Доволни ли сте от промените в Пазара?

Тук всеки може да пусне анкета по въпрос, свързан с колоезденето, който го интересува, или да отговори по вече зададена тема.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 800 / 600 / 10

Доволни ли сте от промените в Пазара?

Да, абсолютно!
27
36%
Да, но е малко "умрял" сега.
20
27%
Все ми е тая.
12
16%
Не, просто трябваше да се следи по-строго спазването на правилата.
16
21%
 
Общо гласове : 75

Доволни ли сте от промените в Пазара?

Мнениеот Sky_Knight » Чет Ное 29, 2007 10:06 pm

Отново - кратко и ясно.
?
Аватар
Sky_Knight
 
Мнения: 480
Рейтинг: 1849
Регистриран на: Вто Апр 13, 2004 9:39 am
Местоположение: София, България

Мнениеот Alien » Пет Ное 30, 2007 12:04 pm

Човече, какво стана? На теб явно ти пука за тоя форум повече, отколкото на Любчо? :) Бахти и спама м уудари. Не че аз съм по-различен. хихихи
I feel terrified, which is... you know, sickest feeling ever.
Brandon Fairclough
Аватар
Alien
 
Мнения: 3577
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 8:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот Sky_Knight » Пет Ное 30, 2007 12:56 pm

:D :rofl:

Аз смятах даже да му предложа да ме направи Модератор, че да видите вий що е ред и реформи :smash: :nuts:

Ама пък не ти ли е интересно какво ще се получи от анкетите - ама честно? :D
?
Аватар
Sky_Knight
 
Мнения: 480
Рейтинг: 1849
Регистриран на: Вто Апр 13, 2004 9:39 am
Местоположение: София, България

Мнениеот Shady™ » Пет Ное 30, 2007 1:47 pm

Абе според мен всичко е наред само дето наистина форума Пазар е доста умрял...Ако можеше поне след едит да се ъп-ва обявата - супер... Или поне да може да си я подновяваме 1 в седмицата....Аз например днеска забелязах някакви компоненти че се продават за пръв път а обявата им я имало не от днеска, а от доста време... Доста по трудно ми е да следя по този начин какво има и дали има промени по цена и т.н.... Според мен не е много оферта така...Дано поне да се навие Любо да можем да си я ъп-ваме с едит или триене и пускане на ново че така наистина е гадно... Ако трябва да следя пазара както преди - сега няма да ми отнеме 5-10 минути а 20-30 което е 5-6 пъти повече време....
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Nymphetamine » Пет Ное 30, 2007 3:21 pm

Когато някой иска да закупи нещо конкретно, би следвало да претърси пазара, за да избере най-добрата оферта. Тъй, че и без ъпване става. На мен така ми харесва, по-удобно ми е и разни малки путьовци не пишат врели-некипели от сорта на "ше ти взема вилката за 1500лв, ама ми звъни, шото нямам пари в телефона", "дай пик (не, че ше го взема, ма да го видя, че ми е интересно кво е", "абе баце, тва не е реална цена, тия ги има по евтини на руския пазар, одрани и напукани", "пиши ми на скупето"...
Вече прилича на истински оказион, който има интереси, възражения, забалежки, оплаквания - има опции - мейл, телефон, месинджъри, лични съобщения. Оплакванията си ги отправете към арменския поп, мога и телефона му да ви дам.
Аватар
Nymphetamine
 
Мнения: 3197
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 9:30 pm
Местоположение: Пловдив, България

Мнениеот Shady™ » Пет Ное 30, 2007 3:27 pm

E ок де. Не казах да може да се пише в темите( и аз съм против това) но да може след едит да се ъп-не или поне на по-кратък срок да се ъп-ва... На мен ми е интересно какво и за колко се продава...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот EmZo » Пет Ное 30, 2007 5:15 pm

Какво значи, по-умрял? В смисъл не е като на битака? Не е в стил - всеки да надвика и надлъже другия? Точно пък това ъпване е в стил надвикването на битака:

- Чууудото на природатаааааааааааа! Маааалкия слооон от странджа планинаааааааааа!

- Чеееерна сеелска коза Млечнааааа!

Ако един човек серизоно търси нещо, не представлява абсолютно никакъв проблем да прегледа "огромния" брой от 3-4 страници с обяви.
Изображение
Аватар
EmZo
 
Мнения: 2650
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 11:59 pm
Местоположение: Враца

Мнениеот FallAngel » Вто Яну 08, 2008 5:14 pm

Определено ми харесва, обаче като видя по стара обява и като незнам колко са се изредили на нея, има ли опашка няма ли. Ама ако е дал скайп или icq веднага се свързавм. На телефони не обичам да званя.
Аватар
FallAngel
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 8:30 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот Gunai » Вто Яну 08, 2008 5:58 pm

Да, абсолютно! :agree:
Изображение
PINKBIKE
Аватар
Gunai
 
Мнения: 325
Рейтинг: 1020
Регистриран на: Чет Юни 29, 2006 1:49 pm
Местоположение: Пловдив/София

Re: Доволни ли сте от промените в Пазара?

Мнениеот ngtodorov » Сря Сеп 21, 2011 6:09 pm

Старичка е темата, но тук намирам място да се оплача колко е зле това ЪПВАНЕ на 2 седмици :banghead: Поне на 5 дена да беше. Относно ползите които прочитам тук са далеч от положителните качества....
ngtodorov
 
Мнения: 220
Рейтинг: 1108
Регистриран на: Пон Юни 13, 2011 5:45 pm


Назад към Анкети

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 107 госта