Cross Phantom;Cross Parallax;Cross Marathon...цени

Този форум е заключен, тъй като на негово място бяха създадени няколкото продуктови форума по-горе.

Cross Phantom;Cross Parallax;Cross Marathon...цени

Мнениеот davida » Съб Апр 07, 2007 5:37 pm

интересуват ме цените на Cross Phantom, Cross Parallax, Cross Marathon, Cross Climber и къде в София има магазини на Cross, и понеже си няам и на идея за планински колела а тея ми харесаха.. дайте предложение за някое такова..мерси :) :bowdown:
davida
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Апр 07, 2007 5:27 pm

Мнениеот bored » Съб Апр 07, 2007 5:47 pm

Ето цените на модели за който си заслужава да си дадеш парите. Очевадно си нов, тоест не си запознат с 'технологиите' у тоз спорт, верно велосипедите у линковете, който съм ти дал не са толкова 'крависиви' до тези на CROSS ама поне стават за нещо, та:
http://velos-bg.com/product_info.php?cP ... cts_id=300
http://e-shop.screambikes.tobulgaria.in ... cts_id=690
http://e-shop.screambikes.tobulgaria.in ... cts_id=689
http://e-shop.screambikes.tobulgaria.in ... cts_id=789
Аватар
bored
 
Мнения: 576
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Нед Авг 08, 2004 7:46 pm
Местоположение: Димитровград.

Мнениеот davida » Съб Апр 07, 2007 5:52 pm


хъх, нито един Cross... на мене ми трябва на пример като се пребия,мина през стълби и т.н да не земе да "умре" надяам се да ме разберете?
davida
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Апр 07, 2007 5:27 pm

Мнениеот mitakaman » Съб Апр 07, 2007 5:55 pm

davida написа:

хъх, нито един Cross... на мене ми трябва на пример като се пребия,мина през стълби и т.н да не земе да "умре" надяам се да ме разберете?


Ето защо не ти трябва Крос...
прочети в ЧЗВ и виж темата за колело до 300-400 лв в Продукт Консулт
Аватар
mitakaman
 
Мнения: 496
Рейтинг: 1977
Регистриран на: Пон Май 29, 2006 8:55 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот bored » Съб Апр 07, 2007 6:02 pm

Разбирам те, но според първия ти пост в темата, който обаче ти е и първи в тоз форум, предполагам че си нов, тоест не си запознат с истиския спорт колоездене, различните стилове и прочее, аз ти препоръчах ефтини колела, които имат някакво предназначение, но найстина са слаби за стила който ти искаш да караш(до колкото разбирам е нещо като street).
Oпиши как обичаш да караш и ние ще преценим какъв велосипед ти трябва, ще ти препоръчаме някой от по-комерсиялните български марки, на който обаче цената не е никак ниста, следствие на качествени компоненти, който продажително време ще издържат на тормоза на който ще бъдат подложени .
CROSS, предлагат нисък клас велосипеди, който не предлагат качество, тоест след няколко мятания от стълби ще почнат да замират.. ти преценяш дали ще си изхвърлиш парите след месеца при закупуването на 'CROSS' или ще инвестираш в по качествен велосипед .
P.S. В раздела на форума - "ЧЗВ" има доста полезно инфо, което е резултат на 'стандартни' въпроси от 'новобранци' и отговори на вече опитни съфорумници.
Ако ти се занимава, обърни внимание какво пише и там...

...надявам се сега ТИ да ме разбираш, ако не ме - просто попитай отново, преди да си си изхвърлил парите за некачествен байк. ;)
Аватар
bored
 
Мнения: 576
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Нед Авг 08, 2004 7:46 pm
Местоположение: Димитровград.

Мнениеот davida » Съб Апр 07, 2007 6:15 pm

еми да кажем за спускане през бабуни и т.н.. просто да не вземе да се прее*е байка от малко повече натовараване
davida
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Апр 07, 2007 5:27 pm

Мнениеот bored » Съб Апр 07, 2007 6:16 pm

davida написа:еми да кажем за спускане през бабуни и т.н.. просто да не вземе да се прее*е байка от малко повече натовараване


... и в крайна сметка с какви пари разполагаш за машинка ?
Аватар
bored
 
Мнения: 576
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Нед Авг 08, 2004 7:46 pm
Местоположение: Димитровград.

Мнениеот davida » Съб Апр 07, 2007 6:18 pm

300 лева макс.. повече ми е жал да дам
davida
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Апр 07, 2007 5:27 pm

Мнениеот bored » Съб Апр 07, 2007 6:27 pm

davida написа:300 лева макс.. повече ми е жал да дам



ТТТТТАаааааааа.... ако искаш качествоооо, избираш от велотата у първия ми пост за тези пари!
Ако искаш готян CROSS* дето целия струва колкото една хубава(тоест, смислена) спирачка си изхварли парите!
С колелата, който ти препоръчах се започва, тоест добиваш някакъв опит, умения, след това, ако найстина ти доставя удоволствие спорта лека по лека усъваршенстваш с по-качествени компоненти и прочее...

CROSS* - велосипед от нисак клас, не че имам нещо против конкретната марка, наясно съм с това "за тези пари, толкова!".

Та май до тук бях аз, относно еффтиното(счупеното по дифоут :Р) и ""скъпото"" (качественото) коуеуо, късмет. ;)
Аватар
bored
 
Мнения: 576
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Нед Авг 08, 2004 7:46 pm
Местоположение: Димитровград.

Мнениеот koki_br » Пон Апр 09, 2007 6:32 pm

Взимай Гризлито, няма да съжаляваш. За тия пари си струва.
koki_br
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 2:57 pm

Мнениеот NovemberCharlie » Вто Апр 10, 2007 9:21 am

Спринт Аполон
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria


Назад към ПРОДУКТ - КОНСУЛТ

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 73 госта