Mavic deemax ultimate обща информация ?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Mavic deemax ultimate обща информация ?

Мнениеот msniki » Пон Сеп 18, 2017 6:03 am

Здравейте !
Понеже имам глупавата идея да закупя такива капли.
Интересува ме :
Задната Главина като звук съпоставена с Hope pro evo 2 , по силна или слаба е.
Поддръжката лесна ли е ?
Шините четох че са меки, това така ли е реално ?
В момента имам два мавика с хопе главини и се чудя за този ъпгрейд.
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: Mavic deemax ultimate обща информация ?

Мнениеот Alexi » Пон Сеп 18, 2017 7:28 am

имам доста подобните капли Кросмакс Ендуро ,мога да кажа няколко думи за тях .. не съм чувал на Хопе главина ,но тази е доволно шумна :D с 4 кученца е .. за здравината на избрания от теб модел не мога да кажа нищо ,те са с по тънки и повече на брой спици но шината предполагам ще е достатъчно здрава ,доста народ спускат с тях .. за поддръжката - главината се разглобява лесно ,но ти трябва специален ключ на Мавик - 2.5 евра е в БД ( като си си в Шумен може да се видим да я обслужим аз го имам ) Мавик препоръчват забърсване и смазване на кученцата през определено време . Главините могат да се обръщат за минути на всеки наличен в момента стандарт с оригинални накрайници на Мавик (мисля че има и за буст даже ) които се предлагат на достатъчно много места ( за съжаление само навън ) и не са особено скъпи . Много читава за тюблес е тая капла ,особено ако имаш оригиналните вентили ( и те не са скъпи ) .Слагаш гума с боза ,вдигаш с ръчна помпа и забравяш .
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6276
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен


Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта