Най-бързите градски гуми !

Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот Ozzie » Нед Май 27, 2012 9:23 pm

Казано честно - не знам, 'щото не съм карал с гуми от по 15-20 лв. Просто "XENITH"-а ги взех двете на цената на една. Дето се казва - предложение на което не може да се устои. :thumb:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот Dolph » Нед Май 27, 2012 9:49 pm

Ozzie написа:Казано честно - не знам, 'щото не съм карал с гуми от по 15-20 лв. Просто "XENITH"-а ги взех двете на цената на една. Дето се казва - предложение на което не може да се устои. :thumb:

:D мога да ти заема 2 да пробваш :-).Със сигурност имаш повече опит и познания от мен, така, че казвай без "бой" :roll2:
Приятелите с които карам не вярват,че въобще градската гума е толкоз важна и оказва влияние на скоростта,перкат си с "таралежките" и не им пука.Аз от както прибрах Scwalbe Mudtrax (
http://www.google.com/imgres?um=1&hl=en ... x=59&ty=70 ) 26х2,10-2,12 в килера и сложиш градските CST се родих така да се каже.Та в този ред на мисли дали ако сложа гуми за двойната цена няма да ми е още по-добре - съпротивление,сцепление и т.н.
Гледам Континентал са 2 за 40лв та ако има смисъл да се възползвам,ако ли пък не ще си карам с китайките докато се изтъркат и без това са на има няма 600-700км
Щастието се състои в доброто здраве и в късата памет.
Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее.Само преживените неща са истински разбрани.
Мъдрост - това е способността да вършиш добре претеглени глупости.
Аватар
Dolph
 
Мнения: 202
Рейтинг: 1041
Регистриран на: Нед Мар 04, 2012 11:03 pm
Местоположение: гр.София

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот Ozzie » Нед Май 27, 2012 10:38 pm

опит може и да имам, познания едва ли толкова колкото си мислиш :D
XENITH са първите ми шосейни гуми които карам. И тъй като имам едва малко над 500 км. с тях и едва ли ще се изтъркат скоро, едва ли ще мога да дам отзиви за други подобни гуми в близко време.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот BiTurbo » Пон Май 28, 2012 1:40 pm

Dolph написа:
Ozzie написа:Казано честно - не знам, 'щото не съм карал с гуми от по 15-20 лв. Просто "XENITH"-а ги взех двете на цената на една. Дето се казва - предложение на което не може да се устои. :thumb:

:D мога да ти заема 2 да пробваш :-).Със сигурност имаш повече опит и познания от мен, така, че казвай без "бой" :roll2:
Приятелите с които карам не вярват,че въобще градската гума е толкоз важна и оказва влияние на скоростта,перкат си с "таралежките" и не им пука.Аз от както прибрах Scwalbe Mudtrax (
http://www.google.com/imgres?um=1&hl=en ... x=59&ty=70 ) 26х2,10-2,12 в килера и сложиш градските CST се родих така да се каже.Та в този ред на мисли дали ако сложа гуми за двойната цена няма да ми е още по-добре - съпротивление,сцепление и т.н.
Гледам Континентал са 2 за 40лв та ако има смисъл да се възползвам,ако ли пък не ще си карам с китайките докато се изтъркат и без това са на има няма 600-700км


Ами такива като приятелите ти по велоалеята на Борис въртят нон стоп, аз завъртам 5 пъти педалите, пускам по инерция, изпреварвам всички и стигам до руски паметник от 6-то РПУ без да се сетя, че имам педали ... Горе долу буквално толкова голяма е разликата между големи рошави баници и хибави маркови сликове... А иначе и марковите гуми си имат приложение, едни за издържливост, други за скорост, други компромис между двете, така че CST някои слик може и да е по-бърз от маркова. Но не мисля, че има CST което да се доближава до Schwalbe Marathon Supreme или Kojak-а. За 10 лева няма как да се направи лека, бърза и "лепнеща" за асфалта гума.
BiTurbo
 
Мнения: 46
Рейтинг: 1060
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 4:20 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот mitacheto » Сря Май 30, 2012 8:41 pm

Днес след като минах през 2-3 магазина и в нито един от тях нямаше Schwalbe Kojak 2,0 ,си взех Maxxis Xenith 1,5.
След като замених Kenda-та със Xenith,колелото малко поолекна и остана само да видя как е на въртене.
Малко ме уплаши тънкия вид на гумите след сглобяването на колелото,но това може би е така понеже не съм и свикнал.
Именно и поради тази причина бях се насочил към Kojak-а,с оглед евентуално предпазване на джантите от кривене и сигурността на пътя с по-големия им балон в сравнение с Xenith-а.
За съжаление обаче от това скапано време не можах да направя един тест на гумите и да видя нагледно за какво става въпрос. :V:
Ето две снимки от PC камерата,/за съжаление с лошо качество/.
Изображение
Изображение
Аватар
mitacheto
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1100
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 12:40 am

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот tbk515 » Сря Май 30, 2012 10:06 pm

Браво! Като ги пробваш, гледай да си на някоя свободна улица без коли и педестрианци (а.к.а. пешеходци). После, ако искаш може да споделиш впечатленията си! Успех!
Аватар
tbk515
 
Мнения: 275
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Съб Ное 19, 2011 8:42 pm
Местоположение: Майна Сити

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот Fujitzo » Пет Юни 01, 2012 2:51 pm

И мен живо ме вълнува въпроса за бързи гуми. Но постепенно стигам до заключението, че си трябват два комплекта гуми (ако не и две отделни колела ! :evil: ) за града и извън него. Може би като се изпидепцам ще мога да сменям гума за 2 мин.. но в момента пада едно ръчкане, дърпане.. после 5 мин помпане с джобна помпичка (която може да дигне макс 2.5 атм) И това неудобство не ви ли притеснява ? Мин година карах с Максис хай ролер семи слик 2.3 дебела - уж перфектния компромис шосе/пътеки , но проблема беше че за асфалт все пак беше супер тежка - 720гр , а по пътеките не държеше особено добре - на кал грам сцепление нямаше. Лично моето мнение е, че гума под 1.8 не е подходяща за каране в града защото ще е прекалено нестабилна на паваж/тротоари/пясък/дупки в асфалта - общо взето за нашите мръсни и надупчени улици си трябва МТБ :D
Fujitzo
 
Мнения: 280
Рейтинг: 1323
Регистриран на: Чет Апр 08, 2010 11:11 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот Ozzie » Пет Юни 01, 2012 2:58 pm

Fujitzo написа:...после 5 мин помпане с джобна помпичка (която може да дигне макс 2.5 атм) И това неудобство не ви ли притеснява?

'ми не, имам/е си големи помпи :P :P :P

Fujitzo написа:Лично моето мнение е, че гума под 1.8 не е подходяща за каране в града защото ще е прекалено нестабилна на паваж/тротоари/пясък/дупки в асфалта - общо взето за нашите мръсни и надупчени улици си трябва МТБ

'ми аз пък мисля, че XENITH-а (1,5") се представя повече от задоволително в градски условия! :)
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот darki » Пет Юни 01, 2012 3:14 pm

Ozzie написа:'ми аз пък мисля, че XENITH-а (1,5") се представя повече от задоволително в градски условия! :)


Аз пък мисля, че едно хибридче с 28 " гуми е къде къде по резонен отговор на въпросът за бързите губи. Не, че МТБ-то не става ама е малко ни рак ни риба.
Последна промяна darki на Пет Юни 01, 2012 4:03 pm, променена общо 3 пъти
darki
 
Мнения: 412
Рейтинг: 1555
Регистриран на: Вто Мар 17, 2009 12:57 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот Ozzie » Пет Юни 01, 2012 3:43 pm

Всеки си има собствено виждане. Нямам нищо против въпросните хибриди, освен теглото им. :D
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот thepowerofone » Пет Юни 01, 2012 3:50 pm

Ozzie написа:Всеки си има собствено виждане. Нямам нищо против въпросните хибриди, освен теглото им. :D


Моят Trek Valencia (с леки ъпгрейди) е 11,6 килограма с велокомп, чантичка под седалката, стойката за туба и стойката за помпа - реално изтеглено. Имам и твърдак ХЦ МТБ, но в града и дума за сравнение не може да става - хибридът си е хибрид. Гумите са сликови и 32ц, но при нужда, рамката и шините поемат доста по-тлъсти.
Аватар
thepowerofone
 
Мнения: 241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 01, 2010 2:15 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот rianmao » Пет Юни 01, 2012 4:07 pm

Здравейте,
Аз бих искал да използвам възможността да споделя впечатленията си от тази гума - Maxxis DTH.
http://www.maxxis.com/Bicycle/BMX/DTH.aspx
Значи карах я около 6 месеца на твърдачето, и то предимно агресивно XC. Гумата е с много малък грайфер, около 1.5мм. по целия външен контактен профил. На асфалт е супер бърза и безшумна, според мен единствено слика би бил по-добър по тези показатели. Интересното обаче ставаше, като се емна по планинските пътечки с тези гуми. Надувах ги на 3.5 атмосфери, като цяло никакъв проблем, гумата стои широка и "балонна". На сухо е изключително бърза, качването е песен, каренето по равана ронлива настилка също, все едно карам ново колело, само че..... завоите при бърза скорост на каквато и да било ронлива настилка са пълен кошмар, не завива.... Карал съм леки спускания с колеги с гуми от типа High Roller , еми на правите отсечки съм аз, по камъните няма проблеми, на мокро се държи добре, но дойде ли време за завой.... ужас... спирачки, внимателно, без накланяне.
Та ако не беше отвратителното поведение на гумата в завои по пътеките щях да кажа, че съм открил перфектната XC гума, но уви.... такава надали има. За градска всекидневна гума, обаче, не бих се двоумил да я взема, с единствената уговорка, че ще се кара не само по асвалт, а и в локви, понякога по черно, из дупки, в парка и т.н. Само за асвалт си е ясно - сликове.
Айде, дано да съм помогнал на някой с избора.
Последна промяна rianmao на Пет Юни 01, 2012 4:23 pm, променена общо 1 път
What doesn't kill you makes you stronger
Аватар
rianmao
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1262
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 9:14 am

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот veskoz » Пет Юни 01, 2012 4:11 pm

Schwalbe Land Cruiser 26" /1,90" карам в града. Като ви гледам с тия сликове сте потенциални падащи на всеки завой взет с над 25 km/h на мокро (падане в стил ножка :D ).
При нужда от по-лека гума от Ленд Къзър-а имате по-скоро нужда от смяна на спорта.
Бързи?! К'во ша рече бързи? :D
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот le_baiser » Пет Юни 01, 2012 7:21 pm

Schwalbe Furious Fred , оптимален вариант ( поне за мен )
с чистите сликовс много се дрифти :D
Изображение
Аватар
le_baiser
 
Мнения: 23
Рейтинг: 1195
Регистриран на: Вто Май 05, 2009 2:16 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот mitacheto » Съб Юни 02, 2012 2:25 pm

tbk515 написа:Браво! Като ги пробваш, гледай да си на някоя свободна улица без коли и педестрианци (а.к.а. пешеходци). После, ако искаш може да споделиш впечатленията си! Успех!

Ето и моите впечатления:
Grip 124; /цена 670лв/
гуми - Mаххis Xenith 1,5 слик, надути на 4.5;/цена 30лв бройката/
мое тегло 80кг
VS, обект на сравнението:
Bachini - незнайна стоманена ръждясала рамка с преден и заден скърцащ амортисьор; /от битака цена 40лв/
гуми - грайферни марка ATB 2.1, надути на пипане /цена 9.00лв бройката/
тегло на колоездача - 95кг
екстри - преден кош
под екстри - леко опираща колодка в гумата

1)Инерция.
При спускане по инерция с малък наклон Bachini-то ме задминава с осезаема лекота.
причини:
/ поради по-голямата маса на колелото и колоездача на Bachini-то/?!?
/възможно лошо работещи ,'смазани' главини на Gripa/ ?!?
2)Спринт на равен участък- скоростна отсечка от порядака на 300 метра,въртене на 3/7.
/може да се каже,че победител няма,общо взето 1:1/
3)Дълъг пробег почти равен участък - около 1200 метра,въртене на 3/7.
/лека преднина на Grip-a/
4)Изкачване.
/тука база за сравнение няма ,просто Bachini-то изостава като каруца теглена от преуморено магаре/

Теста,ако може да се нарече така е пожелателен и не може да става дума за 100% обективност.
/всичко е относително/

Изводи:
Общо взето съм малко разочарован.
Очаквах много повече като скорост и бързина.
Може да се мине спокойно на гума с малак грайфер от 10-12лв.
Единственото от което съм изключително доволен ,което никак не е маловажно е лекотата при катеренето.
/просто с леките гуми баирите не се усещат/

В общи линии е това.
P.S.
Така наречения тест е проведен при липса на тренинг от моя страна/първо каране за сезона/ и с изключително крива
задна джанта и леко предна такава което определено дава своите отражения.

За последното да не забравя да благодаря на КРОС ООД.
Аватар
mitacheto
 
Мнения: 44
Рейтинг: 1100
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 12:40 am

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот chessbg » Нед Юни 03, 2012 8:18 am

mitacheto. Всичко казано от тебе е вярно.Но забрави един от най-важните елементи да кажеш и това е аеродинамиката на човека от нея зависи до голяма степен скоростта. :agree: :beer:
chessbg
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1100
Регистриран на: Съб Фев 18, 2012 5:25 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот tbk515 » Нед Юни 03, 2012 8:23 am

След този тест, сложи си пак грайферните гуми и направи същия опит! Тогава вече ще разбереш разликата!
Аватар
tbk515
 
Мнения: 275
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Съб Ное 19, 2011 8:42 pm
Местоположение: Майна Сити

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот chessbg » Нед Юни 03, 2012 8:29 am

Каквото е до сложи се тая ако не е еднаква аеродинамиката няма как да разбере. :agree:
chessbg
 
Мнения: 63
Рейтинг: 1100
Регистриран на: Съб Фев 18, 2012 5:25 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот natalito » Пон Юни 04, 2012 10:13 am

rianmao написа:Здравейте,
Аз бих искал да използвам възможността да споделя впечатленията си от тази гума - Maxxis DTH.

thаnks bro :beer: точно преди няколко дни питах за тези гуми в една друга тема. Само не разбрах, ако може да уточниш има ли случаи, в които е добре в завой, освен на сух асфалт?

rianmao написа:Та ако не беше отвратителното поведение на гумата в завои по пътеките щях да кажа, че съм открил перфектната XC гума

е това все пак не се води гума за XC де :agree:

:offtopic:
А иначе за XC - без много изцепки и ексцесии - с дъъълги асфалтови отсечки по морето и ежедневно джиткане в града, любими ми бяха IRC mythos xc slick 2.1 http://images.productwiki.com/upload/im ... k_tire.jpg, много ме радваха тия гуми - кеф ти асфалт, кеф ти пътечки.
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот М.Паунов » Пет Юни 08, 2012 12:46 pm

natalito написа:
rianmao написа:Здравейте,
Аз бих искал да използвам възможността да споделя впечатленията си от тази гума - Maxxis DTH.

thаnks bro :beer: точно преди няколко дни питах за тези гуми в една друга тема. Само не разбрах, ако може да уточниш има ли случаи, в които е добре в завой, освен на сух асфалт?

rianmao написа:Та ако не беше отвратителното поведение на гумата в завои по пътеките щях да кажа, че съм открил перфектната XC гума

е това все пак не се води гума за XC де :agree:

:offtopic:
А иначе за XC - без много изцепки и ексцесии - с дъъълги асфалтови отсечки по морето и ежедневно джиткане в града, любими ми бяха IRC mythos xc slick 2.1 http://images.productwiki.com/upload/im ... k_tire.jpg, много ме радваха тия гуми - кеф ти асфалт, кеф ти пътечки.



Пичове, сигурни ли сте, че точно за гумата от посочения по-горе линк говорите (http://www.maxxis.com/Bicycle/BMX/DTH.aspx Maxxis DTH) ? Според сайта това е гума за БМХ и има само един по-голям вариант и той е за 24", т.е. за юношеско колело.
Аватар
М.Паунов
 
Мнения: 130
Рейтинг: 1550
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 8:13 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот natalito » Пет Юни 08, 2012 1:05 pm

:agree: Да. Всъщност линкът е към гумите на Maxxis за BMX. И аз не обърнах внимание.

Става въпрос за тези в Urban http://www.maxxis.com/Bicycle/Urban/DTH.aspx :agree:
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот rianmao » Вто Юни 12, 2012 11:29 pm

Относно DTH-a, като цяло на твърда настилка се държи добре в завои, на мокър асвалт нормално (няма загуба на сцепление). Има ли малко пясък, или по-едри частици - гумата е до там. Моля, да имаш в предвид, че говоря за завои с висока скорост, при нормална скорост/ако се кара внимателно няма проблеми. То се вижда от страничния профил на гумата - няма страничен грайфер да "захапе"
What doesn't kill you makes you stronger
Аватар
rianmao
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1262
Регистриран на: Чет Яну 06, 2011 9:14 am

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот ico_3 » Чет Авг 22, 2013 9:21 pm

Здравейте,а да не отварям нова тема ще ползвам тази на колегата.Търся си гуми за градско каране за байк Спринт Аполон цената която мога да си позволя е около 20 лв за гума.Какво ще ми препоръчате и какъв размер трябва да са?
ico_3
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 4:31 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот ЕAngel » Чет Авг 22, 2013 11:35 pm

ico_3 написа:Здравейте,а да не отварям нова тема ще ползвам тази на колегата.Търся си гуми за градско каране за байк Спринт Аполон цената която мога да си позволя е около 20 лв за гума.Какво ще ми препоръчате и какъв размер трябва да са?


http://bikesport.bg/bg/products/1735-%D ... %BC%D0%B8_
ЕAngel
 
Мнения: 178
Рейтинг: 1380
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 8:58 am

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот nuclear » Пет Авг 23, 2013 12:12 pm

Аз моя Аполон го обух с някакви CST-та за 15лв бройката и съм доволен. Размерът е 1.5 и пасват идеално на каплите. Само че сложих и нови, по-малки вътрешни гуми. Със стандартните не знам какво би се получило, но ми се струва, че разликата е голяма, пък и са по-леки и по-лесно ще се върти. Като средна скорост - спестявам 5 минути от пътя до работа (30->25 минути), макар че времето зависи от много фактори, но наистина се върти доста по-лесно. Друг е моментът, че понеже са по-малки, компютърчето отчита малко по-висока скорост, а за да го настроя трябва да го reset-на.
Аватар
nuclear
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Юни 17, 2011 8:20 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот mikaelyan » Пет Авг 23, 2013 12:19 pm

nuclear написа:Друг е моментът, че понеже са по-малки, компютърчето отчита малко по-висока скорост, а за да го настроя трябва да го reset-на.


Никак не е нужно да го рисетваш - можеш просто да му зададеш новото число, според новата ти гума! :magnify:
Аватар
mikaelyan
 
Мнения: 40
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Пон Май 13, 2013 2:10 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот Earl » Чет Сеп 12, 2013 4:46 pm

Да попитам и аз. Мисля скот-а ми да му сложа тесни гуми, нещо от сорта на 1.7-1.9, понеже мисля да го ползвам за разходки извън града. Та ако може някъкъв съвет за някоя подходяща гума (цена нещо от сорта на 35-45 лв на гума) градско няма да се кара, за него имам друго колело. мерси предварително!!!
Аватар
Earl
 
Мнения: 20
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Юли 03, 2013 2:11 am
Местоположение: Сливен

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот diss » Нед Яну 11, 2015 10:50 pm

Нека малко да събудим темата.
Търся гуми с широчина 1,25 - 1,5 26 цолови.
Ще се карат 95 % само по асфалт извънградско. По 50-60 км средно на каране.
Другото изискване е да са разбира се бързи и да подържат налягане поне 85PSI (около 6 bar).
Ориентирал съм се към Schwalbe Kojak 26" x 1.35", Maxxis Detonator - 26" x 1.25" и Maxxis Xenith 26 х 1.5 но приемам всякакви предложения.
diss
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Сеп 01, 2014 5:59 pm

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот marsa » Нед Яну 11, 2015 11:15 pm

Kojak-а го имам точно в този размер, сгъваемата е доволно лека за такава гума, телената е по-тежичка логично, но ако това не те тревожи е добра опция за спестяване на разход. Друг по-бюджетен вариант, който съм карал и също мога да препоръчам е Kenda Kwickroller:
http://eshop-gorgona.com/bg/velosipedi/ ... ler-0.html
За тези пари е чудесна гума, имам я в 1,25'' вариант.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Най-бързите градски гуми !

Мнениеот diss » Нед Яну 11, 2015 11:34 pm

Тази Кенда е на добра цена, само че много малко налягане й дават - 65 PSI - отпада.
Детонатора изглежда добра, но не знам дали е по-бърза от Kojak-a?
diss
 
Мнения: 22
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Сеп 01, 2014 5:59 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Продукти за крос-кънтри

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта