Избор на наколенки!!!

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Избор на наколенки!!!

Мнениеот tedko:mtb » Сря Дек 23, 2015 9:29 am

Здрасти, колеги.Искам да ми предложите наколенки добре съобразени цена/качество.Бюджетът ми е около 100лева.

Спрял съм се на тези: http://industrial-bg.com/bg/products.ht ... gory_id=41

Благодаря предварително. :beer:
NO PAIN,NO GAIN!!!
tedko:mtb
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Чет Юли 25, 2013 9:37 am

Re: Избор на наколенки!!!

Мнениеот icog » Сря Дек 23, 2015 11:15 am

Имах твоята дилема през лятото и я реших с

http://bikescenter.bg/protektori/nakolenki-bg/%D0%9D%D0%90%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%95%D0%9D%D0%9A%D0%98-CUBE-ACTION-TEAM-CMPT-bg

До сега пускаха намаление събота и неделя, виж как ще е по празниците.
icog
 
Мнения: 108
Рейтинг: 1347
Регистриран на: Пон Авг 03, 2015 12:16 am

Re: Избор на наколенки!!!

Мнениеот tedko:mtb » Сря Дек 23, 2015 11:56 am

Благодаря за отговора.Нека още някои да даде мнение и ще направя избора. :beer:
NO PAIN,NO GAIN!!!
tedko:mtb
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Чет Юли 25, 2013 9:37 am

Re: Избор на наколенки!!!

Мнениеот joroblob » Сря Дек 23, 2015 11:00 pm

icog написа:До сега пускаха намаление събота и неделя, виж как ще е по празниците.

Скоро бях при тях и казаха, че до края на годината през уикендите ще имат 15% намаление на велосипеди и аксесоари! А дали и наколенките влизат към аксесоари не съм сигурен - попитай! Аз пък ползвам тези: http://screambikes.eu/bg/nakolenki/1048 ... track.html , които също са намалени в момента и мисля не са лоши!
joroblob
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1320
Регистриран на: Съб Авг 22, 2009 12:55 pm

Re: Избор на наколенки!!!

Мнениеот Admin » Нед Яну 03, 2016 3:40 pm

Аз имам от първите - хубави наколенки са, компактни, не ограничават крака при педалиране, запарват доволно през лятото, не съм падал много с тях, но мисля, че засега ме пазят добре. Със сигуност стоят стабилно на крака ми, не се смъкват, не се извъртат и освен пластмасовите кори на коляното имат и омекотяващи панели около него, което е полезно, защото пази дори от неща като съприкосновения с рамката. По принцип са доста удобни, макар че от долната страна, под коляното, има едно ръбче (то също е протектор, само че не пластмасов, а от някакъв полутвърд материал), което при по-дълги карания започва малко да ми убива и да ми протрива кожата под коляното.
Още след първите 2-3 карания един от шевовете, които държат протектора към чорапа, започна да се прокъсва, но оттогава не се е увеличило това разшиване, стои си така вече втора или трета година. Вероятната причина за него е, че моите наколенки са размер S, който е точният за мен, но наколенките стоят доста плътно около крака и вероятно при сгъване шевовете се товарят малко повече, вероятно затова там са се разшили. Става дума за 1-2 см, не повече.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 73 госта