Мнения за марка Whyte?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнения за марка Whyte?

Мнениеот climb » Вто Апр 18, 2017 12:47 pm

Здравейте, попаднах на читава такава рамка, но от няколко години съм далече от байк средите и тази марка е непозната за мен.Някой има ли мнения, впечатления или поне да знае що за марка е? Благодаря :)

edit:Рамката е Whyte E5
Аватар
climb
 
Мнения: 506
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Авг 20, 2004 10:44 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Мнения за марка Whyte?

Мнениеот Gen4eca » Вто Апр 18, 2017 1:47 pm

Много напомня на Marin Mount vision, друго не мога да кажа...
Изображение
Bombing for peace is like fucking for VIRGINITY!
Аватар
Gen4eca
 
Мнения: 321
Рейтинг: 1418
Регистриран на: Вто Дек 30, 2008 12:55 pm

Re: Мнения за марка Whyte?

Мнениеот bio » Сря Апр 19, 2017 1:33 pm

Whyte са английска марка, за която съм слушал една легенда, че е Marin (USA) за Европата. Попаднах на едно интервю, че имат един и същи дизайнер. В pinkbike има доста Whyte-ове, но нямам преки впечатления. Мисля, че съм виждал в България .... но ...
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: Мнения за марка Whyte?

Мнениеот enforser » Сря Апр 19, 2017 5:37 pm

Има една българска марка, ако не се лъжа, която им краде моделите. Мисля, че ORYX се казва. В пинкбайка съм чел добри отзиви, даже май 2012/13 спечелиха trail bike of the year.
Cross Country enthusiast!
Аватар
enforser
 
Мнения: 161
Рейтинг: 1166
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 3:20 pm

Re: Мнения за марка Whyte?

Мнениеот THEZOGGO » Пет Апр 21, 2017 11:57 am

enforser написа:Има една българска марка, ако не се лъжа, която им краде моделите. Мисля, че ORYX се казва.


Можеш ли да подкрепиш твърдението си с факти? Моля, съпостави някой модел, който мислиш, че е откраднат от Whyte с този на ORYX.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Мнения за марка Whyte?

Мнениеот enforser » Пет Апр 21, 2017 10:59 pm

THEZOGGO написа:
enforser написа:Има една българска марка, ако не се лъжа, която им краде моделите. Мисля, че ORYX се казва.


Можеш ли да подкрепиш твърдението си с факти? Моля, съпостави някой модел, който мислиш, че е откраднат от Whyte с този на ORYX.

Ооо, не съм експерт. Но преди година гледах моделите на Whyte в пинкбайк и после видях в един магазин тези Oryx и ми се сториха същите. Логото на тези Oryx много наподобява това на Whyte, да не кажа същото, а и моделите на англичаните са кръстени на буква от азбуката, което пак е съвпадение, даже и двете компании имат серия "T". Даже си бях харесал Whyte и когато видях българските реших, че са в някаква колаборация и че се произвеждат на едно и също място.
Cross Country enthusiast!
Аватар
enforser
 
Мнения: 161
Рейтинг: 1166
Регистриран на: Вто Юни 24, 2008 3:20 pm

Re: Мнения за марка Whyte?

Мнениеот hitar_potar » Съб Апр 22, 2017 12:09 pm

enforser написа:
THEZOGGO написа:
enforser написа:Има една българска марка, ако не се лъжа, която им краде моделите. Мисля, че ORYX се казва.


Можеш ли да подкрепиш твърдението си с факти? Моля, съпостави някой модел, който мислиш, че е откраднат от Whyte с този на ORYX.

Ооо, не съм експерт. Но преди година гледах моделите на Whyte в пинкбайк и после видях в един магазин тези Oryx и ми се сториха същите. Логото на тези Oryx много наподобява това на Whyte, да не кажа същото, а и моделите на англичаните са кръстени на буква от азбуката, което пак е съвпадение, даже и двете компании имат серия "T". Даже си бях харесал Whyte и когато видях българските реших, че са в някаква колаборация и че се произвеждат на едно и също място.

Ти сериозно ли бе???? :rofl: :crazy: :popcorn:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе


Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта