може би за по-високите части на планината е по-добре с дълги ръкави с оглед предпазване от изгаряне. Поне аз много изгарям дори и на ръцете (а и слънцето не е като едно време)
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот sherpite » Нед Апр 12, 2009 11:18 am

PtD написа:Имам и дрешки, и панталонки, и ръкавички TLD. Че са готини - готини са. Ама чак пък да са най- най-... :nono:

:offtopic: Имам чувството, че четеш и след това нарочно ми изкривяваш думите приятелю! Написал съм, че за мен по-добро няма, не съм говорил в или от множествено число, даже си го и цитирал! Никъде не съм писал най, най!Не те разбирам, какво целиш(отнася се и за Юли) ако искате да си правим постоянно контра няма проблеми, само не разбирам, кой печели от това. Най-добре ще е май, при следващи мои изказвания да пиша с оцветени в черно букви, за да се набива на очи, за да се чете правилно написаното. Явно, за да адмирирате дадено изказване трябва да ви се ходи по свирката, която според мен доста често свири фалшиво. Имайте го в предвид за в бъдеще, че говоря от мое име и от мои впечатления! А и не виждам защо седи твоят пост(отнася се и за Юли), защото нито даваш предложение за нещо, нито аналог на моето предложение, а е чиста проба спам!

codename47 написа:може би за по-високите части на планината е по-добре с дълги ръкави с оглед предпазване от изгаряне. Поне аз много изгарям дори и на ръцете (а и слънцето не е като едно време)

http://catalog.troyleedesigns.com/catal ... y_gold.jpg
Аватар
sherpite
 
Мнения: 722
Рейтинг: 1623
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 9:35 am
Местоположение: София

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот PtD » Нед Апр 12, 2009 7:37 pm

sherpite написа:Имайте го в предвид за в бъдеще, че говоря от мое име и от мои впечатления!


Добре. Моя грешка. :agree:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот Harka » Нед Апр 12, 2009 8:49 pm

@sherpite:

Да, имам какво да кажа по темата.

Не съм PtD, но ще си позволя да отговоря на някои от нещата, отправени към него (а също и към мен).

Първо: не знам кой какво ти изкривява, но или аз не разбирам добре български, или словосъчетанието "За мен по-добро от дрехите на troyleedesigns няма" значи същото, както и "За мен дрехите на troyleedesigns са най-доброто". След като няма по-добри от тях, значи те са НАЙ-добрите, или?
Второ: Много е удобно човек да се оправдае за глупавото си мнение с това, че мнението си е лично негово, че говори от негово име, че за него и т.н. Ами след като той го е написал за кого да се отнася? За комшийчето? Това е същото като някой да попита кой има по-добро поведение - BMW М3 или Nissan GT-R и аз да кажа, че за мен по-добро поведение от това на Lincoln Town car няма (само защото съм луд фен на Lincoln, примерно). И какво? Това, че мнението си е мое, прави ли го по-малко тъпо?
Трето: Та не знам коя свирка свири фалшиво, но вместо да се чудиш какво целим и да намираш във всяко наше мнение контра, просто следващия път бъди по-обективен.

@Bikersteam:

След като се отнася за АМ каране, погледни и Adidas. Имат доста добри предложения точно в тази насока. Имай предвид също така че кройката на джърситата за спускане предполага и използването на броня, т.е. въпросните в никакъв случай не са най-удобното нещо за АМ. Същото се отнася и за панталоните, предназначени за надолу.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот THEZOGGO » Нед Апр 12, 2009 9:46 pm

Harka написа:След като се отнася за АМ каране, погледни и Adidas.

Какво точно визираш на Адидас? И като магазини в София можеш ли да посочиш някой в който може да се намери облекло на Адидас предназначено за целите описани по нагоре от автора на темата?
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот Harka » Нед Апр 12, 2009 10:36 pm

THEZOGGO написа:Какво точно визираш на Адидас?

Джърси - Schley Trail, шорти - Trail baggy, или пък adiStar Tech Trail.
И като магазини в София можеш ли да посочиш някой в който може да се намери облекло на Адидас предназначено за целите описани по нагоре от автора на темата?

Мога. BAS.

Други въпроси?
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот sherpite » Пон Апр 13, 2009 11:32 am

Harka написа:...."За мен по-добро от дрехите на troyleedesigns няма" значи същото, както и "За мен дрехите на troyleedesigns са най-доброто". След като няма по-добри от тях, значи те са НАЙ-добрите, или?

Да за мен те са най-добрите(имам чувството, че и 50 пъти да го напиша пак ще ме попиташ нещо от рода на по горния ти цитат), а и не само за мен! Огледай се малко в света на mountain bike-a(и не само) и ще забележиш, че на доста голяма част от екипите на про-състезателите фигурира логото на troyleedesigns, което за мен не е малко. В подкрепа на казаното от мен ще цитирам няколко имена(имена на отбори няма да споменавам защото са доста), като Steve Peat, Sam Hill, Brian Lopes, Nathan Rennie, Hans Keisler... които активно подпомагат развитието на продуктите им в областта на mountain bike-a. Всъщност няма, какво да изтъквам качествата на световно известна марка, която повече от 25г. задоволява желанията на „The World's Fastest Racers“, пред теб световно безизвестния, пък се имаш за ерудиран в областта, а от какво си толкова „ерудиран“ никой на знае, само ти си вярваш. Имай в предвид и следното, че аз на теб нищо не ти предлагам(даже, като дискутирам с теб ми е неприятно, а и няма да го правя за в бъдеще, благодарение на екстрите на новата версия), както и на отбора на големите, предложих го на Bikersteam, като вариант, пък той сам ще си реши, кое е подходящо за него. :peace:
Имай и в пред, че знам защо го правиш и то по този начин ама ми дреме, нищо не можеш да промениш оставаш си същия
Аватар
sherpite
 
Мнения: 722
Рейтинг: 1623
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 9:35 am
Местоположение: София

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот 4getcredo » Пон Апр 13, 2009 11:51 am

sherpite написа:
Harka написа:...."За мен по-добро от дрехите на troyleedesigns няма" значи същото, както и "За мен дрехите на troyleedesigns са най-доброто". След като няма по-добри от тях, значи те са НАЙ-добрите, или?

Да за мен те са най-добрите(имам чувството, че и 50 пъти да го напиша пак ще ме попиташ нещо от рода на по горния ти цитат), а и не само за мен! Огледай се малко в света на mountain bike-a(и не само) и ще забележиш, че на доста голяма част от екипите на про-състезателите фигурира логото на troyleedesigns, което за мен не е малко. В подкрепа на казаното от мен ще цитирам няколко имена(имена на отбори няма да споменавам защото са доста), като Steve Peat, Sam Hill, Brian Lopes, Nathan Rennie, Hans Keisler... които активно подпомагат развитието на продуктите им в областта на mountain bike-a. Всъщност няма, какво да изтъквам качествата на световно известна марка, която повече от 25г. задоволява желанията на „The World's Fastest Racers“, пред теб световно безизвестния, пък се имаш за ерудиран в областта, а от какво си толкова „ерудиран“ никой на знае, само ти си вярваш. Имай в предвид и следното, че аз на теб нищо не ти предлагам(даже, като дискутирам с теб ми е неприятно, а и няма да го правя за в бъдеще, благодарение на екстрите на новата версия), както и на отбора на големите, предложих го на Bikersteam, като вариант, пък той сам ще си реши, кое е подходящо за него. :peace:
Имай и в пред, че знам защо го правиш и то по този начин ама ми дреме, нищо не можеш да промениш оставаш си същия


Аз също ползвам/ползвал няколко продукта на TLD и съм много доволен... горното обаче, което цитираш като довод за оценката ти, не е нищо повече от пример за добра маркетингова политика на TLD :)

С какви други продукти сравняваш TLD, ползвал ли си достатъчно активно продукти за споменатия (AM, XC) клас от различни марки...? С достоверни и аргументирани отговори на такива въпроси ще бъдеш по-убедителен, отколкото да цитираш изказванията на професионални карачи (хора, на които се плаща да карат, носят и говорят определени неща) . :beer:
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот PtD » Пон Апр 13, 2009 12:14 pm

@4getcredo +1

Да не забравяме и че състезателите не носят това, което им се ще, а това, което им плащат да носят :idea:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот gofren » Пон Апр 13, 2009 12:22 pm

ПП: съвет от мен карайте с дълги ръкави и панталони по възможност, щото иначе много кофти се изгаря в планината. едно време баща ми така отишъл в планината и фанал няква слънчева алергия която ми я е предал и на мен, но само на лактите, а сега ми се струва че и аз хващам нова такава на китките щото карам без ръкавици и целия се обривам нещо.
Аватар
gofren
 
Мнения: 620
Рейтинг: 1309
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 8:24 pm

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот screamBoy » Нед Апр 19, 2009 11:21 am

няма разлика между 'фирмите'
има разлика между материи и кройки

XC клинчетата са много удобни лятото като долно бельо, а като се зададе час-два по равно или изкачване се сваля късия панталон и само по тях е съвсем ок. На слънце изсъхват за около половин час след пране, не се разпарят, не се обезцветяват лесно - само трябва да им се махне оная мека гадост отвътре което си е трудно.

през лятото карам с тези неща: клин, къс панталон, тениска, ръкавици, кецове MAT Star за 18лв и памучни чорапи Тракийска Стъпка за 2лв от супера.
Слабия момент са чорапите - памучни са и лесно се разтягат и късат, предстои купуване на нормални за каране - вероятно от ликра.
Всъщност и тениската й е 3-та година и цветовете са доста променени, но пък е здрава и не ми се сменя още.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот Bikersteam » Пет Апр 24, 2009 6:46 pm

screamBoy

Ще съм благодарен ако споделиш късия панталон откъде си го купи? Нещо такова си търся и аз, а този ми допада като вид? Знам, че от този интернет магазин може да се закупи, но друго си е на живо да се пробва и да се види как стои като кройка (и мярка) на даден човек
Седят си две бълхи, мечтаят си:
- А като забогатеeм, ще се купим куче!
Аватар
Bikersteam
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1405
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:30 pm
Местоположение: Sofia City

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот Bikersteam » Сря Апр 29, 2009 7:53 pm

Все още ме измъчва проблема с късите панталонки!
Джърси си взех на Dakine и съм доволен!

screamBoy сигурно е зает да помогне мъничко а на Azonik въпросните панталони ми допадат на снимка! Някой знае ли дали има магазин с продуктите им в София? Айде ако не са те поне дайте малко акъл за панталони от този тип. Леко широчки даващи свобода на движението същевременно не са отрупани с много джобове.Наистина задава се топло време а с памучни панталони си е мъчение :crap:
Седят си две бълхи, мечтаят си:
- А като забогатеeм, ще се купим куче!
Аватар
Bikersteam
 
Мнения: 81
Рейтинг: 1405
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 11:30 pm
Местоположение: Sofia City

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот screamBoy » Пет Май 01, 2009 7:03 am

не чета много тук
не се продават в българия техните неща
иначе би трябвало панталоните на 1 дистрибюшън (в БАС) да са същите като материя и кройка

то е едно малко по-твърдо, промазано като раница, това дето на картинката е светло сиво отпред и отзад е леко разтегателна дишаща лента
размерите си отговарят - 32 е среден и малко отгоре; има лепки на които да си закачиш страничните дунапрени но самите дунапредни ги няма (имам ги от дългия панталон)

можеше да е една идея по-удобен - дъното пак е леееко смъкнато но е по-високо от на обикновените панталони и не закача чак толкова; а и е твърд и здрав там панталона, така че няма проблем; отвътре имат втори мек мрежест слой така че не се усещат никак твърди

в смисъл почти идеални са, малкия джоб е съвсем точно за пари сгънати на 4 и за нищо друго не става
та наистина поне на вид ми се струват едни и същи с тия на 661 и т.н. в БАС ... всъщност не знам дали ги има в БАС, но поне техните състезатели карат такива
http://www.ridespot.net/product_info.ph ... ts_id=1824
http://www.ridespot.net/product_info.ph ... ts_id=2072

като успея ще се премеря за да уточня размера, но наистина си отговарят, някъде по chaireaction имаше как се мерят размерите
а, и цвета е сиво + черно ^_^
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Re: Препоръчайте подходящо за топлото време облекло?!

Мнениеот screamBoy » Пет Май 08, 2009 11:36 am

размерите на панталоните са дадени в инчове; тези са размер 32 - и са 32 инча; по сметка това е 32х2,54=81,28см
директно меря с метъра и най-тясното възможно е около 78-79см, най-широкото около 84см
шкембето беше по-малко като ги взимах(81-82), но сега е вече 87см, все още се събирам удобно, лекичко стискат само на колана но не е да се насирам чак, карам си по няколко часа без да ми идват идеи да ги сменям с по-големи

[img]http://storage3.album.bg/90a/snap0026_71bde_13682059.jpg][/img]
[img]http://storage3.album.bg/afe/snap0028_20eb4_13682064.jpg][/img]
[img]http://storage3.album.bg/7ae/snap0027_4ecef_13682061.jpg][/img]
[img]http://storage3.album.bg/385/snap0030_5a05f_13682066.jpg][/img]
[img]http://storage3.album.bg/471/snap0029_da21e_13682065.jpg][/img]

натискай на малките снимки за да видиш по-големите; снимах и дългия панталон който за мен е зимно облекло - на -15 в София (т.е. -17-18 и дори по-студено горе) си карам само по него и наколенки; ама съм виждал други да карат така и без сняг та не знам

[img]http://storage3.album.bg/b4c/snap0031_f8428_13682067.jpg][/img]
[img]http://storage3.album.bg/430/snap0032_96565_13682068.jpg][/img]
[img]http://storage3.album.bg/067/snap0033_1c4ee_13682069.jpg][/img]

дългия също е от chainreaction само че тогава още нямах карта и далаверата стана благодарение на Sky_Knight ^___^

в тоя раздел или няма възможност да се пуска връзка с картинка или нещо не мога да си догодя поста, ще трябва да си цъкаш на всяка връзка поотделно
до панталонките има едни неща приличащи на половин яйце ... акос е загледаш в снимката дето се вижда вътрешното на панталона (третата) в дясно под колана има едно подобно на етикет нещо, е това е лепката за тези предпазители ... самите те представяват някакво дунапрено-подобно нещо със залепен тънък плат ... лятото е по-различно, но зимата винаги ги нося защото падам точно по такъв начин че ми трябват ... лятото падам с повече въртене и рядко се влача или удрям там където са ... та те идват с дългия панталон, но ако вече имаш такива (или си направиш сам) то и късия има къде да му се сложат ... всеки от големите джобове ми събира цели летни ръкавици, затваря се само с лепки но са прекалено силни и не ми е удобно постоянно да ги отварям и затварям ... това вече го писах, но все пак на пипане външния плат е като раница, вътрешния е едно мекичко мрежесто но здраво ... зимния е каран миналата и тази зима т.е. 20-30 спускания, не повече, летния който питаш за него ми е от миналото лято - август-септември, на 50-ина спускания максимум но нали си спомняш кви дъждове и порои бяха цяла есен

и двата пише да се перат на ниски обороти със студена вода и да не се центрофугира, нашата пералня винаги я пускаме на 40', няма реглаж на оборотите и винаги е на 800 и винаги центрофугира - понякога ги пера всяка седмица, понякога на 2-3 седмици - няма изтъняване някъде или прокъсване или цветове или каквито и да е други проблеми от това

като ми потрябват нови панталонки пак ще търся такива.
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm


Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 67 госта