Хайде да си направим собствен цайт --> Road-bg???

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Хайде да си направим собствен цайт --> Road-bg???

Мнениеот orbea » Сря Май 30, 2007 3:06 pm

Има ли компютърджии измежду любителите на шосе?? Защо не си направим наш сайт, както и list-serve в Google , примерно [Sofia-roadies]. Така отборите в които съм била комуникират помежду си.

Аз обаче не знам много за правенето на сайт, но група в Google мога да започна.

Какво ще кажете?

А като се съберем 10ина човека, и отбор можем да си основем - Vitosha Cycling Club, който да е всеки имащ желание да кара шосе организирано, и Vitosha Racing, за всеки който иска да се състезава. Ще сме частен клуб и ще го правим по западен образец. От другата година ми се иска да се легитимираме, да намерим и някой магазин да ни даде рамо, и да започнем да правим Training Crits в някой парк в София - примерно в големия парк на сжободата при слончето. Ще има работа по това да се "преборим" с БКС и с управата на парка, но не мисля че е невъзможно.

Да разбудим малко колоездачи и да сложим ново начало на Road Cycling-a в БГ - да има състезания за всеки който иска да се състезава, да има жени :D , да има купон :) най-вече.

Пишете! Ако има хора които наистина искат да работят за тази идея ми пишете ПМ за да си разменим координати и да действаме.

Нищо не е невъзможно!!! ;)

Orbea
orbea
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Апр 29, 2007 1:43 am

Мнениеот Пища Хуфнагел » Сря Май 30, 2007 4:39 pm

Ммм! :) А в кои отбори си била?
Nemo me impune lacessit
Аватар
Пища Хуфнагел
 
Мнения: 68
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 15, 2007 8:46 pm
Местоположение: София

Мнениеот Methuselah » Сря Май 30, 2007 6:53 pm

Ми ако искате, аз разбирам горе долу от правене на сайтове. В момента имам на компа един, който и без това не съм го качвал никъде. Само трябва да се сменят няколко работи, за да отговаря на темата. Иначе не съм голям фен на шосейното колоездене, но ще се радвам да помогна.
Аватар
Methuselah
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Чет Май 10, 2007 4:50 pm
Местоположение: София

Мнениеот Bi-King » Сря Май 30, 2007 9:56 pm

@orbea - казах ти, ще го уредим. На първо време няма да е ".com", но ще стане. Прати ми идеи или неща,ако искаш. [email protected] :beer:
Аватар
Bi-King
 
Мнения: 352
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 1:50 pm
Местоположение: Azerbaijan

Мнениеот Methuselah » Нед Юли 08, 2007 9:38 pm

Кво направихте със сайта?
Every time I see an adult on a bicycle, I no longer despair for the human race.
-- H.G. Wells
Dirt, meet insanity.
Insanity, meet dirt.
Аватар
Methuselah
 
Мнения: 234
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Чет Май 10, 2007 4:50 pm
Местоположение: София

lusi 1974

Мнениеот lussi1974 » Пон Юли 09, 2007 10:03 pm

mene shte me pishete kato 4len na klouba
lussi1974
 
Мнения: 5
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 11:17 am


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 100 госта