Накладки Avid Code

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Накладки Avid Code

Мнениеот mi6aka » Нед Юни 11, 2017 6:27 pm

Здравейте,
Имам въпрос, някой пробвал ли е подобе тип накладки: https://www.bike-mailorder.com/reverse- ... -avid-code
Пробвал съм няколко стандартни типа, а в момента съм с Nukeproof, които са много добри. Чудя се дали тези със системата за охлаждане дават разлика.
mi6aka
 
Мнения: 284
Рейтинг: 1218
Регистриран на: Пон Авг 02, 2004 2:49 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Накладки Avid Code

Мнениеот hitar_potar » Пон Юни 12, 2017 10:13 am

Ми те хората са си го написали - 9% по-добро охлаждане. Което лично на мен ми се струва малко, но знам ли. Ако правилно си спомням, Шимано бяха обявили 15-20% подобрение в охлаждането с техните радиатори, което пак не е кой знае колко на хартия, ама на практика беше доста осезаема разликата. :)
На достатъчно добра цена са, още повече, че радиаторите после могат да се използват със следващ чифт накладки - пробвай ги! :)
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Накладки Avid Code

Мнениеот Admin » Сря Юни 21, 2017 6:31 am

При Shimano процентите май се отнасят за цялата система, т.е. накладките + дисковете, които са с алуминиев паяк или дори с конструкция тип "сандвич".
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта