вилка за Enduro

Този форум е заключен, тъй като на негово място бяха създадени няколкото продуктови форума по-горе.

Мнениеот F1-MAN » Пет Апр 14, 2006 6:44 pm

Честито, много готино изглежда:)
Аватар
F1-MAN
 
Мнения: 1466
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 11:09 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Newone » Съб Апр 15, 2006 12:31 am

[quote="Cu0"]

мерси!

на вид прилича повече на 05 модела отколкото на 04, но няма ИТ, което май го имат всички които са 05

ето точно как изглежда
[img]http://www.alpha-bikes.de/shop/images/maniminute3.jpg[/img]
[/quote]


Това е '04....
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Velio » Сря Авг 30, 2006 12:18 pm

За да не отварям нова тема, ще питам тук относно вилките. Както казах в друга тема - мисля да взимам хт2, готово колело. Но се чудя за вилка. j3 дето го дават като дефаулт не ме кефи особено. Та си мисля за някакъв ъпгрейд в това отношение.
Ше го карам в околностите на Варна, и по-малко в града. Общо взето ще е колело за навсякъде - където видя пътека ще се пробвам да мина. Ако има спускане още по-добре. Обичам скоростта, така че ще се кара колкото може по-бързо. Нямам идея какъв тип каране е това - xc, am, ендуро... аз лично се обърках от толкова стилове и не знам какво е. :boggled:
Относно модели - Маниту Блек, и на Рок Шокс - Рикон, Тора и Реба. Маниту по ми допадат, ако има значение...
За такова каране дето казах - коя бихте препоръчали?
Също минутата на Маниту ме кефи, ама като гледам сайта на 1 Дистрибюшън май нямат:dunno:
Дано не съм досадил - просто не знам какъв стил се води това дето искам, следователно не знам каква вилка да търся точно. Просто ми се ще да се регулира поне малко и максимално да отива към 120-130...
Play it safe
Аватар
Velio
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 12:49 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот SPA » Сря Авг 30, 2006 12:26 pm

[quote="Velio"]

За да не отварям нова тема, ще питам тук относно вилките. Както казах в друга тема - мисля да взимам хт2, готово колело. Но се чудя за вилка. j3 дето го дават като дефаулт не ме кефи особено. Та си мисля за някакъв ъпгрейд в това отношение.
Ше го карам в околностите на Варна, и по-малко в града. Общо взето ще е колело за навсякъде - където видя пътека ще се пробвам да мина. Ако има спускане още по-добре. Обичам скоростта, така че ще се кара колкото може по-бързо. Нямам идея какъв тип каране е това - xc, am, ендуро... аз лично се обърках от толкова стилове и не знам какво е. :boggled:
Относно модели - Маниту Блек, и на Рок Шокс - Рикон, Тора и Реба. Маниту по ми допадат, ако има значение...
За такова каране дето казах - коя бихте препоръчали?
Също минутата на Маниту ме кефи, ама като гледам сайта на 1 Дистрибюшън май нямат:dunno:
Дано не съм досадил - просто не знам какъв стил се води това дето искам, следователно не знам каква вилка да търся точно. Просто ми се ще да се регулира поне малко и максимално да отива към 120-130...
[/quote]

Ами ако ще си взимаш вилка бих ти препоръчал да е с 20мм ос. Ребата е достатъчно здрава и за XC и за юркане, но е и доста скъпичка.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот URNEST » Сря Авг 30, 2006 1:31 pm

А ти колко пари си готов да отделиш за колело?
Аватар
URNEST
 
Мнения: 1998
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 9:04 pm
Местоположение: София

Мнениеот Velio » Сря Авг 30, 2006 2:52 pm

[quote="URNEST"]

А ти колко пари си готов да отделиш за колело?
[/quote]


ами мисля, че 1200-300 ще мога да ги събера до края на септември.
За хт2, билд кит 1 с друга вилка :dunno:
Play it safe
Аватар
Velio
 
Мнения: 85
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Авг 23, 2006 12:49 pm
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към ПРОДУКТ - КОНСУЛТ

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта