White Tiger vs. High Roller vs. Nevegal

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот Jabsco » Чет Яну 03, 2008 9:48 pm

ochmi написа:Отказах се от Nevegal-a защото един приятел има такива и не ми харесва поведението йм :agree: За сухо стават,но на сняг са пълни л*йна.


Бе не знам.Отпред съм с Невегал, отзад с Минион и поне оня ден си карах в парка по една пътека(не е като витоша, но не е и като паркова алейка) и Кендата нямаше проблеми, само веднъж изпусна и то щото се пресилих на един завой ли ддз.Става въпрос за дебеличък, неотъпкан, пухкав сняг.Макар че по улиците се плъзхаше повече по отъпканото.Бе здраве да е :popcorn: Може и просто да съм пристрастен към Кенда.Честити гуми :)
Аватар
Jabsco
 
Мнения: 660
Рейтинг: 1925
Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 7:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Чет Яну 03, 2008 10:28 pm

ochmi написа:@Bikerider

:crazy:


Нещо не ми разбра иронията, приятелю...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот ochmi » Пет Яну 04, 2008 8:47 am

@ Jabsko с какъв Невегал си?
п.п. Този ,който съм пробвал е Stik-E


@ bikerider :agree:
Аватар
ochmi
 
Мнения: 265
Рейтинг: 1044
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 9:25 am

Мнениеот TheUndertaker » Пет Яну 04, 2008 4:50 pm

ochmi написа:Поръчах си MinionF 42a и MinionR 60a и се надявам да бъда доволен :) Отказах се от Nevegal-a защото един приятел има такива и не ми харесва поведението йм :agree: За сухо стават,но на сняг са пълни л*йна.


.... Защото ?
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Jabsco » Пет Яну 04, 2008 5:09 pm

ochmi написа:@ Jabsko с какъв Невегал си?
п.п. Този ,който съм пробвал е Stik-E

Stick-E, 2.3
Аватар
Jabsco
 
Мнения: 660
Рейтинг: 1925
Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 7:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот airborneone » Пет Яну 04, 2008 6:45 pm

ochmi написа:Поръчах си MinionF 42a и MinionR 60a и се надявам да бъда доволен :) Отказах се от Nevegal-a защото един приятел има такива и не ми харесва поведението йм :agree: За сухо стават,но на сняг са пълни л*йна.


И смяташ, че миниъна е добър за сняг? :ролф:
Като заден може би да, за да дрифти,
ама за отпред трябва нещо което да се съмопочиства,
нещо с голям грайфер,
нещо което да яде и сняг и кал
трябва ти "мокър писък"
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот EmZo » Съб Яну 05, 2008 6:53 pm

ochmi написа:Поръчах си MinionF 42a и MinionR 60a и се надявам да бъда доволен :) Отказах се от Nevegal-a защото ... на сняг са пълни л*йна.


Незнам как стигна до този извод, но днес карах на сняг с Nevegal 2,35 Stick E предна и Nevegal 2,35 DTC задна и хммм... как да се изразя? Качих два баира с доста доволен налклон, които в сухо време на асфалт ги качвам на първа (малка - 22 зъба ) а плоча отпред и втора отзад (около 28 зъба, не знам точно в момента) с напън. Та сега при твърд отъпкан замръзнал сняг и на двата баира, задната гума не превъртя нито сантиметър. По едно време даже извиках от кеф, някакъв човечец, който бавно бавно слизаше пеш, ме изгледа като марсианец. :rofl:

Преди това на равно, се опитах многократно умишлено да превъртя задната гума и не се получи! Държи се като на сухо.
Съответно спусках пак по също толкова доволен търновски наклон, никакви проблеми при спиране и завиване. :bigeyes: Направо, още съм в еуфория!

Даже в еуфорията, плика който носех на кормилото със старите курбели + средно и кутия с дерейльор и команди, които тъкмо бях сменил се беше продънил и неусетно курбелите бяха изпаднали, забелязах чак вкъщи, че е останала само кутията с командите... :rofl:.
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот bikerider » Съб Яну 05, 2008 10:15 pm

EmZo написа:които тъкмо бях сменил


уф, стресна ме :)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Предишна

Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 68 госта