Въпрос за гуми

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Въпрос за гуми

Мнениеот Kraken » Пон Май 02, 2016 3:13 pm

Здравейте.Наскоро един приятел си купи Bergamont Big Air 7.1,естествено втора ръка.Външните гуми са доста износени и не можем да намерим нови такива.Сегашните са
MAXXIS ARDENT, 26 X 2,6.Възможно е да са оригиналните защото велосипеда е много запазен.Ако не могат да се намерят като оригиналните с какви би било най удачно да се заменят.Колелото се ползва за спускане и фрийрайд.
Как еднорък готвач приготвя пълнени чушки???
Kraken
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1218
Регистриран на: Съб Яну 02, 2016 9:01 pm

Re: Въпрос за гуми

Мнениеот msniki » Сря Май 04, 2016 12:38 pm

Kraken написа:Здравейте.Наскоро един приятел си купи Bergamont Big Air 7.1,естествено втора ръка.Външните гуми са доста износени и не можем да намерим нови такива.Сегашните са
MAXXIS ARDENT, 26 X 2,6.Възможно е да са оригиналните защото велосипеда е много запазен.Ако не могат да се намерят като оригиналните с какви би било най удачно да се заменят.Колелото се ползва за спускане и фрийрайд.

Здравей !
Ардент с тези размери в България не се продава или поне аз не съм намерил.(търсих )
Взех си подобен еквивалент: ГЕАХ ГОМА 26х2.4. Вече Година съм с тях и съм доста доволен.
Карам ги Без вътрешни(може и със). Като характеристики са доста подобни, но Гомата е с по висок грайфер, но със същото минимално съпротивление.
Загуба на сцепление, имах при мокър терен само.
:agree:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: Въпрос за гуми

Мнениеот Kraken » Пет Май 06, 2016 3:45 pm

Поръчахме Continental Diesel Pro UST 26x2,5(62-559).С 4мм. по тесни са от оригиналните.Когато ги пробваме ще пиша отзиви как се държат.
Как еднорък готвач приготвя пълнени чушки???
Kraken
 
Мнения: 76
Рейтинг: 1218
Регистриран на: Съб Яну 02, 2016 9:01 pm


Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron