Мнение за велосипед Carrera

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Мнение за велосипед Carrera

Мнениеот mapuomp3 » Съб Май 10, 2014 10:41 am

Здравейте приятели , любител съм на колоезденето редовно следя най-различни обиколки по Евроспорт , реших се да си купя шосеен велосипед да карам към Карандила в гр.Сливен , за първо колело реших да си взема нещо втора употреба , понеже за сега колелото ще е само за любителска цел и ще се кара 3,4 пъти в седмицата , и ето вече е факт днес си купих колело Carrera само знам че е Английско и в техните форуми си го хвалят но съм новак и затова реших да се допитам до вас дали съм дал 450 лв. на вятъра или съм се прецакал , или пък е добре за моята цел
Ето това е колелото , същото като това което взех > Изображение
Моля администраторите ако темата ми е неправилен раздел , да ми преместят темата там където и е мястото
mapuomp3
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 10:00 am
Местоположение: Сливен

Re: Мнение за велосипед Carrera

Мнениеот marsa » Съб Май 10, 2014 8:29 pm

Ако колелото ти е по мярка и е изправно не си се прецакал. Цената е добра за изцяло алуминиева шосейка с дуал контрол. Единствено педалите е желателно да смениш, ако са клипсове като на снимката. Оптиманото е с автомати, ако имаш възможност за шосейни - още по-добре.

Обърни внимание на настройките по геометрията и... карай :agree:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София

Re: Мнение за велосипед Carrera

Мнениеот mapuomp3 » Съб Май 10, 2014 8:38 pm

Колело е по мярка , даже вече навъртях около 50 км , сутринта и сега вечерта се качих до половината на Карандила и е изправно никакви проблеми или дефекти не са излезли , педалите не са точно такива но пак за шпайкове (ако не се лъжа така се казваше на тия обувки ) и са марка specialized , но да ще ги сменя понеже за сега ще карам с нормално обувка и малко неудобно
mapuomp3
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Съб Май 10, 2014 10:00 am
Местоположение: Сливен


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта