Запада ли форума?

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

Запада ли форума?

ДА
112
59%
НЕ
79
41%
 
Общо гласове : 191

Запада ли форума?

Мнениеот despite » Пет Яну 07, 2011 10:36 pm

Малко повече от 2 години следя форума като съм чел и доста теми от архива. Според мен полезните постове и теми намаляват драстично за сметка на личните дразги.

Също така най-много се пише в безмисления раздел Бла-Бла за трупане на постове и защото на другите места винаги ще се намери някой който да ти даде минус на мнението, защото не го споделя. Както знаем под определен праг не може да се пише в по-важните раздели и доста потребители се въздържат да дават мнение, а когато са малко хората които си дават мнението по даден въпрос, не може да се заформи дискусия и не се намира най-доброто решение.

Вие може да внесете и друг смисъл във въпроса и да опишете доводите си. Аз гласувам с "ДА".
despite
 
Мнения: 227
Рейтинг: 1365
Регистриран на: Сря Окт 08, 2008 10:39 am

Re: Запада ли форума?

Мнениеот codename47 » Пет Яну 07, 2011 11:05 pm

да
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: Запада ли форума?

Мнениеот BRAMBARA » Пет Яну 07, 2011 11:15 pm

ДА
BRAMBARA
 
Мнения: 855
Рейтинг: 1014
Регистриран на: Нед Юли 05, 2009 11:02 am

Re: Запада ли форума?

Мнениеот botroid » Съб Яну 08, 2011 12:17 am

Да, запада, заради ширещото се неконтролируемо цъкане на минуси, което обезсърчава хората да дават мнение и води до негативно отношение към форума.
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Запада ли форума?

Мнениеот BurNiNg_IcE » Съб Яну 08, 2011 12:24 am

botroid написа:Да, запада, заради ширещото се неконтролируемо цъкане на минуси, което обезсърчава хората да дават мнение и води до негативно отношение към форума.

:bowdown: :bowdown: :clap: :clap: :clap:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Запада ли форума?

Мнениеот azze » Съб Яну 08, 2011 12:28 am

Не.През далееечната 2008-ма пак беше така.Може да е в застой,но не запада.
"Най-голямото доказателство за съществуването на разумен живот във Вселената е,че досега никой не се е опитал да се свърже с нас."
Аватар
azze
 
Мнения: 1943
Рейтинг: 1731
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:33 am

Re: Запада ли форума?

Мнениеот pascalaa623 » Съб Яну 08, 2011 11:34 am

BurNiNg_IcE написа:
botroid написа:Да, запада, заради ширещото се неконтролируемо цъкане на минуси, което обезсърчава хората да дават мнение и води до негативно отношение към форума.

:bowdown: :bowdown: :clap: :clap: :clap:

:agree:
Изображение
Аватар
pascalaa623
 
Мнения: 274
Рейтинг: 1265
Регистриран на: Вто Апр 13, 2010 3:27 pm
Местоположение: По света и у нас

Re: Запада ли форума?

Мнениеот errtime2010 » Съб Яну 08, 2011 12:10 pm

Рейтинговата система на тоя форум е ужасна! Единствените свестни хора с висок рейтинг са чичо Ози , Админа и Васко от Русе.Давали са ми компетентно мнение и не са се заяждали с мен.
Аватар
errtime2010
 
Мнения: 445
Рейтинг: 1325
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:40 pm
Местоположение: Варна

Re: Запада ли форума?

Мнениеот Tonkata1 » Съб Яну 08, 2011 12:44 pm

botroid написа:Да, запада, заради ширещото се неконтролируемо цъкане на минуси, което обезсърчава хората да дават мнение и води до негативно отношение към форума.

:agree: ДА ! :crap:
Tonkata1
 
Мнения: 536
Рейтинг: 1133
Регистриран на: Пет Сеп 18, 2009 8:41 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Запада ли форума?

Мнениеот BurNiNg_IcE » Съб Яну 08, 2011 2:21 pm

Поредния такъв случай:
Изображение
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Запада ли форума?

Мнениеот joro55 » Съб Яну 08, 2011 6:24 pm

Да. И се слагат много безмислени коментари и теми от 12-13 годишни деца. :crap:
joro55
 
Мнения: 175
Рейтинг: 1045
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 2:27 pm
Местоположение: София

Re: Запада ли форума?

Мнениеот NWD » Съб Яну 08, 2011 7:53 pm

Ще кажа да ,но се опасявам че някой ще ми цъкне минус на това мнение :D
Аватар
NWD
 
Мнения: 788
Рейтинг: 1056
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 5:44 pm
Местоположение: Пакистан

Re: Запада ли форума?

Мнениеот Crimson » Съб Яну 08, 2011 9:14 pm

Не форума запада, а нивото интелект у масата посетители последните 2-3 години! Както нивото интелект у подрастващите и липсата на елементарна култура и ценностна система.
If I find in myself a desire which no experience in this world can satisfy, the most probable explanation is that I was made for another world.
Аватар
Crimson
 
Мнения: 1407
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Май 14, 2004 10:33 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Запада ли форума?

Мнениеот codename47 » Съб Яну 08, 2011 9:19 pm

Има липса на качествени мнения и съвети, хората които разбират си четат но не пишат нищо.
Писането на глупости явно винаги си го е имало но те може просто да не се четат.
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: Запада ли форума?

Мнениеот errtime2010 » Съб Яну 08, 2011 9:29 pm

codename47 написа:Има липса на качествени мнения и съвети, хората които разбират си четат но не пишат нищо.
Писането на глупости явно винаги си го е имало но те може просто да не се четат.

Много си прав , но има и долни хора в тоя форум. На последно време има доста големи простотии записани като:
HT2 Качествена рамка с изпитана здравина,най-успешния хардтейл на РАМ Бикес, подходящ за по-агресивно XC НО определено не става за каране в планината :eek3:
Аватар
errtime2010
 
Мнения: 445
Рейтинг: 1325
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:40 pm
Местоположение: Варна

Re: Запада ли форума?

Мнениеот Alpina » Съб Яну 08, 2011 9:38 pm

Освен част от горенаписаното, има комнетирани толкова много проблеми, ремонтни/обслужващи дейности, компоненти и какво ли не, че в момента повечето неща се повтарят, потретват, че и повече...
Това което се получава е, че вече има голяма база от материал който се е натрупал и много по-рядко може да има тема която не е обсъжданана, че да се завърти някаквъв смислен диалог около нея.... в следствие на което се набляга на второстепенни въпроси и теми около които да има общуване.
Проблем се явява и това, че някои (доста) потребители ги мързи и да търсят и ползват този материал.
Освен това поради факта че е спорт където възрастта е в много голям диапазон и най-вече че е пълно с малолетни и непълнолетни, а те от своя страна се мислят за натрупали голямия опит, всезнаещи и всеможещи, плявата става все повече и повече дори в сериозните теми... Но те не могат или по-скоро им липсва капацитета да се спрат за секунда и да помислят върху това което вършат а и защо ли, след като е много по-лесно да се жалват и изкарват неоправдани и т.н.

Отделен е въпроса, че вече на няколко пъти е имало такива вълни...
Всъщност аз лично виждам един съвсем естествен развой на нещата.

Форума или трябва да стане място само със суха материя, или такова каквото е в момента - за свободно общуване с полезна информация около която се завъртят и други теми между хора с общи интереси... покрай което вторите стават все повече, за разлка от основните...

Реването за минусите пък е страшно жалка история... Преди имаше такова и обвинения кои са били виновниците - като се изнесе статистика за това какво става в реалност изведнъж се оказа че оплакванията са ужасно безпочвени и погрешни... май или е забравена или някой е толкова от скоро тука, че да не знае за случая.
Не виждам за какво постоянно има жалващи се за получаване на такива, след като на тях не им е отнето никакво право във форума?
Какво значение има получаването на минус за дадено мнение, след като в същото време човека като цяло е много далеч от рестрикции в дадени форуми?!?
Да не казвам, че има такива, дето имат по 2000 рейтинг и се оплакват от това - та какво толкова му причинява този минус, освен че го удря в егото и чувството за величине и как всички го боготворят сигурно...
Разберете най-накрая че рейтинговата система оценява цялостното мнение на форума за даден потребител и плюсовете и минусите на конкретно мнение не винаги означават че то е правилно или не.
Осве това защо да го е*а никой никога не се оплака от положителна оценка, на семпло мнение?!? Всъщност имало е такива случаи - но няма да ги коментирам - глас в пустиян са.
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Запада ли форума?

Мнениеот PtD » Съб Яну 08, 2011 10:29 pm

Alpina написа:Освен част от горенаписаното, има комнетирани толкова много проблеми, ремонтни/обслужващи дейности, компоненти и какво ли не, че в момента повечето неща се повтарят, потретват, че и повече... Това което се получава е, че вече има голяма база от материал който се е натрупал и много по-рядко може да има тема която не е обсъжданана, че да се завърти някаквъв смислен диалог около нея.... в следствие на което се набляга на второстепенни въпроси и теми около които да има общуване.
Проблем се явява и това, че някои (доста) потребители ги мързи и да търсят и ползват този материал.


+1

Alpina написа:Освен това поради факта че е спорт където възрастта е в много голям диапазон и най-вече че е пълно с малолетни и непълнолетни, а те от своя страна се мислят за натрупали голямия опит, всезнаещи и всеможещи, плявата става все повече и повече дори в сериозните теми... Но те не могат или по-скоро им липсва капацитета да се спрат за секунда и да помислят върху това което вършат а и защо ли, след като е много по-лесно да се жалват и изкарват неоправдани и т.н.

+1

Alpina написа:Отделен е въпроса, че вече на няколко пъти е имало такива вълни...
Всъщност аз лично виждам един съвсем естествен развой на нещата.

+1

Alpina написа:Форума или трябва да стане място само със суха материя, или такова каквото е в момента - за свободно общуване с полезна информация около която се завъртят и други теми между хора с общи интереси... покрай което вторите стават все повече, за разлка от основните...

+1

Пък и общо взето на всички сериозни въпроси, свързани с колоезденето, рано или късно се отговаря.


Alpina написа:Реването за минусите пък е страшно жалка история... Преди имаше такова и обвинения кои са били виновниците - като се изнесе статистика за това какво става в реалност изведнъж се оказа че оплакванията са ужасно безпочвени и погрешни... май или е забравена или някой е толкова от скоро тука, че да не знае за случая.

+1
Някои потребители имат лека хипертрофия на егото и когато получат няколко минуса, веднага започва да им се привижда конспирация срещу величайшия им рейтинг. Мога да ви уверя, че следим рязко намаляващите рейтинги, за да не допускаме целенасочени рейтингосмъквателни кампании.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Запада ли форума?

Мнениеот sale » Съб Яну 08, 2011 11:38 pm

Да . Форума запада 1): защото много некадЪрни хора си мислят , че знаят нещо , но всъщност нищо незнаят и по този начин объркват хората още повече
2): Много глупави теми има които нямат нищо общо с дадената категория .
3): За минусите няма смисал да говоря , Аз лично съм потърпевщ на такива минуси :banghead:
Аватар
sale
 
Мнения: 276
Рейтинг: 979
Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 5:30 pm

Re: Запада ли форума?

Мнениеот PRobably » Нед Яну 09, 2011 12:04 am

PtD написа:Някои потребители имат лека хипертрофия на егото и когато получат няколко минуса, веднага започва да им се привижда конспирация срещу величайшия им рейтинг. Мога да ви уверя, че следим рязко намаляващите рейтинги, за да не допускаме целенасочени рейтингосмъквателни кампании.


Аха дали. :D

Изображение

Има и още,но не ми се търси.Цъкнат ми е минус на всяко мнение,което е могло да се оцени в момента,като в темата за спирачката са 2 по 20 точки. :rofl: Ясно откъде са ще ги преглътна,просто подкрепям тезата,че рейтинговата система отдавна не се използва по предназначение. :peace:
Иначе за мен Alpina изчерпа темата. :)

Едит: Благо,в момента ни наказват заради спора за чалгията.Прегледай пак темата и ще светнеш. :D
Последна промяна PRobably на Нед Яну 09, 2011 12:30 am, променена общо 1 път
"Don't let your mind bully your body into believing it must carry the burden of its worries."
Аватар
PRobably
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 1657
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 11:37 am

Re: Запада ли форума?

Мнениеот BurNiNg_IcE » Нед Яну 09, 2011 12:28 am

Oще един скорошен пример от вчера:
Изображение

За 48 часа ми натресоха бая минуси в темите, където съм писал и се дават/взимат повече точки от рейтинга. Има още примери, просто не ми се търси, но рейтинга ми падна с повече от 50... :dontknow:


Още един пример, без наказания:

Аntares написа:П.П.П. За да ме мразите още - случвало се е някой като ме подразни повече - да изкарам от профила му всички мнения и да потърся това, чрез което да му смъкна максимално рейтинга
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Запада ли форума?

Мнениеот PtD » Нед Яну 09, 2011 2:13 am

В случая на PRobably няма целенасочена кампания от повече от един човек :)

В случая на BurNiNg_IcE има минус от няколко души, които обикновено дават предимно плюс, т.е. явно е създал дразнение. :)

На крива ракета - рейтингът й пречи.




Едит: Благо,в момента ни наказват заради спора за чалгията.Прегледай пак темата и ще светнеш.

Taка ми се струва и на мен ;)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Запада ли форума?

Мнениеот Harka » Нед Яну 09, 2011 2:37 am

@PRobably, BurNiNg_IcE:

Добре де, толкова ли не разбрахте най-после, че колкото повече мрънкате за рейтинга, толкова повече провокирате хората да ви го свалят?
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Запада ли форума?

Мнениеот PRobably » Нед Яну 09, 2011 9:51 am

Никой не мрънка за рейтинг,казах го изрично! Става въпрос за това,че рейтинговата система не се използва по предназначение.Сега се оценяват аватари,кой какво слушал или просто на някой му е крив деня и айде рандом минус.Тъпо е,не друго. :)

@PtD Ясно ми е от какво са вчерашните ми минуси,ясно ми е и че са от един човек.Не е това проблема,просто го дадох за пример.Не съм казал,че е организирана кампания срещу мен.
"Don't let your mind bully your body into believing it must carry the burden of its worries."
Аватар
PRobably
 
Мнения: 1334
Рейтинг: 1657
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 11:37 am

Re: Запада ли форума?

Мнениеот mil4o3 » Нед Яну 09, 2011 12:50 pm

PRobably написа:Сега се оценяват аватари


Много точно и ясно казано непомня кой колега беше точно ,но ми прати нещо като заплашително съобщение на ЛС да си разкарам чалга певицата от аватара иначе постепенно щял да ми стигне рейтингът до 500 точно щях да го покажа на някой от модераторите и ако щете вярвайте точно в този момент ми се изтриха абсолютно всички ЛС-та ,та и затова пуснах тази тема viewtopic.php?f=3&t=78594 :dontknow: .

П.п. за това гласувах с ДА .
капката пробива камъка не със сила, а с постоянство
Аватар
mil4o3
 
Мнения: 617
Рейтинг: 1033
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 11:10 am

Re: Запада ли форума?

Мнениеот BurNiNg_IcE » Нед Яну 09, 2011 3:33 pm

PtD написа:В случая на BurNiNg_IcE има минус от няколко души, които обикновено дават предимно плюс, т.е. явно е създал дразнение. :)

Не трябва ли да се оценяват конкретни мнения, а не Random, защото в темата която бях писал в "Бла-Бла" се взимат -2, а на мен рейтинга ми спадна с 50. :xx(:


Harka написа:@PRobably, BurNiNg_IcE:

Добре де, толкова ли не разбрахте най-после, че колкото повече мрънкате за рейтинга, толкова повече провокирате хората да ви го свалят?

Ще мрънкам, защото системата с рейтинга не се използва по предназначение!


Едит: Без да бях чел всички мнения, Пешо е написал за същата като моята идея:

PRobably написа:Никой не мрънка за рейтинг,казах го изрично! Става въпрос за това,че рейтинговата система не се използва по предназначение.Сега се оценяват аватари,кой какво слушал или просто на някой му е крив деня и айде рандом минус.


Пример от скоро:
Изображение


Много от приятелите ми спряха да пишат тук, точно заради тази глупост с рейтинговата система, просто ги е страх да напишат мнение, за да не получат поредния минус. По този начин форума вместо да върви нагоре, върви надолу.
Получих минус на мнение, което взима 20 точки, в последствие си смених аватара, Алпина си спази думата и гласува за друго рандом мнение, но някой пак му беше криво и ми оцени мнението, в което питам защо имам минус, в темата направена точно за това? А ако някой не мрънка за случващото се, няма как да се обърне внимание. Затова помислете, какво ще правите тая рейтингова система, защото сега не се ползва по правилният начин. :peace:
Занимавам се с внасянето на колела/части за колела от PinkBike/Aнглия/, за повече информация - ЛС!
Mоля, да ми пишат само наистина заинтересовани хора!
Линк към по-големите внесени части до момента.
Аватар
BurNiNg_IcE
 
Мнения: 3826
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 4:18 pm
Местоположение: София

Re: Запада ли форума?

Мнениеот Admin » Нед Яну 09, 2011 5:37 pm

За да не си помислите, че само гледам анкетата безучастно... Alpina като че ли е анализирал и обобщил всичко, което аз самият бих изтъкнал. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Запада ли форума?

Мнениеот PtD » Нед Яну 09, 2011 6:08 pm

BurNiNg_IcE написа:Затова помислете, какво ще правите тая рейтингова система

Ще си я ползваме, какво да я правим. :8D:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Запада ли форума?

Мнениеот Лаврентий Берия » Нед Яну 09, 2011 7:08 pm

PtD написа:
BurNiNg_IcE написа:Затова помислете, какво ще правите тая рейтингова система

Ще си я ползваме, какво да я правим. :8D:

Не ,че нещо ново ще измисля ,но ... Модераторът в случая е прав- по мое скромно мнение- над 50 % от писанията са на база - щипане, ритане, хапане на тема рейтинг- зрелища без хляб. :popcorn: НО.../ нищо лично ,само изразявам начина си на мислене- вероизповеданието ми, а тук е безопасно -само за разнообразие на пейзажа/- като всяка обществена дейност в МИЛОТО МИ ОТЕЧЕСТВО / знам, знам, че ФОРУМА е частен/ и тази тук - Форумните писания се контролират и скрито манипулират за да се развиват и вървят в правилната посока... и ,както става най-често, се разбира, че посоката е съвсем малко сбъркана /най-вече от престараване/ при приключване на оптимистичния ход с удар в кривата круша. Нищо ново под слънцето , нова е само молбата ми - настоящето да постои няколко часа преди да бъде избърсано. :praying:
...а иначе, че БОГ И АЗ ВИ ОБИЧАМЕ - не подлежи на съмнение ! :wavey:
VERITAS ODIUM PARIT - ИСТИНАТА РАЖДА ОМРАЗА!

БОГ ДА ПАЗИ АДМИНА И МОДЕРАТОРИТЕ!
Аватар
Лаврентий Берия
 
Мнения: 154
Рейтинг: 1316
Регистриран на: Нед Ное 29, 2009 4:08 pm
Местоположение: В килията на модераторите

Re: Запада ли форума?

Мнениеот eMcKu » Нед Яну 09, 2011 7:28 pm

Лаврентий Берия написа:
PtD написа:
BurNiNg_IcE написа:Затова помислете, какво ще правите тая рейтингова система

Ще си я ползваме, какво да я правим. :8D:

Не ,че нещо ново ще измисля ,но ... Модераторът в случая е прав- по мое скромно мнение- над 50 % от писанията са на база - щипане, ритане, хапане на тема рейтинг- зрелища без хляб. :popcorn: НО.../ нищо лично ,само изразявам начина си на мислене- вероизповеданието ми, а тук е безопасно -само за разнообразие на пейзажа/- като всяка обществена дейност в МИЛОТО МИ ОТЕЧЕСТВО / знам, знам, че ФОРУМА е частен/ и тази тук - Форумните писания се контролират и скрито манипулират за да се развиват и вървят в правилната посока... и ,както става най-често, се разбира, че посоката е съвсем малко сбъркана /най-вече от престараване/ при приключване на оптимистичния ход с удар в кривата круша. Нищо ново под слънцето , нова е само молбата ми - настоящето да постои няколко часа преди да бъде избърсано. :praying:
...а иначе, че БОГ И АЗ ВИ ОБИЧАМЕ - не подлежи на съмнение ! :wavey:

Да, да ... и крушата не пада, по далеч от дървото, нали ? ;)

Като цяло, форумът не запада. Не се ли научиш, да го използваш, няма да получиш това което искаш.
Преди почти 6 години, научих за този него. От нищо не разбиращ за велосипеда, днес сам си ремонтирам и сглобявам велосипедите.
Така че, лично за мен, форумът си е изиграл ролята, много успешно и ще продължава да го прави.
www.dromride.com
Аватар
eMcKu
 
Мнения: 1873
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 26, 2007 9:03 am
Местоположение: България

Re: Запада ли форума?

Мнениеот Лаврентий Берия » Нед Яну 09, 2011 7:50 pm

@ еМсКи благодаря- явно трябва да се допълня -разбрах след твоето мнение. В никакъв случай не подценявам или не дай си Боже ,да отричам Форума .Не ! Той е задължително необходим и трябва да сме винаги благодарни на създателите му, но идеята ми в предходното мнение е продиктувана от мисълта на ... / сега пък ще скарам историците- авторството и се преписва на Левски , Гоце Делчев и... / -цитирам по памет - ЖИВОТЪТ Е ВЕЧНА БОРБА! - РОБЪТ - ЗА СВОБОДА, СВОБОДНИЯТ ЗА СЪВЪРШЕНСТВО! Та струва ми се ,че в робското ,СВОБОДАТА и съвършенното има нещо сбъркано. Може би само ми се струва :dontknow: . Не искам никой да обидя или засегна . :wavey:
VERITAS ODIUM PARIT - ИСТИНАТА РАЖДА ОМРАЗА!

БОГ ДА ПАЗИ АДМИНА И МОДЕРАТОРИТЕ!
Аватар
Лаврентий Берия
 
Мнения: 154
Рейтинг: 1316
Регистриран на: Нед Ное 29, 2009 4:08 pm
Местоположение: В килията на модераторите

Следваща

Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 130 госта