избор на велосипед

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването 180 мм или повече, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Сря Юли 30, 2014 10:10 pm

здравейте скоро ще разполагам, с около 200 лв та се чудя не са много пари какъв велосипед ще мога да си взема за тези пари дори и втора ръка горе долу запазен да става за спускане благодаря предварително.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот 9teen8t9 » Чет Юли 31, 2014 1:52 am

Да не би да си изпуснал една 0-нула ?
Ако е така за до 2000лв има що годе добри, колела. например Kona, Giant, и по износени демота и биг-хитове.
Аватар
9teen8t9
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1158
Регистриран на: Чет Май 29, 2014 10:20 pm

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Чет Юли 31, 2014 9:33 am

9teen8t9 написа:Да не би да си изпуснал една 0-нула ?
Ако е така за до 2000лв има що годе добри, колела. например Kona, Giant, и по износени демота и биг-хитове.


в момента карам giant boulder shox какви 2000лв то мойто струва 200лв ще го продавам но най много 250лв събера.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот KristiqnK » Чет Юли 31, 2014 9:39 am

Приятел за съжаление 200 лв ти е едно кормило и лапа. Просто за тези пари няма как... втора ръка колелата пак са поне 2- 3 к. Посъбери още пари и си купи някакъв твърдак с що годе читави компоненти и си карай из горите. :)
"Ти виждаш нещата и питаш "Защо?". Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?""
Джордж Бърнард Шоу
KristiqnK
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1258
Регистриран на: Пон Юли 15, 2013 11:46 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот msniki » Чет Юли 31, 2014 9:46 am

Както казват колегите относно 200 лв за колело за спускане : Нема такъв филм !
Спускането и фреерайда са скъпи стилове, тук дори една читава вилка струва поне 500-600 лв.
Но кеф-а цена няма, както са казали хората. А това е най изпълнения с адреналин стил, за разлика от всички други.( Колеги каращи други стилове ще ме извинявате)
Затова хората дават луди пари за колело като могат да си купят кола или мотор. Да, но не специализирани.
Кола примерно която ще ти носи същия кеф ще ти струва 10 к и нагоре 2-ра ръка, мотор същата работа.
Въх отплеснах се, да продължа относно този стил :
Цяло колело : 2000 лв поне. Говоря за мекица която работи.
А не пазарско колело от 200 лв с некъв шок за украса.
Така е в този стил, всичко е скъпо или просто ние сме бедни.
:dontknow:
Последна промяна msniki на Чет Юли 31, 2014 9:57 am, променена общо 5 пъти
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: избор на велосипед

Мнениеот 9teen8t9 » Чет Юли 31, 2014 9:50 am

atanas georgiev написа:
9teen8t9 написа:Да не би да си изпуснал една 0-нула ?
Ако е така за до 2000лв има що годе добри, колела. например Kona, Giant, и по износени демота и биг-хитове.


в момента карам giant boulder shox какви 2000лв то мойто струва 200лв ще го продавам но най много 250лв събера.


Преди седмица си смених спирачките на колелото ми за спускане GIANT и само те ми бяха 260 лева + 2 ротора по 35 лева = 330 лева.
При това говоря за спирачки среден клас, а за роторите хванах примоция. Отделно ми трябваха преходници, които тука не съм ги включил в цената, също трудът на механика.
Аватар
9teen8t9
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1158
Регистриран на: Чет Май 29, 2014 10:20 pm

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Чет Юли 31, 2014 9:39 pm

9teen8t9 написа:
atanas georgiev написа:
9teen8t9 написа:Да не би да си изпуснал една 0-нула ?
Ако е така за до 2000лв има що годе добри, колела. например Kona, Giant, и по износени демота и биг-хитове.


в момента карам giant boulder shox какви 2000лв то мойто струва 200лв ще го продавам но най много 250лв събера.


Преди седмица си смених спирачките на колелото ми за спускане GIANT и само те ми бяха 260 лева + 2 ротора по 35 лева = 330 лева.
При това говоря за спирачки среден клас, а за роторите хванах примоция. Отделно ми трябваха преходници, които тука не съм ги включил в цената, също трудът на механика.


Не мога да си позволя толкова скъпо колело.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Чет Юли 31, 2014 10:06 pm

msniki написа:Както казват колегите относно 200 лв за колело за спускане : Нема такъв филм !
Спускането и фреерайда са скъпи стилове, тук дори една читава вилка струва поне 500-600 лв.
Но кеф-а цена няма, както са казали хората. А това е най изпълнения с адреналин стил, за разлика от всички други.( Колеги каращи други стилове ще ме извинявате)
Затова хората дават луди пари за колело като могат да си купят кола или мотор. Да, но не специализирани.
Кола примерно която ще ти носи същия кеф ще ти струва 10 к и нагоре 2-ра ръка, мотор същата работа.
Въх отплеснах се, да продължа относно този стил :
Цяло колело : 2000 лв поне. Говоря за мекица която работи.
А не пазарско колело от 200 лв с некъв шок за украса.
Така е в този стил, всичко е скъпо или просто ние сме бедни.
:dontknow:


ако обърна долните крака на вилката проблем ли е че ми се струва че работи вилката по добре но по трудно се извива.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот msniki » Чет Юли 31, 2014 10:34 pm

atanas georgiev написа:ако обърна долните крака на вилката проблем ли е че ми се струва че работи вилката по добре но по трудно се извива.

Я пак ? Стеншени, ботуши, коронни , хидравлика . Кое от всичките неща ще обръшаш ? Как ще го обръщаш ?
П.С.
Темата е за раздел : Началния клас, а не за тук.
Въобще не става въпрос за дх или Фр колело.
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Чет Юли 31, 2014 10:48 pm

демек жълтия стикер да е отпред а не отзад като обърна долните ботуши на вилка xcr 120mm.
и не всички тук са мамини синчета да карат скъпи велосипеди!!!!!!!!!!!!!!!!!
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот msniki » Чет Юли 31, 2014 11:01 pm

atanas georgiev написа:демек жълтия стикер да е отпред а не отзад като обърна долните ботуши на вилка xcr 120mm.
и не всички тук са мамини синчета да карат скъпи велосипеди!!!!!!!!!!!!!!!!!

Начи пич продължавай да се дървиш и ще почна по друг начин да те третирам.
Аз виновен ли съм, че ти не знаеш техническата терминология ?
Чат-пат те разбрах:
Нищо не обръщай, няма смисал. Направи друго :
1. Купи си от Веломания Weldtide грес за вилки.
2. Свали ботушите и ги почисти чак да блестят от вътре.
3. Нанеси грес по втулките вътре и навсякъде където смяташ че стеншена опира.
Така ще работи по добре вилката, понеже търкането ще е по малко.
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Чет Юли 31, 2014 11:08 pm

не че се дървя но ми стана гадно че има хора с пот си изкарват парите и все не стигат моя велосипед струва 120lv втора ръка и съм хвърлил 190 по ремонти и за части.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот msniki » Чет Юли 31, 2014 11:21 pm

atanas georgiev написа:
не че се дървя но ми стана гадно че има хора с пот си изкарват парите и все не стигат моя велосипед струва 120lv втора ръка и съм хвърлил 190 по ремонти и за части.

Не съм ти казал нещо такова ! Не ми дреме колко ти струва колелото.
Просто колелото ти не е за спускане или фреерайд, естествено ако не искаш да си рискуваш здравето и живота.
:agree: .
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: избор на велосипед

Мнениеот 9teen8t9 » Пет Авг 01, 2014 12:38 am

90 % от хората тук бачкаме и се лишаваме от много неща за да направиме велосипеда си безопасен и удобен. Почти всички, караме употребявани велосипеди и части, и си ги въртиме в базара, и изведнъж, ти се появяваш и казваш че сме "мамини синчета" в отговор на това, че ти даваме информация и при това поднесена по-супер приятелски начин, в един добър тон, който липсва в другите български форуми.

Хората тук са супер печени. Всички си помагат, и намират невероятни приятели. Никой не заслужава такова отношение.

Другите 9% имат спонсори(носят реклами на фирми по себе си). Карат всеки ден, и това им е работата, и те също не заслужават подобно отношение.

Има 1% момчета, които мама и тате са им купили скъпо колело. Те също не заслужават такова отношение, защото са избрали велосипедът, пред мощно БМВ и да се прави на хулиган на пътя.
Аватар
9teen8t9
 
Мнения: 84
Рейтинг: 1158
Регистриран на: Чет Май 29, 2014 10:20 pm

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Пет Авг 01, 2014 7:30 am

msniki написа:
atanas georgiev написа:
не че се дървя но ми стана гадно че има хора с пот си изкарват парите и все не стигат моя велосипед струва 120lv втора ръка и съм хвърлил 190 по ремонти и за части.

Не съм ти казал нещо такова ! Не ми дреме колко ти струва колелото.
Просто колелото ти не е за спускане или фреерайд, естествено ако не искаш да си рискуваш здравето и живота.
:agree: .


подбирам си терените.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот msniki » Пет Авг 01, 2014 9:58 am

atanas georgiev написа:
msniki написа:
atanas georgiev написа:
не че се дървя но ми стана гадно че има хора с пот си изкарват парите и все не стигат моя велосипед струва 120lv втора ръка и съм хвърлил 190 по ремонти и за части.

Не съм ти казал нещо такова ! Не ми дреме колко ти струва колелото.
Просто колелото ти не е за спускане или фреерайд, естествено ако не искаш да си рискуваш здравето и живота.
:agree: .


подбирам си терените.

Тогава не караш нито фреерайд нито спускане.
9teen8t9 написа:Има 1% момчета, които мама и тате са им купили скъпо колело. Те също не заслужават такова отношение, защото са избрали велосипедът, пред мощно БМВ и да се прави на хулиган на пътя.

Същност не избират Баварец-а понеже повечето нямат години да го карат... 2-ро един читав баварец направен да издържа на хулигански изцепки струва повече от 1 колело за спускане..... Повечето карат спускане за да изглеждат готини, а не заради спорта.
3-то повече от 1 % са хората мамини синчета.Бих казал едно 50 %, постоянно съм в пазара ако забелязваш, редовнно ми звъннят родители или типовече който ми казват "Чакам тати да вземе заплата')....
Да заслужават си отношението, повечето са глезени и се имат за постигнали нещо .
Колко пъти с такива боклуци си имах работа, присмиват ми се че нямам пари за последния Iphone Примерно. ;)
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: избор на велосипед

Мнениеот mentalhead » Пет Авг 01, 2014 11:16 am

До автора. За 200лв. ще е късмет да си намериш твърда рамка, втора ръка, която да става за спускане. Ти искаш готово колело!? Еми няма как да стане. Никой в тоя форум не се кефи, че цените са такива, но такава е действителността. И всички заделят и се лишават от много други неща за да карат. Сега, ако ти не искаш/не можеш да го правиш, това е друга тема, но никой тук не може да ти помогне в случая. 200 лева струва колело в плод-зеленчук. За 200 лева може да си вземеш някакво колело втора ръка, с което с известно неудобство и никакви претенции от твоя страна ще можеш чат-пат да отскочиш до някоя непретенциозна горска пътечка. Ти ни показваш някакво колело за 200 лева, което имаш и искаш за същите пари да си вземеш по-яко колело, така както аз го разбирам. А ако разбирам правилно, то несъмнено имаш нужда да пропочетеш малко основни неща по икономика (ниво: обща култура).
Иначе тази тема определено не е за тук, ако изобщо е за някъде.
Аватар
mentalhead
 
Мнения: 354
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 6:49 pm

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Пет Авг 01, 2014 1:07 pm

колелото което продавам тук в момента си го карам из горите но не по мн тежки терени администратора да изтрие темата!
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Пет Авг 01, 2014 8:37 pm

msniki написа:
atanas georgiev написа:
msniki написа:
atanas georgiev написа:
не че се дървя но ми стана гадно че има хора с пот си изкарват парите и все не стигат моя велосипед струва 120lv втора ръка и съм хвърлил 190 по ремонти и за части.

Не съм ти казал нещо такова ! Не ми дреме колко ти струва колелото.
Просто колелото ти не е за спускане или фреерайд, естествено ако не искаш да си рискуваш здравето и живота.
:agree: .


подбирам си терените.

Тогава не караш нито фреерайд нито спускане.

A TI KAK BI GO NAREKAL KARANE V ZEMEN PAT S NAKLON NADOLO SPORED TEB KVO E ???? NA4I ZA DA KARAM TAM TRQQ DA IMAM KOLELO ZA 2 BONA LI BE AZ I SAS KOLELO OT 200 LV SHTA MINA V ZEMNOTO HAHAHAHAHAAHHAHAAAH.....................
9teen8t9 написа:Има 1% момчета, които мама и тате са им купили скъпо колело. Те също не заслужават такова отношение, защото са избрали велосипедът, пред мощно БМВ и да се прави на хулиган на пътя.

Същност не избират Баварец-а понеже повечето нямат години да го карат... 2-ро един читав баварец направен да издържа на хулигански изцепки струва повече от 1 колело за спускане..... Повечето карат спускане за да изглеждат готини, а не заради спорта.
3-то повече от 1 % са хората мамини синчета.Бих казал едно 50 %, постоянно съм в пазара ако забелязваш, редовнно ми звъннят родители или типовече който ми казват "Чакам тати да вземе заплата')....
Да заслужават си отношението, повечето са глезени и се имат за постигнали нещо .
Колко пъти с такива боклуци си имах работа, присмиват ми се че нямам пари за последния Iphone Примерно. ;)
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот msniki » Пет Авг 01, 2014 9:33 pm

atanas georgiev написа:
A TI KAK BI GO NAREKAL KARANE V ZEMEN PAT S NAKLON NADOLO SPORED TEB KVO E ???? NA4I ZA DA KARAM TAM TRQQ DA IMAM KOLELO ZA 2 BONA LI BE AZ I SAS KOLELO OT 200 LV SHTA MINA V ZEMNOTO HAHAHAHAHAAHHAHAAAH.....................

ХС(крос-кънтри) каране.... Въпреки че и даже за това не става. Каране за начинаещи по скоро.
А да инвестирай в учебник по Български език и литература.Може да научиш кирилица и да това ще ти се отрази доста добре.
Не е въпроса в парите както вече казах, ама си много малко умен да го разбереш.
:beer:
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Пет Авг 01, 2014 9:41 pm

msniki написа:
atanas georgiev написа:
A TI KAK BI GO NAREKAL KARANE V ZEMEN PAT S NAKLON NADOLO SPORED TEB KVO E ???? NA4I ZA DA KARAM TAM TRQQ DA IMAM KOLELO ZA 2 BONA LI BE AZ I SAS KOLELO OT 200 LV SHTA MINA V ZEMNOTO HAHAHAHAHAAHHAHAAAH.....................

ХС(крос-кънтри) каране.... Въпреки че и даже за това не става. Каране за начинаещи по скоро.
А да инвестирай в учебник по Български език и литература.Може да научиш кирилица, и да това ще ти се отрази доста добре.
Не е въпроса в парите както вече казах, ама си много малко умен да го разбереш.
:beer:


по добре да спрем споровете така не сме полезни на никой с нищо искам да попитам ако може вилката ми е xcr120mm как да сменя маслото в масления патрон имам синтетично масло и full synthetic 5w благодаря.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот V.Georgiev » Нед Авг 03, 2014 2:37 pm

Сори че се меся, но с типа на каране наистина не ти е за Свободно спускане колелото! До колкото знам май такива колела са онези, които поддържат над 160мм ход на вилката си отпред, дори ако не е и по голям, а за отзад над 120мм на шока си, такова колело не знам как би могъл да намериш за 200лв. защото само задния шок най смотания с най малък ход ти е от 200лв на горе и това са ШОК-ве за АМ колела, а за фриирайд........... са май от 500лв на горе, а за вилка да не говорим, че хубава и читава ти е от 600лв на горе(и то май 2ра ръка)! Не ти го казват заради финансите които имаш, а просто ако искаш едно хубаво подобно колело с горе долу читави компоненти, които няма да се счупят още от първия трап, корен на дърво или лек скок... а подобни колела и дисковите спирачки трябва да са им хубави, ако не искаш да ползваш дървета за спиране! :)

Относно вилката ти, ако не знаеш как да я отваряш, но държиш да я сервизираш, по добре отиди вело сервиз, вело магазин те знаят как да я отворят и изчистят, смажат и оправят зависимост ако няма проблем, може да ти мине с около 20-30лв това, иначе в домашни условия и ако нямаш уменията да ги отваряш добре вилките може да я повредиш повече от колкото е повредена/ако е повредена/...

Май само подобни колела, като Cross Credo за тия пари... :evil: :lol:
Изображение
Аватар
V.Georgiev
 
Мнения: 125
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Сеп 11, 2013 9:19 am
Местоположение: София/Димитровград

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Нед Авг 03, 2014 3:13 pm

проблема е че съм в малък град и не разбират от вилки карам колелото в паркове иска ми се да имам хубаво колело но нямам възможност не виня никой за това ще се радвам ако някой ми каже как да сменя маслото в масления патрон че ме бие през ръцете тая вилка там от ляво където е пружината съм го отворил изчистих го смазах го малко с грес даже отрязах от еластомера уж да е по мека файда няма.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Нед Авг 03, 2014 3:16 pm

ето снимки на колелото ми http://olx.bg/photos/ad/54336572/1/
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот KristiqnK » Нед Авг 03, 2014 3:40 pm

Като гледам колчето на седалката ти е прекалено вдигнато и ще пукнеш рамката така.
"Ти виждаш нещата и питаш "Защо?". Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?""
Джордж Бърнард Шоу
KristiqnK
 
Мнения: 165
Рейтинг: 1258
Регистриран на: Пон Юли 15, 2013 11:46 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Нед Авг 03, 2014 3:46 pm

KristiqnK написа:Като гледам колчето на седалката ти е прекалено вдигнато и ще пукнеш рамката така.


засега и няма нищо не карам много грубо кажете ми как да сменя маслото в масления патрон ако изобщо може да се сменя.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Нед Авг 03, 2014 10:11 pm

atanas georgiev написа:
KristiqnK написа:Като гледам колчето на седалката ти е прекалено вдигнато и ще пукнеш рамката така.


засега и няма нищо не карам много грубо кажете ми как да сменя маслото в масления патрон ако изобщо може да се сменя.


от целия форум тук толкова ли не можa да се намери някой да знае как да сменя маслото.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Re: избор на велосипед

Мнениеот mrdaka » Пон Авг 04, 2014 12:44 am

Привет,
в този форум, под спускане и фрийрайд се разбира нещо от сорта на това. Това е общоприетата терминология в този спорт. В клипчето ще видиш на какво системно се подлага едно такова, колело. За всеобщо съжаление, тези колела не стуват по 200 лв. На всички много ни се иска да струват по толкова, но уви .. не са. По въпроса с вилката, търси в раздела веломеханик. Прочети статийте в сайта и се образовай за терминологията, която използваме. Информация във форума има адски много, но за съжаление е доста разводнена с теми, като тази.
Когато, човек се захващат с този спорт ( спускане и фриирайд ) е добре освен колелото, което не е евтино, да задели и някой лев за екипировка, а тези, които не сме мамини синчета, обикновенно заделяме и някой лев, ако си счупим крак, ръка, ребро и т.н. Все пак сме пролитариат и продаваме труда си за пари.

Поздрави
Изображение
Аватар
mrdaka
 
Мнения: 632
Рейтинг: 1865
Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:45 pm
Местоположение: София

Re: избор на велосипед

Мнениеот msniki » Пон Авг 04, 2014 8:02 am

@mrdaka
Добра казано !
Но на този клип това не е фреерайд нито пък спускане, това е нещо като дърт джъмп.
Виж разликата в колелата.
Малки вилки под 180 мм ход на окачването не е фреерайд или спускане(виж само в описанието на раздела какво пише.)
:)
Спускането в Бг е такова :
Цък
Freeride (не в БГ):
цък
Автора на темата дано най после го разбереш. :) Колегата добре ти го е написал.
Аватар
msniki
 
Мнения: 2350
Рейтинг: 1392
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 6:50 pm
Местоположение: Шумен/Русе

Re: избор на велосипед

Мнениеот atanas georgiev » Пон Авг 04, 2014 11:51 am

msniki написа:@mrdaka
Добра казано !
Но на този клип това не е фреерайд нито пък спускане, това е нещо като дърт джъмп.
Виж разликата в колелата.
Малки вилки под 180 мм ход на окачването не е фреерайд или спускане(виж само в описанието на раздела какво пише.)
:)
Спускането в Бг е такова :
Цък
Freeride (не в БГ):
цък
Автора на темата дано най после го разбереш. :) Колегата добре ти го е написал.


отказвам се от този тип каране ще си го карам само градско като например от нас до магазина и обратно няма нужда да се коментира темата вече.
atanas georgiev
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1115
Регистриран на: Сря Авг 14, 2013 9:27 am

Следваща

Назад към Продукти за спускане и фрийрайд

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта