Протектор за тяло

Този форум е заключен, тъй като на негово място бяха създадени няколкото продуктови форума по-горе.

Протектор за тяло

Мнениеот radio » Сря Мар 14, 2007 11:37 pm

http://www.sixsixone.com/Catalog_661Bik ... 33429429dc

Има ли идея някой, дали в Бг. и по-конкретно в София мога да намеря това или нещо подобно. Приемам алтернативни варианти на подобна конфигурация. В БАС ми се струва, че такъв протектор не съм виждал. Питам, понеже нямам време до обикалям магазините, та ако някой знае конкретни места да каже. Ориентировъчни цени също са от полза.
radio
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1702
Регистриран на: Вто Апр 05, 2005 3:43 pm
Местоположение: София

Мнениеот kww » Чет Мар 15, 2007 2:11 pm

OOO В БАС НЯМА И ДРУГАДЕ НЕ СУМ ВИЖДАЛ, АЗ ИМАХ ТАКЪВ ОТ САЩ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА И НЕ ТИ ТРЯБВА ПОВЯРВАЙ, АКО ИСКАШ ДА СМЕ ТИ ПОЛЕЗНИ КАЖИ ЗА КАККВО ТОЧНО ЩЕ ГО ИЗПОЛЗВАШ И КАКВО ТОЧНО ТЪРСИШ
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот radio » Пет Мар 16, 2007 12:03 am

Ами ти знаеш за какво ще го ползвам и преди сме си говорили по темата (Аз съм тоя, дето ти купи вилката). Та заглеждам се по някакви такива неща сега:http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=10170. Трябва да мина с по-малко пари, защото и без друго ги нямам особено. Ще се наложи да обиколя моторджийските магазини, ама нямам никакво време през седмицата, а събота и неделя или карам, или пак бачкам нещо, така че пак нямам време. Ако някой знае нещо, направо да казва. Искам нещо със защита на рамената, че тях все ги отнасям по дърветата. Или пък обратното - незнам :dunno:
radio
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1702
Регистриран на: Вто Апр 05, 2005 3:43 pm
Местоположение: София

Мнениеот airborneone » Пет Мар 16, 2007 10:16 am

radio
Преди време обиклях за брони и най-евтиния вариянт който намерих беше броня (стандарт за мотори) , на една пресечка на бул. Мария Луиза. (до алианц) , мото мания или нещо такова беше. Единственото което не ми хареса беше че проветрението е съобразено с ендуро/крос мотори т.е. то е за по-висока скорост, ама ако ще се суркаш бързо може и да не ти е проблем ;)
Ако имам път днес ще питам и ще пиша тук дали има и колко точно кинти е.
1вия линк дето си го дал (бронята ) е много неподходяща за колоездене
едит: и 2рия линк не е подходящ. Сми верно че са с по-добра защита ама не са удобни за движение.
Къв ти е бюджета ориентировачно. И ако съм сбъркал стила кажи кво ще караш, че не ми се звъни на "скат, 3тото око" :magnify: да ги питам кво ще караш :slug:
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот radio » Пет Мар 16, 2007 11:57 am

Ами какво да ти кажа, стила е общо взето спускане. Зсега съм го решил така: ще си взема налакътници и ще видм за по нататък. Не искам цяла броня първо заради парите и второ заради движението. Едно от най добрите предложения, които съм получавал да си взема гръб и да му прикрепя нараменници. Искам защита на рамената, защото не зная в мен ли е проблема или в закона за привличане м/у телата, но се случва да забърша накое дръвце. Даже сега си гледам драскотините :) , а се е случвало и ключица да счупя ключица, макар и по друг начин.

За бюджета е трудно да се каже, че днеска сипах и нафта на корсата, а следващата заплата е след 20 дена. Май и за налакатници не останаха пари.
radio
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1702
Регистриран на: Вто Апр 05, 2005 3:43 pm
Местоположение: София

Мнениеот kww » Пет Мар 16, 2007 12:03 pm

ДА БЕ НЕ ОБЪРНАХ ВНИМАНИЕ АКО ИСКАШ МОГА ДА ТИ ДАМ МОЯТА СТАРАТА ТЯ НЕ МИ ТРЯБВА САМО ДЕТО СЪМ ОТЛЕПИЛ ТЕЯ ДЕТО СА НАД РАМЕНЕТЕ АМА ТИ МОЖЕШ ДА СИ ИЗМИСЛИШ НЕЩО АКО ИСКАШ МИ ЗВЪННИ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ, САМО ТРЯБВА ДА Я ВЗЕМА ОТ ЦАНКО 4Е СЕДИ В ТЯХ
I LIVE FOR THIS SHIT!
Аватар
kww
 
Мнения: 401
Рейтинг: 1687
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 7:36 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към ПРОДУКТ - КОНСУЛТ

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 76 госта