Рамка Drag c2 FUN с гуми 27.5

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Рамка Drag c2 FUN с гуми 27.5

Мнениеот Xares » Пон Юни 12, 2017 5:58 pm

Здравейте , не знам дали темата е за точно този раздел, но като напиша драг ц2 в търсачката нищо не излиза странно :/. Но да минем на темата.

Карам Cross euphoria 2013 година, върху нея изградих приличен байк, нооо като покарах по сериозно се оказа, че ми е голяма висок съм 178 рамката е 53см seat tube. Оказа се че господата от Крос не правят вече рамки като белите хора с конусовидни чела защото аджеба бай ганьо се бил оплакал, че не може да си намери вилка :crazy: :crazy: :crazy: .... а да намеря рамка като моята ама по малък размер е все едно да търся бялата лястовица. Но това е друга тема та днес минах 1во през МаксКом с надеждата да и намеря рамка Спринт Радикал, но разбира се не се продавали само рамки, после се отбих в драг там се оказа, че имат рамки 27.5 с конус чела ама 17 инча Драг Харди който като го премерих ми идва къс. Хей така на ташак пробвах Ц2 и много ми пасна 16.5 инча седалкова тръба но пък учудващо дълга рамка и ми е идеален.

Та някой наясно ли е дали мога да му сложа 27.5 гуми иии как стой въпроса с плаващите уши на рамката, и също дочух, че лесно се пукали челата ще се радвам някой да сподели компетентно мнение.

Предварително Благодаря
Xares
 
Мнения: 108
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2016 11:34 am

Re: Рамка Drag c2 FUN с гуми 27.5

Мнениеот Alexi » Пон Юни 12, 2017 7:07 pm

купи си една вносна рамка не се занимавай с глупости
https://www.bike-discount.de/en/buy/cube-ltd-pro-27.5-frame-blackline-633057/wg_id-8672
примерно тази .. седалковата е 450 и ще ти пасне доста добре на ръста
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен


Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sprinter и 22 госта