Избор на каска.

Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Избор на каска.

Мнениеот BehindEnemyLines » Чет Апр 09, 2009 10:17 pm

Здравейте!
Искам да ви попитам каква каска да си купя,да ми препоръчате някаква марка и модел.Искам каската да е фул-файс.Горе-долу мога да отделя към 100лв. Възможно ли е за тези пари да намеря нещо качествено,което ще ми свърши работа в кофти момент,не дай си боже?Харесал съм Drag Flame,мисля че тя беше 100на лева. Какво ще кажете за нея?Чакам вашите предложения.
Поздрави! :beer:
BehindEnemyLines
 
Мнения: 30
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 11:14 pm
Местоположение: Sofia

Re: Избор на каска.

Мнениеот hitar_potter » Чет Апр 09, 2009 10:45 pm

Хм, не си ли объркал раздела? Иначе, ако не се лъжа, читав фулфейс за тия пари няма да намериш.
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: Избор на каска.

Мнениеот BehindEnemyLines » Чет Апр 09, 2009 11:05 pm

hitar_potter написа:Хм, не си ли объркал раздела? Иначе, ако не се лъжа, читав фулфейс за тия пари няма да намериш.


Продукти за крос-кънтри
Въпроси, коментари и дискусии за ХС велосипеди с ход на окачването до 130 мм, компоненти и екипировка за тях.

Toва е на заглавната страница... :erm: Сега кат се разрових харесах и Drag Skeleton.... :idea:
BehindEnemyLines
 
Мнения: 30
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 11:14 pm
Местоположение: Sofia

Re: Избор на каска.

Мнениеот fall_out » Чет Апр 09, 2009 11:31 pm

Друг е въпроса,че ще ти е малко тегаво да караш ХС с фулфейс. Все пак си има катерене,потене,задушаване,мозъка на боза от тая каска.
Аватар
fall_out
 
Мнения: 597
Рейтинг: 1685
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 12:39 pm

Re: Избор на каска.

Мнениеот Admin » Пет Апр 10, 2009 9:20 am

Първо, full face каските не са за крос-кънтри. Въпроси за тях следва да се задават в "Продукти за спускане и фрийрайд".
Второ, използвай търсачката, за да намериш многото теми, посветени на какви ли не full face каски - леки, тежки, евтини, скъпи... писано е за почти всяка каска, предлагана на нашия пазар, че даже и за някои, дето ги има само в чужбина.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Продукти за крос-кънтри

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Lucky Loser и 4 госта