Мнение за ram ht1.2 или подобен велосипед в ценовия клас

Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнение за ram ht1.2 или подобен велосипед в ценовия клас

Мнениеот Georgi_Harizanov » Нед Юли 08, 2018 12:06 pm

https://www.bikecenter.bg/velosipedi/pl ... ack-green/

Здравейте!
Дойде време пак да се сдобия с велосипед. Търси се нещо бюджетно до 1000лв, тъй като основно ще карам по паркове и равни пътеки с дъщеря ми, от време на време някое и друго не особено екстремно спускане. Малко под 180см 67кила съм. Тъй като доста са се променили нещата последните 7-8 години и съм станал доста бос с колелата, търся мнения за конкретния модел, естествено съм отворен от към препоръки за нещо по-добро за подобни пари.
Благодаря предварително!
Georgi_Harizanov
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Юли 07, 2018 3:42 pm

Re: Мнение за ram ht1.2 или подобен велосипед в ценовия клас

Мнениеот ivo_nik » Пет Юли 13, 2018 4:57 pm

Здравейте, аз карам такова, но най-високата окомплектовка,но сега го продавам. Може да се каже, че изобщо не го жаля. Правя доста планински преходи. Досега колелото е бетон. Имаше пукане около средното движение, но за сега е добре. Рамовете са известни с тоя си проблем. Имай предвид не дотам доброто гаранционно обслужване.
Иначе е много приятно за каране колело, бързи гуми, прилични спирачки, прилични скорости. Вилката е рекон с метална пружина, но е добра. Досега съм му врътнал около 5000км, като поне 60% са планини, не паркчета, и всичко си е ок.
Поздрави
ivo_nik
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Нед Фев 05, 2017 3:44 pm


Назад към Продукти за крос-кънтри

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта