Drag Expert или RAM HT2

Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Drag Expert или RAM HT2

Мнениеот kokox » Пет Юни 12, 2009 7:41 am

Здравейте.от доста време следя форума и разбрах,че хората тук са доста компетентни относно машините на две колела. Бихте ли си казали мнението относно велосипедите Drag Expert и RAM HT2? Кой според вас е по-добрия избор,предимства и недостатъци? Колелото ще се кара предимно по асфалт и черни пътища.
kokox
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 10:43 pm

Re: Drag Expert или RAM HT2

Мнениеот Admin » Пет Юни 12, 2009 4:10 pm

Едва ли може да се даде еднозначен отговор. Не знам колко тежи Expert-а. Доколкото имам впечатления, при него геометрията е стриктно като на ХС байк, докато при HT2 е с една идея "по-отпусната", т.е. като на ХС/АМ байк. Но дори и тази разлика, ако я има, подлежи на корекции чрез лапата например.
Мисля, че всяка от двете рамки ще ти свърши работа за описаното предназначение и е достатъчно добра по принцип. Затова те съветвам да се насочиш към тази, която е с най-подходящ размер за теб или към тази, която ти е по-изгодна като цена, или пък дори към тази, която чисто визуално ти харесва повече. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Продукти за крос-кънтри

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 96 госта