С колело до Индия

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

С колело до Индия

Мнениеот Сашо » Сря Ное 14, 2012 9:02 pm

В Читанка излезе нова книга за пътешествие с колело до Индия:
Владимир Харизанов
На изток към Индия с 15 км/ч - http://chitanka.info/text/26528#29804
Аватар
Сашо
 
Мнения: 308
Рейтинг: 1660
Регистриран на: Сря Фев 27, 2008 10:13 am

Re: С колело до Индия

Мнениеот kibikoff » Пет Ное 16, 2012 1:42 pm

kibikoff
 
Мнения: 1427
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 8:29 am
Местоположение: On/Off

Re: С колело до Индия

Мнениеот xcII » Пет Ное 16, 2012 9:43 pm

..Що се отнася до екипировката, човек може да похарчи тонове пари за супер колело, и супер палатка, и какво ли не, но ти самият си онзи, който ще завлече и колелото и багажите по маршрута. Аз съм минималист, на мен ми бяха достатъчни 300$ за да стигна до Индия, прекалената инвестиция във велосипед не е оправдана. Най-важното е човек да има инструменти и да знае как да си ремонтира велосипеда. ..
-> цитат от статията по-горе.

шосейното каране, еле пък с планински байк и гуми, никога не ме е влечало.. дефакто ме е отблъсквало. Но като прочета за нещо като от този сорт луда идея винаги се възхищавам на тез пътешественици (за мен чудновати, готини "лудаци")... :) :bowdown:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: С колело до Индия

Мнениеот edinmilion » Пет Ное 16, 2012 11:40 pm

Така е в повечето случаи, не е важно как и с какво, важното е да го правиш :peace:
edinmilion
 
Мнения: 1268
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Юли 10, 2008 4:27 pm
Местоположение: София


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 123 госта


cron