Избор на 26" гуми за шосе

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот v.zarev » Сря Авг 18, 2010 9:08 pm

Здравейте!

Искам да се посъветвам с вас какви гуми биха ми свършили работа за следното каране - градско, дупки, камъчета (гледам да ги избягвам но някой път не става), шосе, парково.

Ще ги слагам на крос кънтри колелцето ми, което е нещо като онтарио, с право кормилце, рогца. Сега съм с Schwalbe CX Comp 2" и нещо ми се струват прекалено бавни и широки за шосе. Тях ще си ги слагам като връткам ХЦ, а иначе сликовете.

Гледам основно гумите с размери под 1.6" - примерно Мишелин 1.5" пълен слик, разни на CST, Continental и други. Цената не ме притеснява особено, но да не е повече от 20 лв за бройка. Чуденето ми е, че ги гледам някой са напълно гладки сликове, други имат едни малки на рядко напречни каналчета, а трети са с много каналчета - те имат ли голямо отношение към скоростта? а към стабилността на пътя при мокро време? (защото мисля да ги карам и зимъска)
Изображение
Аватар
v.zarev
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1378
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 8:39 pm
Местоположение: Северната Полутопка

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот frankopld » Сря Авг 18, 2010 11:15 pm

Здравей !

За под 20 лв. бройката малко трудно ще се сдобиеш с нови гуми от класата на Континетал,Мишелин,Максис и пр.Просто това са гуми в истинския смисъл на думата,а не найлонки,с които шанса да се пребиеш (особено щом са тънки) на някой завой е доста голям ...
Иначе,що се отнася до сликове,аз съм заложил на Maxxis Xenith 1.5,пълен слик,кевларени,но цената е 36 лв. за бройка ...
В гаража си имам и едни други тънки гумички - Rubena Flash 1.5 (разгледай сайта на Рубена - http://www.rubena-web.com/ ,там ги има) ,които са с много плитки каналчета и с тях се върти доста леко,но и те са доста"игриви" особено на мокро ... Цената тук ,в Пловдив,на Кукленско шосе, в склада на Рубена,беше по 7 или 8 лв. за бройка.
Аватар
frankopld
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 12:53 am
Местоположение: Пловдив

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот v.zarev » Чет Авг 19, 2010 12:47 am

Благодаря за отговора. Тоз максис го бях изпуснал някак си :agree:

Но сега се загледах в WTB Slickasaurus 1.5" - тя има характерните малки каналчета, докато Xenith-a ги няма нещо (ама има някакви като пъпки :confused: ). Така привидно коя би била по-стабилна в различни условия? Според мен ВТБ. Четох ревюта и за двете гуми, като цяло имат много добри оценки, търкаляли се много лесно и т.н. Цената на максиса обаче е по-висока с ~5 лв (30) от тази на ВТБ-то (25 лв).

На CST също има много сходни по шарка такива гуми 1.5", но при тях нещо ме съмнява материала да не е много "пластмасов" и да хвърча наляво и надясно :confused:
Изображение
Аватар
v.zarev
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1378
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 8:39 pm
Местоположение: Северната Полутопка

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот v.zarev » Чет Авг 19, 2010 5:52 pm

извинявам се за последователния пост ама то няма и активност :D

Сдобих се с Maxxis Detonator 1.25" :lol: за 24 лв. Много ме кефят като ги покарам повечко ще споделя впечатления.

С 60 TPI оплетка са, с жица (wire), 70а смеска. В средата са по-твърди в краищата по-меки. Имат достатъчно дебела основа - камъче или стъкло според мен много трудно ще я пробие. Стените са тънки, но пък теглото и е към 380-400 гр., че може и по-малко, не е както го дават по разни сайтове 600 гр :crazy:
Изображение
Аватар
v.zarev
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1378
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 8:39 pm
Местоположение: Северната Полутопка

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот marsa » Пет Авг 20, 2010 8:42 pm

v.zarev написа:Сдобих се с Maxxis Detonator 1.25" :lol: за 24 лв.
Егати, а в Чейн-а на ква висока цена стоят :xx(: Това май е доста добра гума, ще взема да си я харесам... айде чакаме впечатления, имай предвид че не трябва да ги сравняваш с грайферни гуми!
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот Sucker » Пет Авг 20, 2010 9:44 pm

Погледни сериите на Schwalbe Marathon доста ги хвалят някой даже казват че издържат на над 10 000 км
Sucker
 
Мнения: 94
Рейтинг: 1087
Регистриран на: Сря Юни 04, 2008 6:18 pm
Местоположение: Gabrovo

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот v.zarev » Пон Авг 30, 2010 4:20 pm

marsa написа:Егати, а в Чейн-а на ква висока цена стоят :xx(: Това май е доста добра гума, ще взема да си я харесам... айде чакаме впечатления, имай предвид че не трябва да ги сравняваш с грайферни гуми!


Вече има наврътках малко километърчета та ето няколко впечатления:

Карам ги на 5 атмосфери от макс за тях 6 - просто помпата ми не може да ги напомпа на повече от 5.

Много по-лесно се върти с тях отколкото с полу-сликовете Schwalbe 2". Средната скорост се вдигна от 16 на 23-24 км/ч.
На равен асфалт където преди поддържах 22-23 км/ч за ~40 км дистанция сега си поддържам 29-30 км/ч без проблеми натоварен със 120 л раничка.

В завой на сух асфалт се държат много добре, на мокър не знам още. На разсипан пясък по пътя почти спирам защото иначе системата крашва :D Изобщо не държат на пясък (има вероятност и аз да не мога да карам сликове на пясък :) ). На камъчета, остри камъни (говоря за алеята около Панчарево където има такива участъци) за две минавания нямаше ниакакви проблеми или спуквания. Самата основа на гумата си е дебеличка и камък според мен не може да я пробие, освен ако не се натресеш на него.
На суха почва също се държат добре - стават за цикло крос изпълнения ала Борисова градина (която между другото има много готини пътечки подходящи за цикло крос тренировчици).

Само нещото с което още свиквам е дебелината на гумата - неравностите се усещат по-силно, но по натам като ги изтъркам и ако не съм налазил някоя шосейка ще взимам по-малък балон - 1".

Намразвам паветата :crap:
Изображение
Аватар
v.zarev
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1378
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 8:39 pm
Местоположение: Северната Полутопка

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот rarekin » Пон Авг 30, 2010 5:54 pm

v.zarev написа: 120 л раничка


:bigeyes:
Планинското колоездене може да бъде опасен спорт! Винаги карайте с каска! Никоя екипировка не може да гарантира колоездача срещу падане и тежко нараняване!
rarekin
 
Мнения: 1589
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 1:25 am
Местоположение: Германия

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот v.zarev » Пон Авг 30, 2010 6:29 pm

Офтопик става ама да - 120 литра е, но не е пълна с вода - аз да не съм камила :D Пълни се с мрежи, кепове, ботуши, гащиризони, шишета с формалин, спирт, апарати, термометри и накрая с умрели риби :crazy:
Изображение
Аватар
v.zarev
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1378
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 8:39 pm
Местоположение: Северната Полутопка

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот denises26 » Вто Ное 16, 2010 10:49 pm

Здравейте. Реших да не правя нова тема, а да попитам тук. Очертава се скоро време да повръткам малко шосе с баща ми (той има шосейка) и тъй, като съм карал шосе и друг път знам, че с тези гуми (2.35 отпред, 2.10 отзад) няма да стане номера. :D Реших да си взема едни гуми за шосе и евентуално да ги слагам понякога. Не ми се дават много пари (пък и нямам) и се ориентирах към по-бюджетни. Заглеждам тези 2 модела ( http://www.bgvelosipedi.com/product_inf ... ts_id=1891 http://www.bgvelosipedi.com/product_inf ... ts_id=1889 ) Ще ми се да чуя вашите отзиви за тях и евентуално някое друго предложение. По мокро няма да ги карам въобще ( по мокрото се калям, не обикалям шосета :D ), интересува ме как се държат на сух асвалт и дали стават за някой много утъпкан селски път или не трябва да напускам асвалта? Благодаря ви предварително. :beer:
Аватар
denises26
 
Мнения: 407
Рейтинг: 1402
Регистриран на: Вто Юли 20, 2010 3:25 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот Salgari » Сря Ное 17, 2010 6:49 am

Забрави ги тези гуми. Много некачествени и не държат добре на описаните от теб ситуации. Препоръчвам ти Schwalbe Cojak, ако новия ти е скъп, се ориентирай към втора употреба. :beer:
I will always listen to my coaches. But first I listen to my body. If what they tell me suits my body, great. If my body doesn't feel good with what they say, then always my body comes first.
Haile Gebrselassie
Аватар
Salgari
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1208
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 8:36 pm
Местоположение: София

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот wawel » Сря Ное 17, 2010 9:19 am

Здравейте,

сега да Ви споделя. Каналчетата на шосейните гуми служат само, за да отведат пръските и водата настрани и надолу. Затова имат и посока на въртене. Ако я сложите обратно - започва да ви пръска по врата при каране върху мокър асфалт. Не харесах "максис" като шосейни гуми. Може да са добри в планинското колоезнене, но на шосе са кръгла нула. Взех едни кевларени и се сцепиха отстрани само след месец употреба. Истинската шосейна гума е continental grand prix 4000 s. Издържлива, трайна, закантва отстрани благодарение на грайфера там, не се пука лесно, дори на нашите мръсни пътища. Карам с един чефт вече цял сезон и е истинско удоволствие. Всичко друго си е някакъв компромис......
Вярно е, че е малко скъпа. Но инженерната мисъл вътре и изработката си струват парите.
wawel
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 10:19 am

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот dimitrov » Сря Ное 17, 2010 4:25 pm

Въпросните контита има ли ги в размер 26 и къде ,ще взема да ги пробвам ,аз сега съм с тези http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=48134, за сух асвалт са идеални много са бързи и издръжливи ,но в дъжд и пясък много трябва да се внимава :agree:
dimitrov
 
Мнения: 167
Рейтинг: 1510
Регистриран на: Вто Окт 24, 2006 1:40 am

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот azzmaster » Сря Ное 17, 2010 6:23 pm

Salgari написа:Забрави ги тези гуми. Много некачествени и не държат добре на описаните от теб ситуации. Препоръчвам ти Schwalbe Cojak, ако новия ти е скъп, се ориентирай към втора употреба. :beer:


Името на модела е Schwalbe Kojak,не Cojak.Те са най-добрите слийкове за мен,поради най-ниското тегло от този клас гуми (290 грама),и най-голямото поддържано максимално налягане (100 Psi - 6,5 atm).Имат един недостатък-ХВЪРЛЯТ МНОГО ВОДА НА МОКРо :).Т.е. ако не карате на мокро са идеални.Варианта 1,35- ertro 559-38 се предлага за около 14 паунда в CRC.Иначе в българия съм видял само по дебелия им вариант-2,0.....
Аватар
azzmaster
 
Мнения: 272
Рейтинг: 1192
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 2:07 pm
Местоположение: София

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот edinmilion » Чет Ное 18, 2010 1:13 pm

dimitrov написа:Въпросните контита има ли ги в размер 26 и къде...

Continental Grand Prix MTB Tyre :agree:
http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=39338
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот Dealer1 » Пон Дек 27, 2010 11:32 pm

Аватар
Dealer1
 
Мнения: 310
Рейтинг: 1223
Регистриран на: Нед Май 16, 2010 5:32 pm
Местоположение: Разград

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот marsa » Вто Дек 28, 2010 1:32 am

Dealer1 написа:http://www.bikescenter-bg.com/index.php?step=module_action&modname=pricelist&modaction=details&product=4329&product_cat=298&lang=2
Тази гума е ужасна, не се помпа много поради големия балон се сплесква доста, особено пък от тежък човек. Не мога да намеря снимка на разрез, за да се види формата на протектора, но гумата е такава, че нито е особено бърза на хубав сух асфалт, нито пък може да се похвали с добри качества на мокро, или лека черна пътека да речем - все пак е гладка гума. Теглото въобще няма смисъл да се коментира.

Ако ще е евтина гума, така и така материала е боклук, търсете максимално малък балон, та да има поне един плюс.
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот perfor » Вто Дек 28, 2010 10:07 am

Здравей! Вземи си някой от сликовете на Максис. По-скъпи са, вярно, но пък като качество и държание са отлични. Аз ползвам на градския 26 Максис Детонатор 1.25, вече в продължение на 2 години. Возят твърдо, но винаги са на 5 атмосфери. Заслужават си, ако искаш скорост и бързо придвижване.

Друга хубава гума е Швалбе Коджак или Матарон, но там и цените са други.
Ich trinke um meine Probleme zu ertrinken, aber diese Bastarde koennen schwimmen!
Аватар
perfor
 
Мнения: 239
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Фев 12, 2005 3:19 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот roadrunner » Съб Яну 08, 2011 11:14 pm

Maxxis Xenith или Overdrive са според мен най-добрия избор за шосето, вторите са с много добра защита срещу спукване!
" Marco, perché vai così forte in salita? Per abbreviare la mia agonia... "
Аватар
roadrunner
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 10:54 am
Местоположение: Варна

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот PowerSlide » Сря Яну 12, 2011 9:15 pm

+ 1 за Overdrive, Xenith е прекалено гладък :agree:
Аватар
PowerSlide
 
Мнения: 1189
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 12:07 pm
Местоположение: на баира

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот bb_king » Пет Апр 08, 2011 7:38 pm

Да споделя мнение за Maxxis Overdrive 1.75 .Страхотни гуми :bowdown: !Много добро сцепление и на мокро,ниско съпротивление на въртене и доста добра защита срещу спукване(не съм ги пукал до сега-имам ги от няколко месеца).Повече никога няма да сложа гума 2.0 таралеж на асфалт-Абсолютен мазохизъм! :uzi:
Изображение Изображение
bb_king
 
Мнения: 270
Рейтинг: 1345
Регистриран на: Съб Мар 20, 2010 6:57 pm

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот Simeonov » Съб Апр 09, 2011 10:18 pm

Вече няколко дни карам с Michelin City 1.4.
На първо качване имах чувството, че ще се убия, но после свикнах с широчината им.
Стабилни са, ниското съпротивление е на лице, като стъпят на асвалта усещането е едно такова благо и омайващо :^:
Все още не мога да преценя с колко съм вдигнал средната скорост, понеже вятъра тия дни си издуха духането.
Гумата е добор решение за асфалт, а размера 1.85 - защо не и за друго :peace:
Аватар
Simeonov
 
Мнения: 7
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 8:51 pm
Местоположение: Sofia

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот warstomp » Сря Юни 22, 2011 10:57 am

bb_king написа:Повече никога няма да сложа гума 2.0 таралеж на асфалт-Абсолютен мазохизъм! :uzi:

Предполагам става въпрос за този тип гуми?
Изображение

В момента правя маршрути по около 50-70км и искам и аз да ги сменя. Средната скорост е прекалено ниска с тях. Какво ще ми препоръчате?
Най добре ще е да си ги взема с капли и да ги сменям бързо, защото много обичам и пътеките извън пътя. Макар че сега като се замисля се сещам, че не могат да минат през гумичките на спирачките ако не са спаднати малко.
warstomp
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 9:10 am

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот v.zarev » Пет Юни 24, 2011 12:49 am

Мога да ти препоръчам отзад полу слик Schwalbe CX comp/Wormdrive, отпред Smart Sam 2.1"/Larsen TT 2.0" - установих че подобна комбинация е най-средното между шосето и мтб-то. Относно гумичките :D просто се разкача цялото жило със луличката, спирачката се отваря и гумата си влаза и излаза, няма нужда от спадане :beer:
Изображение
Аватар
v.zarev
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1378
Регистриран на: Нед Окт 04, 2009 8:39 pm
Местоположение: Северната Полутопка

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот penmark » Пет Юни 24, 2011 7:55 am

Преди два месеца взех една промоция :D
http://screambikes.eu/bg/vunshni-gumi-2 ... -na-1.html
Голяма работа са тея гуми за асфалт. :agree:
Аватар
penmark
 
Мнения: 1381
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Май 03, 2011 11:32 pm
Местоположение: Казанлък

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот warstomp » Пон Юни 27, 2011 7:42 am

v.zarev написа:Мога да ти препоръчам отзад полу слик Schwalbe CX comp/Wormdrive, отпред Smart Sam 2.1"/Larsen TT 2.0" - установих че подобна комбинация е най-средното между шосето и мтб-то. Относно гумичките :D просто се разкача цялото жило със луличката, спирачката се отваря и гумата си влаза и излаза, няма нужда от спадане :beer:


Явно добре съм се ориентирал, защото и аз мислех за тази комбинация Schwalbe CX comp/Wormdrive. Но понеже ги нямаше в един магазин, за да ми пристигнат с една доставка, направих друга комбинация:
Schwalbe CX Comp 2.0" - отпред
Schwalbe Hurricane 2.0" - отзад

Сегашните са ми Tioga Factory DH 2.10 R. Имам 2000км с тях и на задната грайфера видимо е поизтънял. Малко късно се сещам да погледна кои гуми за какво са, ама все пак по-добре късно отколкото никога :roll2: . Не че не спускам, но просто асфалта ми е много повече. Ще пиша как са новите като ги пробвам. Надявам се и аз да излетя.

Иначе и аз откачам цялото жило и пак не може да мине свободно гумата през спирачните колодки. Поне тази с която съм сега.
warstomp
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 9:10 am

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот warstomp » Пон Юли 11, 2011 7:23 am

Ок, пробвах ги и на асфалт и на офроуд и смея да кажа, че не излетях. Не виждам да има увеличение в средната ми скорост, а ако има, то е незабележимо (1-2 км/ч). Тиогите се търкаляха учудващо бързо, макар и шумно. Schwalbe-ите и двете на черния път изпускаха и приплъзваха еднакво. Мисля да си върна едната тиога отпред.
warstomp
 
Мнения: 21
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Апр 28, 2010 9:10 am

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот EH4EB » Сря Яну 25, 2012 6:40 pm

Здравейте ! И аз реших да взема едни сликове , обаче имам няколко въпроса към вас..
Първо гумите към които съм се насочил са : Maxxis Xenith 1.5' ,Michelin Wild Run 1.4' , Schwalbe Kojak 1.35 , има разминаване между различните сайтове в теглото на гумите като всичките са WIRE , като цяло ми се иска нещо по леко и по тънко като размер, но то е ясно цената варира според изискванията, най-съм се насочил към Kojak-a , но дали ще стане на каплите , alexrims en24 , и предполагам трябва и по тънки вътрешни май нормалните с от 1.5-2.3 , Maxxis Xenith гледам е доста каран но на мокро не струвал хич.За мишелина не виждам мнения ,но ми изглежда добра гума. Ще се радвам да помогнете в избора, мтб гумите са ми ноби ник и искам сликове от време на време като ми се докара шосе да въртя по скоростно...малко съпротивление пък и запазвам хубавите гуми за планината.
:beer:
Аватар
EH4EB
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2010 9:52 pm

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот kaliopo » Сря Яну 25, 2012 8:21 pm

Здравей! За Kojak не знам нищо. Карам Xenith 1.5" - добра гума, здрава. Пукал съм веднаж предната (карана около 2700км) и нито веднаж задната (1500км). Бордовете също са здрави - често я ползвам по чакъл и черен път (отсечки по няколко километра) и няма друг проблем освен големия риск от падане.
След около 1500км каране с Xenith реших да си купя RUN'R и да я ползвам като задна. Бях любопитен, да видя дали разликата от 0,5 BAR-a в максимално допустимопто налягане (карам и двете на максималното за тях) и това че балона е 1,4 ще се отразят по някакъв начин на карането. В тегло двете гуми нямат голяма разлика. Ако не се лъжа, Xenith е 5 - 10 грама по-тежък. Останах изумен от това, колко осезаема разлика може да има между две сликови гуми с почти еднакви размер и тегло. Michelin се върти по-леко и до сега (около 1200км) не съм я пукал. При дъжд имам много по-голям проблем с водата, която ми влиза в очите, отколкото със стабилността на гумите. А и не мога да ги съпоставя, понеже съм ползвал Michelin-а само за задна.
Maxxis нормално (поне според мен) се ползва с обикновени вътрешни 1,7 - 2,1. Те се слагат трудно на Michelin. Не че не може и не съм карал така месеци... Най-добре е да имаш комплект вътрешни за сликовете - пестиш тегло без да намаляваш от здравината и всико е както трябва. А още по-добре отделни капли за шосе и за гората, пък по-най-добре едно шосейно колелце :lol:
Аватар
kaliopo
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1664
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 4:26 pm
Местоположение: Варна

Re: Избор на 26" гуми за шосе

Мнениеот EH4EB » Чет Яну 26, 2012 10:19 am

Мерси kaliopo. Значи май ще се насочвам към мишелина , исках да видя някакво мнение за него. Предполагам че ще стане на шината, търсих допустим размер на alexrims en24 но нещо не намирам и го сравних със същия размер на мавик и я дава от 1.5 - 2.3 но нпредполагам че ще стане слик 1.3-1.4
Аватар
EH4EB
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1245
Регистриран на: Сря Сеп 15, 2010 9:52 pm

Следваща

Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта