Мниние за модел на КТМ

Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мниние за модел на КТМ

Мнениеот iL Diavolo » Нед Апр 16, 2017 2:07 pm

Здравейте и Честито Възкресение Христово на всички !

В процес съм на избиране на ново колело и след доста прегледани модели , предложения и теми тук във форума съм напълно разшесторен . :D
Попаднах на този модел на КТМ и ви моля за мнение за частите - класа и качеството им , както за неговата геометрия , не че много ще разбера де , но поне малък съвет за какви терени е подходящ !

27,5 - http://velomasters.bg/marki/KTM/ktm-ult ... lue-27.htm
29 - https://dragzone.bg/velosiped-ktm-ultra-flite-29

Щях да забравя , причината в размера на гумите ли е та да има около 3-4 см. разстояние м/у предната и педалите ? Същото е и при Cube Attention 29" и SCOTT Scale 960 29" , които тествах преди време . Дали и при този модел е така ?

Изображение


Благодаря предварително !!!!
Поздрави :beer:
!!! със скотовете съм !!!
Аватар
iL Diavolo
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1225
Регистриран на: Съб Сеп 10, 2011 5:55 pm

Re: Мниние за модел на КТМ

Мнениеот Alexi » Нед Апр 16, 2017 4:23 pm

и 2та ги има само в размер 17" седалкова ,т.е. трябва да си 175-180 висок горе долу .. инак прилични машинки .. терени - това е ХС велосипед т.е. при подходящи умения минава отвсякъде
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6308
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Мниние за модел на КТМ

Мнениеот Petar_stoychev » Нед Апр 16, 2017 5:06 pm

На мен изброените модели ми се виждат доста надценени за това което предлагат.От български производител можеш да получиш много повече за парите си,като например новият Cross Euphoria 29,Pulse ST1 ,ShockblazeR7 Pro/Race/Elite/Team.При западните марки малко или много плащаш отгоре за надписа върхо рамката :beer:
Аватар
Petar_stoychev
 
Мнения: 526
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Авг 28, 2016 2:48 pm
Местоположение: Sofia


Назад към Продукти за крос-кънтри

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта