Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот trastika » Чет Сеп 05, 2013 12:51 pm

Обявявам бежанския лагер за открит :D

Та който не знае: другият форум сега е под влиянието на тъпото копеле, известен още като Росен Станчев и Сульо и Пульо. В общи линии който му направи забележка и поиска от него да се държи по-културно (най-малкото да не обижда на майка), бива банван. И аз така :bawling: Причината: Росен е в отбора на КК "Русе", които пък са собственици на форума и...

Както и да е: през *** ми е онзи форум. пиша тази тема, за да мога все пак да си комуникирам с приятелите и маратонците от другия форум, които може и да не са разбрали, че са ме баннали.

Поздрави и наздраве :beer:

ПП: Аз съм h17.
trastika
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 3:46 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот kibikoff » Чет Сеп 05, 2013 1:41 pm

ТК е легенда :deal:

и гордост за всеки форум :D
kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот trastika » Чет Сеп 05, 2013 1:45 pm

kibikoff написа:ТК е легенда :deal:

и гордост за всеки форум :D

Всичките му фенки така казват. В този форум са му трили не едино и две мнения и доста теми са му заключвали. Не без причина.

Но не искам да споря. Пуснал съм темата, за да не се чудят някои хора от другия форум къде съм, не за друго :)
trastika
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 3:46 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот Rayko » Чет Сеп 05, 2013 1:55 pm

Човек може от всичко да избяга, но не и от себе си.
Се пак, кексче, ще се радвам да се видим на някой бревет. Общуването на живо винаги е по-приятелско, може би то ни липсва.
Знаем, че ще се върнеш, суун ор лейтър. Чакаме те :beer:
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот trastika » Чет Сеп 05, 2013 2:02 pm

Rayko написа:Човек може от всичко да избяга, но не и от себе си.
Се пак, кексче, ще се радвам да се видим на някой бревет. Общуването на живо винаги е по-приятелско, може би то ни липсва.
Знаем, че ще се върнеш, суун ор лейтър. Чакаме те :beer:

Откакто се сприятелихте с Росен, имам чувството, че си си развалил българския. С теб сме се виждали и останах с по-скоро добри впечатления.

А онзи форум е станал до голяма степен като Северна Корея: да те изхвърлят е по-скоро комплимент. Технически нищо не ми пречи да се върна... Но нямам причина да го правя :)

ПП: явно и инка са я изгонили :beer:

ПП: тука емотиконите са по-яки :smash:
trastika
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 3:46 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот did » Чет Сеп 05, 2013 2:17 pm

Добре дошъл отново. Добре дошли са и останалите. :beer:
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот рада » Чет Сеп 05, 2013 6:01 pm

Тц, все още не са ме баннали. Но понеже мога боб да хвърлям, виждам, че...не ме виждат. :eyebrow:

Райко, харесваш ми на живо. Искам да караме някога пак.
рада
 
Мнения: 200
Рейтинг: 1244
Регистриран на: Вто Юни 18, 2013 11:41 am
Местоположение: София

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот trastika » Чет Сеп 05, 2013 7:39 pm

рада написа:Тц, все още не са ме баннали. Но понеже мога боб да хвърлям, виждам, че...не ме виждат. :eyebrow:

Райко, харесваш ми на живо. Искам да караме някога пак.

Честито тогава :beer: :D
trastika
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 3:46 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот jimikukuruku » Чет Сеп 05, 2013 8:05 pm

На мен ми се вижда тъпо някой да ме псува на майка по нета (майка ми е починала преди 27г. и беше толкова добър човек, колкото не можете и да си представите), а после да ми се хили като олигофрен на живо и аз да му се радвам колко е готин. Не, Райко, някои думи не могат да се вземат назад и някои неща не се прощават. Адски тъпа е идеята сам да настройваш хората срещу себе си, но щом толкова ви кефи, теб и ТК, това си е ваша работа.
jimikukuruku
 
Мнения: 41
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:15 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот trastika » Пет Сеп 06, 2013 6:47 am

Кой знае, може от баща си да се е научил да говори така :dontknow:

Няма значение вече: стана пределно ясно, че там властва Селянията и Простотията и нормалните хора не са желани. Здраве и време за каране да има, пък другото само си идва на мястото: рано или късно :)

ПП: Райко, не знам къде ще чакаш, ама ако ме чакаш в магазина си, има да си чааакаш :D
trastika
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 3:46 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот galio » Пет Сеп 06, 2013 9:22 am

jimikukuruku написа:На мен ми се вижда тъпо някой да ме псува на майка по нета ... а после да ми се хили като олигофрен на живо и аз да му се радвам колко е готин.


А теб кое те спира да му завъртиш един шамар?
Аватар
galio
 
Мнения: 140
Рейтинг: 1340
Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 2:45 pm
Местоположение: София

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот Rayko » Пет Сеп 06, 2013 9:26 am

@ жимикукуруку, аз никога не псувам, нито в нета, нито на живо. Какви думи имам да си вземам назад, изобщо с теб общувал ли съм някога под някаква форма? Или просто се зъбиш като злобен пес, който никой не е ритнал, но с това си поведение си спечелва ритника?
Я се представи, като имаш нещо да ми кажеш и говори конкретно, не с общи приказки, които не се отнасят за мен, но намесваш името ми.

@ Тръстика, тъпо ми стана, че ни напускаш, честно. Ти до сега не разбра ли, че не съм ти враг? И друг път съм те питал - какво лошо видя от мен? Въпросите са реторични, естествено.
Ще се видим на някой бревет, глупаво ще е да не си говорим.

@ Галио, вероятно го спира липсата на смелост :agree:
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот trastika » Пет Сеп 06, 2013 12:21 pm

Rayko написа:...

@ Тръстика, тъпо ми стана, че ни напускаш, честно. Ти до сега не разбра ли, че не съм ти враг? И друг път съм те питал - какво лошо видя от мен? Въпросите са реторични, естествено.
Ще се видим на някой бревет, глупаво ще е да не си говорим.


Какъв враг, айде не драматизирай :D
Каквито и разногласия да сме имали в другия форум, нека си останат там :beer:
trastika
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 3:46 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот jimikukuruku » Пет Сеп 06, 2013 2:13 pm

Райко, съгласен съм, че ти не си псувал. Но заставаш на страната на този, който го прави. Затова нямам желание да ти се представям, нито да общуваме на живо. Не искам да си губя повече времето с никакви такива изяснявания, обяснявания и т.н. Предпочитам да правя по-полезни неща.
jimikukuruku
 
Мнения: 41
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 7:15 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот рада » Пет Сеп 06, 2013 2:53 pm

Имаше нещо от сорта на, че за един клуб се съдело по това не кой е в него, а кой е извън. Нещо подобно беше.
рада
 
Мнения: 200
Рейтинг: 1244
Регистриран на: Вто Юни 18, 2013 11:41 am
Местоположение: София

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот Rayko » Пет Сеп 06, 2013 4:35 pm

jimikukuruku написа:Райко, съгласен съм, че ти не си псувал. Но заставаш на страната на този, който го прави. Затова нямам желание да ти се представям, нито да общуваме на живо. Не искам да си губя повече времето с никакви такива изяснявания, обяснявания и т.н. Предпочитам да правя по-полезни неща.

Значи не се познаваме, не съм те обиждал, но ми държиш сметка на чия страна съм. И като не искаш да си губиш времето с изяснения и обяснения защо губиш нашето, като ни занимаваш с оценките си към мен, пък те не били баш към мен, а към Росен?
Като не те кефя, не се занимавай с мен, или ми посочи конкретно с какво съм те обидил, или като ме видиш ми отвърти един шамар без да се обясняваш. По-достойно е.
А ти църкаш като мишка от дупката си и като те питам що църкаш, ми обясняваш, че не ти се обяснява и имаш неква по-важна работа.
о879 зз 4о з6
Аватар
Rayko
 
Мнения: 462
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 3:11 pm
Местоположение: У центъра на Вселената

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот PtD » Съб Сеп 07, 2013 2:32 am

Хайде все пак да се спрете с размяната на любезности. Тук не е koloezdene.com и безплодното заяждане не се толерира. :wavey:

Ако имате да си изяснявате кой на кого взел куклата и кой на кого върнал парцалките, може да продължите на ЛС. :smokin:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот Grash » Сря Сеп 11, 2013 1:06 am

jimikukuruku написа:Адски тъпа е идеята сам да настройваш хората срещу себе си, но щом толкова ви кефи, теб и ТК, това си е ваша работа.

То тази идея оригинално си е на господин Трастика... Защо точно той, горкия неоправдан все дели нещо с Росен? Всичкото заяждане, от самото начало си ги навлече сам Трастиката, никой не го е нападал нарочно... Даже като се появи във форума и си взе първата шосейка всичко си беше съвсем приятелско и нормално... И аз нямах нищо против него, докато съвсем умишлено не нагази в моя тема, подигравайки се без да го е викал никой... Че Росен се заяжда и не си мери много приказките - ок, но конкретно в случая с Трастика, смятам че си навлече всичко сам... Иначе ми е странно, че са го баннали... чак сега разбрах.
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот рада » Сря Сеп 11, 2013 9:26 am

Стефане, за конкретния случай не си прав. Това го казвам съвсем искрено и без желание да засягам когото и да било - ТК започна директно с обидите - и общи, и персонални. Отнесох го аз, макар че не ме познава лично, отнесоха го и другите. Сега всичко е изтрито, а ти влезе към края на спора, но можеш да ми вярваш, че е било така. С това приключвам темата за себе си, извадих си изводите за някои хора там и всъщност стана добре, че се случи така - нещата трябва да са ясни.
рада
 
Мнения: 200
Рейтинг: 1244
Регистриран на: Вто Юни 18, 2013 11:41 am
Местоположение: София

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот Grash » Сря Сеп 11, 2013 11:11 am

рада написа:Стефане, за конкретния случай не си прав. Това го казвам съвсем искрено и без желание да засягам когото и да било - ТК започна директно с обидите - и общи, и персонални. Отнесох го аз, макар че не ме познава лично, отнесоха го и другите. Сега всичко е изтрито, а ти влезе към края на спора, но можеш да ми вярваш, че е било така. С това приключвам темата за себе си, извадих си изводите за някои хора там и всъщност стана добре, че се случи така - нещата трябва да са ясни.

Това всичкото датира мноооого преди ти да се появиш във форума, за конкретния спор може и да греша, но Трастиката си пося отдавна това, което сега сладко-сладко си жъне.
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот Alpina » Сря Сеп 11, 2013 2:17 pm

Каква поредна футболна драма...

Оф, извинете ме... глупав съм... имах предвид, велосипедалистка... или шосейкаджийска... абе футболна драма си е - точка.
Нивото е същото.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот PtD » Сря Сеп 11, 2013 2:20 pm

Да, и ако не прекратите, ще има катинар. Давайте по същество, без да изяснявате кой крив и кой прав. Тук всички сме виждали ТК в действие, така че всеки може да си направи съответните изводи.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот Grash » Сря Сеп 11, 2013 2:31 pm

PtD написа:Да, и ако не прекратите, ще има катинар. Давайте по същество, без да изяснявате кой крив и кой прав. Тук всички сме виждали ТК в действие, така че всеки може да си направи съответните изводи.

Автора на темата не е пуснал тази тема заради това, което казва. Пуснал я е точно за да се изяснява кой крив, кой прав... да се оплаче от ТК и тн... та в тоя ред на мисли - спокойно можете да заключвате.
Изображение
Аватар
Grash
 
Мнения: 1171
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 9:49 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

Re: Бежански лагер от форума на koloezdene.com

Мнениеот trastika » Сря Сеп 11, 2013 10:15 pm

Grash написа:
PtD написа:Да, и ако не прекратите, ще има катинар. Давайте по същество, без да изяснявате кой крив и кой прав. Тук всички сме виждали ТК в действие, така че всеки може да си направи съответните изводи.

Автора на темата не е пуснал тази тема заради това, което казва. Пуснал я е точно за да се изяснява кой крив, кой прав... да се оплаче от ТК и тн... та в тоя ред на мисли - спокойно можете да заключвате.

Пуснах я, за да мога да възстановя загубените контакти, след като другарите ми взеха партийната книжка тихомълком и без обяснения. На някои хора писах поотделно, за да ги запозная със ситуацията. Но други може да се чудят къде съм се "изпарил" и затова е важно да знаят къде да ме намерят.
Ако исках да изяснявам и да се оплаквам, щях да си регистрирам за целта нов акаунт там. За ваше (не)щастие имам по-смислени занимания.
trastika
 
Мнения: 26
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 3:46 pm


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 130 госта