Дуал: Supra BH vs. WTB SpeedDisc Pro DH...

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот Shady™ » Съб Ное 24, 2007 11:44 pm

Съветвам го че и двете шини не са най-хай енд шини, тоест спрямо други са кашкавалени... Аз наприемр ако бях релегиозне относно някакъв вид шина и знам че не е 100% надеждна - бих я сложил отзад....
Надявам се ме разбирате правилно.. :agree: Иначе удачно е задната да е по-здрава от предната или поне еднакво здрава... :^: Но пък пораженията от потрошена предна капла са по-лоши от колкото ак осе счупи задната...поне за карача :D
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Съб Ное 24, 2007 11:52 pm

Според мен трябва да се има на предвид, че ще се слагат на твърдак - разликата е, че задната гума няма да е толкова време, таркаляща се по земята отколкото при full suspension, или греша ?
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Мнениеот did » Нед Ное 25, 2007 12:57 pm

MpaBka ABuaTop написа:Според мен трябва да се има на предвид, че ще се слагат на твърдак - разликата е, че задната гума няма да е толкова време, таркаляща се по земята отколкото при full suspension, или греша ?

Задната шина се тормози в пъти повече, когато е монтирана на твърда рамка.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Nymphetamine » Нед Ное 25, 2007 1:31 pm

did написа:Задната шина се тормози в пъти повече, когато е монтирана на твърда рамка.

:agree:
Мравка авиатор, Alexrims DM18 като предна е издържала на начина ми на каране, който е доста близък с твоя. :) При твърдака ударите се абсорбират от краката, като при този начин на омекотяване, в каплите се натрупва някакво количество стрес. Когато те не сработят както трябва, първото звено, която абсорбира ударрите след гумата, естествено са компекса капли-спици. :D
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот MpaBka ABuaTop » Нед Ное 25, 2007 4:27 pm

:) Наистина благодаря за ценната (за мен) информация. Бях останал с впечатление за точно обратен ефект...
"...Soul is shit! I sold my Soul for Rock'n Roll, Beach!"
Аватар
MpaBka ABuaTop
 
Мнения: 860
Рейтинг: 1677
Регистриран на: Пет Апр 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: Кърджали

Предишна

Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 70 госта