Отзиви за Active Extreme?

Този форум е заключен, тъй като на негово място бяха създадени няколкото продуктови форума по-горе.

Отзиви за Active Extreme?

Мнениеот wingmanz » Пет Мар 09, 2007 9:30 pm

Вчера си взех Active Extreme... какви са отзивите ви са марката Асtive а и за самото колело...
А и за напред какви модификации ще трябва да направя? :dunno: :confused:
Ето малко снимки:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Аватар
wingmanz
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 12:32 pm
Местоположение: България, София

Мнениеот airborneone » Пет Мар 09, 2007 9:44 pm

Ъ-Ъ-Ъ-Ъ-Ъ :eek:
Трябваше да питаш преди да го купиш. Ако ще караш в парка, без никакви по-лоши натоварвания , няма да имаш проблеми... за известно време.
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3689
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот bobeca » Пет Мар 09, 2007 9:45 pm

Само задният дерейльор и седалката стават за нещо
bobeca
 
Мнения: 804
Рейтинг: 1850
Регистриран на: Съб Апр 02, 2005 5:30 pm
Местоположение: София

Мнениеот Shady™ » Пет Мар 09, 2007 9:48 pm

Koлелото не е лошо ! Със среден клас компоненти е :) Тоест всичко му е ок за едно нормално каране до агресивно крос кънтри. Аз не бих му сменял нищо ако ще карам стила посочен по-горе. Вече ако ще е напрофесиоанлно или пофупрофесионално ниво - абсолутно всичко му е за смяна. Но за начинаеш или "среден" карач колелото е супер. Но ако ще се ползва за спускане... просто си сгрешил колелото и бюджета от всякъде.
Само ме притеснява за какви пари си го купил !
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот wingmanz » Пет Мар 09, 2007 9:50 pm

Shady™ написа:Koлелото не е лошо ! Със среден клас компоненти е :) Тоест всичко му е ок за едно нормално каране до агресивно крос кънтри. Аз не бих му сменял нищо ако ще карам стила посочен по-горе. Вече ако ще е напрофесиоанлно или пофупрофесионално ниво - абсолутно всичко му е за смяна. Но за начинаеш или "среден" карач колелото е супер. Но ако ще се ползва за спускане... просто си сгрешил колелото и бюджета от всякъде.
Само ме притеснява за какви пари си го купил !

Колелото струва 360лв.. а ще се използва точно за такива цели... няма спускания, няма нищо.. :D
Аватар
wingmanz
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 12:32 pm
Местоположение: България, София

Мнениеот Shady™ » Пет Мар 09, 2007 9:52 pm

wingmanz написа:
Shady™ написа:Koлелото не е лошо ! Със среден клас компоненти е :) Тоест всичко му е ок за едно нормално каране до агресивно крос кънтри. Аз не бих му сменял нищо ако ще карам стила посочен по-горе. Вече ако ще е напрофесиоанлно или пофупрофесионално ниво - абсолутно всичко му е за смяна. Но за начинаеш или "среден" карач колелото е супер. Но ако ще се ползва за спускане... просто си сгрешил колелото и бюджета от всякъде.
Само ме притеснява за какви пари си го купил !

Колелото струва 360лв.. а ще се използва точно за такива цели... няма спускания, няма нищо.. :D

Значи си направил супер сделка и си купил точно колелото което трябва ! А за какво можеш да смениш - ще разбереш/усетиш в течение на карането ! Колелото отговаря перфектно на цена качество а качествоот е повече от дорбо за тези пари, а самото качестов е СУПЕР (както казах на средно ниво по-вече към "по-напреднало")...
:beer:
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Димитър Вергиев » Пет Мар 09, 2007 10:12 pm

Имах подобно преди време така и неможах да го счупа няма да имаш ядове според мен ако не се мъчиш да правиш щуротий иначе честито с здраве :beer:
skype-vektor4o7
Местонахождение:Пловдив
E-mail:[email protected]
http://www.vbox7.com/play:20e60ad9
Димитър Вергиев
 
Мнения: 944
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Вто Юли 18, 2006 11:02 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот spirit » Пет Мар 09, 2007 11:38 pm

Абе като я гледам снимката на шока ,съм почти убеден че и през дупка да мине колчето ще удари пружината.Много е малко тва разстояние. :dunno:
Аватар
spirit
 
Мнения: 681
Рейтинг: 1701
Регистриран на: Нед Юли 10, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот Димитър Вергиев » Съб Мар 10, 2007 12:45 am

Така изглежда но не се удря :)
skype-vektor4o7
Местонахождение:Пловдив
E-mail:[email protected]
http://www.vbox7.com/play:20e60ad9
Димитър Вергиев
 
Мнения: 944
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Вто Юли 18, 2006 11:02 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот wingmanz » Съб Мар 10, 2007 11:38 am

spirit написа:Абе като я гледам снимката на шока ,съм почти убеден че и през дупка да мине колчето ще удари пружината.Много е малко тва разстояние. :dunno:

Това колче или ще го скъся, или ще си взема ново... ;) А иначе мерси на всички! :D :agree:
Аватар
wingmanz
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 12:32 pm
Местоположение: България, София

Мнениеот Nazgull » Съб Мар 10, 2007 2:39 pm

аз бих сменил поне рамката с нещо твърдо.
Ако си мислиш, че тая тенекия с пружина ще ти "помага" в карането се лъжеш.
дойчен комунистен мит трабантен

Последната промяна е направена от Nazgull на 29 Апр 2007 12:39; мнението е било променяно общо 17928 пъти
Аватар
Nazgull
 
Мнения: 885
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 7:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Мъро » Съб Мар 10, 2007 3:11 pm

На мен нещо странно ми се вижда в този велосипед като цяло. Рамката не е ли прекалено ниска и дълга, или на мен така ми се струва?
Иначе, като за начало не е лошо, честито :beer:
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
Мъро
 
Мнения: 1259
Рейтинг: 1635
Регистриран на: Съб Дек 02, 2006 1:07 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот wingmanz » Съб Мар 10, 2007 3:27 pm

Мъро написа:На мен нещо странно ми се вижда в този велосипед като цяло. Рамката не е ли прекалено ниска и дълга, или на мен така ми се струва?
Иначе, като за начало не е лошо, честито :beer:

Ми ниска е но не е дълга... май е 24 инчова.. :rofl:
Аватар
wingmanz
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 12:32 pm
Местоположение: България, София

Мнениеот Admin » Съб Мар 10, 2007 6:07 pm

:offtopic:
@wingmanz
Не знам дали вече си видял къде са личните съобщения, затова направо тук ще те помоля да си намалиш размерите на аватара, защото така е извън ограниченията на Правилата на форума. Благодаря предварително! :agree:

По темата, колелото наистина не изглежда лошо за парите си, но все пак си остава много евтино колело с двойно окачване с произтичащите от това недостатъци. Компонентите му не са среден, а начален клас. Както и да е, мисля че ще можеш да си го караш с кеф докато се ориентираш по-добре какво ще ти трябва за по-нататък и събереш парите за него ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот wingmanz » Съб Мар 10, 2007 7:24 pm

Admin написа::offtopic:
@wingmanz
Както и да е, мисля че ще можеш да си го караш с кеф докато се ориентираш по-добре какво ще ти трябва за по-нататък и събереш парите за него ;)

Намалих го :)
А като започне да наближава лятото ще му направя някои подобрения...
Аватар
wingmanz
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 12:32 pm
Местоположение: България, София

Мнениеот quiker » Нед Мар 11, 2007 12:31 am

ми за "начално колело" си е супер :beer: със здраве да си го караш
ЖИВЕЯ за да КАРАМ, КАРАМ за да ЖИВЕЯ

NEW NAME: MpaBka ABuaTop
Аватар
quiker
 
Мнения: 181
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 9:28 pm
Местоположение: In-the-middle-of-nowhere

Мнениеот MaN1aK » Нед Мар 11, 2007 12:33 am

абе колелцето го бива кат за начинаещ!!!Честито с здраве да си го караш ;)
MaN1aK
 
Мнения: 1761
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот wingmanz » Нед Мар 11, 2007 10:56 am

Мерси на всички отново! :beer: :beer: :beer:
Аватар
wingmanz
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Сря Юли 05, 2006 12:32 pm
Местоположение: България, София

Мнениеот chrome » Нед Мар 11, 2007 12:43 pm

ако става въпрос за марката колелото ти всъщност е "КРОС", мнението за нея крайно негативно, не само относно качество а и относно търговските
им похвати. относно колелото ти, спирачки-шит, главини-шит, задната вярно е касета но това не значи че няма да създава проблеми, средното предполагам капсуловано, наблюдавай си левия курбел най-вероярно ще създава грижи, кормилото най-добре го смени, виждал съм такива да се чупят от нищо, дай 25лв и си вземи TRUVATIV LE на 25.4мм захват, инвестирай и в нови педали, тези едва ли са ти удобни, рамката и шока, ако почнеш да чуваш разни скърцания нормално е, ако се получи луфт по втулките на окачването случва се, колчето на седлото го скъси малко наистина, ако като пукаш гума видиш че дупката е от вътрешната страна смени бандажите на шините, понякога слагат шитове които или не покриват добре отворите за ниплите, или се изместват настрани и гумата се прескрипва, хехе май това е което се сещам.

Към другите ако някой смята да си купува това колело което някой похвалиха, не купувайте от фирми и магазини които не правят нищо за развиването на "колоезденето- в най общ смисъл на думата" в България, в случая CROSS/METRO, или поне не купувайте модели над 150/200лв.
Относно гаранциите на велосипедите в метро, в София не знам как е но предполагам също зле, ако ви откажат нещо, почвайте оплаквания в разните там комитети за защита на потребителите, все пак сме вече в европатата, хахаха, айде със здраве...
Just Be!
chrome
 
Мнения: 329
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 03, 2003 6:32 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Отзиви за Active Extreme?

Мнениеот axelmax » Нед Мар 11, 2007 1:28 pm

wingmanz написа:Вчера си взех Active Extreme... какви са отзивите ви са марката Асtive а и за самото колело...
А и за напред какви модификации ще трябва да направя? :dunno: :confused:
Ето малко снимки:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение



като знаеш тоя форум ,защо не пусна една тема да те посъветваме?

колелото не става за нищо за тея пари едно онтарио ,щеше да ти е перфектно
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата


Назад към ПРОДУКТ - КОНСУЛТ

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта