Команди?

Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Команди?

Мнениеот asench » Пет Яну 30, 2009 12:46 pm

Значи, имам команди и лостчета за спирачки деоре lx(заедно са тоест са едно нещо а не по отделно) , но си сменям спирачките с дискови (хидравлични) и това не ме устройва.... препоръчайте ми нещо :bowdown:
Аватар
asench
 
Мнения: 399
Рейтинг: 1332
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 5:44 pm
Местоположение: София, Княжево

Мнениеот eMcKu » Пет Яну 30, 2009 2:23 pm

Здравей,
имам за продан Деоре ЛХ хидравлика, ако те интересува ми драсни едно ЛС :beer:
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Мнениеот papi007 » Пет Яну 30, 2009 2:48 pm

На тези им се вика Dual Control или преведено - двоен контрол. Т.е. контролираш и спирачките и скоростите с тази джаджа. Предполагам знаеш че механичната спирачка е със жило, а хидравличната е със масло, съответно няма как да сложиш на твоя дуал контрол хидравлика. Остават вариантите да сложиш механична спирачка , да смениш този дуал контрол с друг който е за хидравлика, или команди и лостчета отделно. А eMcKu това което продава е дуал контроли със броните и спирачките. Нещо, което те устройва напълно!

Best wishes papi007 :beer:
Аватар
papi007
 
Мнения: 1084
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 9:16 am
Местоположение: Село София

Мнениеот asench » Пет Яну 30, 2009 3:23 pm

papi007 написа:На тези им се вика Dual Control или преведено - двоен контрол. Т.е. контролираш и спирачките и скоростите с тази джаджа. Предполагам знаеш че механичната спирачка е със жило, а хидравличната е със масло, съответно няма как да сложиш на твоя дуал контрол хидравлика. Остават вариантите да сложиш механична спирачка , да смениш този дуал контрол с друг който е за хидравлика, или команди и лостчета отделно. А eMcKu това което продава е дуал контроли със броните и спирачките. Нещо, което те устройва напълно!

Best wishes papi007 :beer:
амм не съм олигофрен (относно жилата) и за това ги сменям. Имам си и спирачки, каппли, главини с дискове и ми остава само да ги сложа, но трябва първо да сменя командите :popcorn:
Аватар
asench
 
Мнения: 399
Рейтинг: 1332
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 5:44 pm
Местоположение: София, Княжево

Мнениеот asench » Сря Фев 04, 2009 2:58 pm

Намерих си Deore Lx :agree: Мерси все пак :)
Аватар
asench
 
Мнения: 399
Рейтинг: 1332
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 5:44 pm
Местоположение: София, Княжево


Назад към Продукти за крос-кънтри

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 98 госта