NS core 2008

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот Admin » Пет Яну 04, 2008 7:00 pm

@dh--zone
Надявам се да не се обидиш, но критиките към теб са основателни.
Не знам какви са ти представите за free forum, но "спонсорите" всъщност са рекламодатели и плащат, за да могат да предлагат продуктите си на тази аудитория. Нещо повече, не всеки има възможност да си запази рекламна позиция във форума. В този смисъл твоята "реклама" на мен лично може и да не ми пречи, но наистина се явява нелоялна конкуренция спрямо тях.
Правилото във форума е, че са допустими еднократни рекламни съобщения от всекиго, тъй като не отричам полезността на такава информация. Ти твоето го направи в първата страница от темата, така че всеки вече би могъл да намери тази информация, ако е достатъчно грамотен в използването на търсачката. Но последвалата дискусия (последните 1-2 дни) относно цените, начините на доставка и т.н. ще трябва да ги изтрия. Който се интересува, може да те потърси чрез ЛС или координатите в профила ти.
Пак казвам, не ми е цел да се заяждам или нещо подобно, но във форума трябва да има еднакъв ред за всички. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот M1010X » Пет Яну 04, 2008 7:46 pm

A, ей го Ozzie, бе, само че с акаунта на Admin :)
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Ozzie » Пет Яну 04, 2008 8:09 pm

Е просто ме изпревариха. :)
Едно е сигурно- че сигурно щях да съм доста по- безкомпромисен с гумата. :nuts:
Но щом като Admin се е намесил, считам, че няма нужда да го правя допълнително след него. :agree:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот dh--zone » Нед Яну 06, 2008 12:07 pm

Ок.

поздр
Жоро
dh--zone
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1214
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:53 am
Местоположение: Poland or Пловдив ;)

Предишна

Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 75 госта