SuperT или Boxxer Team

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот GECKO » Пон Дек 31, 2007 4:38 pm

Editor написа:...2.5 - 3м не са малко дори в града. (особено ако е с boxxer team )


Забавен си, пиши пак, когато счупиш Boxxer team от 2, 3 или 4м дроп ;) ..... всъщност пиши когато покараш наистина една такава вилка :D :agree:
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот Editor » Пон Дек 31, 2007 4:59 pm

GECKO написа:
Editor написа:...2.5 - 3м не са малко дори в града. (особено ако е с boxxer team )


Забавен си, пиши пак, когато счупиш Boxxer team от 2, 3 или 4м дроп ;) ..... всъщност пиши когато покараш наистина една такава вилка :D :agree:

Не ме разбра или по-скоро не се изразих правилно.Под "особено с Boxxer Team" имах предвит ,че тези вилки bottomout-ват без проблеми дори от 2 м ( независимо от настройките )а не ,че се троши толкова лесно.Това което казвам са лични наблюдения и моля ,ако не съм прав да не ме изяждаш. :)
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот GECKO » Пон Дек 31, 2007 5:48 pm

Editor написа:
GECKO написа:
Editor написа:...2.5 - 3м не са малко дори в града. (особено ако е с boxxer team )


Забавен си, пиши пак, когато счупиш Boxxer team от 2, 3 или 4м дроп ;) ..... всъщност пиши когато покараш наистина една такава вилка :D :agree:

Не ме разбра или по-скоро не се изразих правилно.Под "особено с Boxxer Team" имах предвит ,че тези вилки bottomout-ват без проблеми дори от 2 м ( независимо от настройките )а не ,че се троши толкова лесно.Това което казвам са лични наблюдения и моля ,ако не съм прав да не ме изяждаш. :)


Не ме кефиш, и няма да те ям, но не си прав. 06 и нагоре Boxxer има много настройки и работят, а аз като 96кг мъник още не съм си дънил Boxxer-a от скок/дропче или нещо такова, а карам с пружина за 75кг ездач. Съвсем друг е въпроса, че съм успял някак да реализирам целия ход... е 185мм някъде на вилката при камъците на обиколната... :)
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот Editor » Пон Дек 31, 2007 6:10 pm

GECKO написа:
Editor написа:
GECKO написа:
Editor написа:...2.5 - 3м не са малко дори в града. (особено ако е с boxxer team )


Забавен си, пиши пак, когато счупиш Boxxer team от 2, 3 или 4м дроп ;) ..... всъщност пиши когато покараш наистина една такава вилка :D :agree:

Не ме разбра или по-скоро не се изразих правилно.Под "особено с Boxxer Team" имах предвит ,че тези вилки bottomout-ват без проблеми дори от 2 м ( независимо от настройките )а не ,че се троши толкова лесно.Това което казвам са лични наблюдения и моля ,ако не съм прав да не ме изяждаш. :)


Не ме кефиш, и няма да те ям, но не си прав. 06 и нагоре Boxxer има много настройки и работят, а аз като 96кг мъник още не съм си дънил Boxxer-a от скок/дропче или нещо такова, а карам с пружина за 75кг ездач. Съвсем друг е въпроса, че съм успял някак да реализирам целия ход... е 185мм някъде на вилката при камъците на обиколната... :)

Добре ,съжалявам.Затова казах лични наблюдения!Край на спора и ти благодаря ,че ме светна за боксера.Весело изкарване на новата година! :)
This is our fight for freedom,this is our way of saying,this is our day.
http://www.facebook.com/PavelStefanovEditor My Page
Аватар
Editor
 
Мнения: 2804
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Estatik » Сря Яну 02, 2008 6:09 pm

А някой има ли снимки на вътрешното устройство на Super T.Ако може на 2007 година,ако не може и на други.
Последна промяна Estatik на Сря Яну 02, 2008 7:08 pm, променена общо 1 път
Estatik
 
Мнения: 40
Рейтинг: 978
Регистриран на: Чет Ное 29, 2007 6:07 pm

Мнениеот GECKO » Сря Яну 02, 2008 6:34 pm

Estatik написа:А някой има ли снимки на вътрешното устройство на Super T.


КОЯ година Super Т?!?!?!?!?!
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот Nymphetamine » Сря Яну 02, 2008 7:41 pm

Пич, има google.com. Потърси си.
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Предишна

Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 76 госта