Пристрастени ли сте към здравето на велосипеда си

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Пристрастени ли сте към здравето на велосипеда си

Мнениеот gyxoBHo--u3BuCeH » Нед Яну 12, 2014 11:40 pm

Имайки предвид хората с колите,мисля,че много от нас са обсебени от келеленцата си и седят ,гладни и на студено, за да си купят вилки,щото предната ч счупиха !!!

Интересно ми е колко хора колко и как са обсебени от байка,защото и аз съм леко обсебен,понеже си имам и други мании и цели .

Ето аз колко съм обсебен - в момента карам рам 1 с цел да изследвам територията на Република България и в частност там където живея и физическите ми сили позволяват да се придвижа , обикалям кротко и ходя из природните паркове,поляни и гори,гледам колелото ми да ми е удобно,да се движи добре и да мога да разчитам на него,че ще ме придживи за дадено време без повреди,което означава ,че полагам ремонт по него ,сам или с майстори.
Но никога не се изхвърлям да си купувам най-скъпото,или да търся естетика във вида му.

Скоро си купих 2 багажника (преден и заден) за крос - кътри велосипед (рам 1) и чесно доста добре ги намъндъхецах,сега се муча да изкусуря стойката,че да не ме боли гърба, а скоро ще дам пари и за добра мека и удобна седалка,но това не означава ,че ще хукна да я купувам от реномиран магазин с марка и цена за 100 лв , чесмо обмислям да зема неква дебела мека и с пружини ,но ще прочета малко форума,за да направя най-добро решени.

Ето това съм аз накратко с моята мания ,очаквам ви да споделите вашите възгледи ,се пак живеем в България :eyebrow:
Откакто къщата ми изгоря ,виждам Луната по-ясно !
Аватар
gyxoBHo--u3BuCeH
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1178
Регистриран на: Съб Ное 23, 2013 12:46 am
Местоположение: Balkan peninsula

Re: Пристрастени ли сте към здравето на велосипеда си

Мнениеот AngelKostadinov » Пон Яну 13, 2014 12:13 am

Ако ще е гарга, рошава да е! За кола 3К ми се виждат много, но за колело и 5 са малко, така да знаеш.
AngelKostadinov
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Сеп 20, 2013 8:11 pm

Re: Пристрастени ли сте към здравето на велосипеда си

Мнениеот Обичам колоездене » Сря Юни 25, 2014 10:37 am

Пич колело ли ще караш или каравана? :) Слагаш раницата на гърба и караш и друго, едва ли ще направиш колелото си като удобен диван :)
Обичам колоездене
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юни 24, 2014 10:32 am

Re: Пристрастени ли сте към здравето на велосипеда си

Мнениеот cyclopz » Сря Юни 25, 2014 10:50 am

Ако си вземеш дебела, мека и с пружини и мислиш да въртиш, много вероятно е да те претърка страшно. Такава седалка е за ходене до пазара и обратно, не е за дълги преходи.
Аватар
cyclopz
 
Мнения: 179
Рейтинг: 1372
Регистриран на: Пон Авг 05, 2013 10:29 pm


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта